Top 10 Bollerwagen Zum Schieben – Regular Stores

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. KESSER

#ad

KESSER® Vozík skládací GT9000 se střechou ruční vozík přepravní vozík | vč. 2 x 3bodový systém pásů | skládací | celogumové pneumatiky | do 80 kg | přední a zadní brzda | + přepravní taška, modrá/šedá

#ad
KESSER #ad - Nabízí dostatek místa pro výlety s dětmi, lze jej v případě potřeby kompaktně složit. Současně slouží jako ochrana proti dešti z kvalitního a odolného nylonu Oxford 600D. Má nastavitelnou rukojeť uprostřed s funkcí vyklopení a o 360° otočného předního kola; odolný materiál a stabilní konstrukce rámu nabízí maximální zatížení: až 80 kg.

Vhodné pro kempování, festivaly nebo jiné volnočasové aktivity, grilovací party, nakupování v nákupním centru, turistiku v parku nebo jiné outdoorové aktivity. Aby byla vaše přepravovaná věc optimálně chráněna před sluncem, je odnímatelná sluneční stříška chráněna proti UV záření.

Kromě integrované, xxl tašky na zádi a různých úložných tašek je vozík GT-9000 vybaven dvěma držadly pro vytažení nebo posunutí, kolečky a brzdami otočnými o 360°. Vysoce kvalitní přepravní vozík gt-9000 lze několika pohyby rychle postavit a složit a uložit do přiložené tašky je součástí dodávky.
ZnačkaKESSER #ad
VýrobceKESSER #ad
Výška41.34
Délka49.21
Hmotnost31.97
Šířka21.65
Číslo dílu1
Modelka1

2. IMLEX

#ad

Skládací přepravní vozík, IMLEX Vozík IM4268 Azurově modrý skládací se střechou, ruční vozík s posuvnou rukojetí a 3bodovým popruhem

#ad
IMLEX #ad - Rozměry: vozík má velikost 120 x 50 x 110 cm, v rozloženém stavu a velikost 50 x 20 x 80 cm, pokud je složený. Se svým prostorným úložným prostorem, komfortní sluneční stříškou a robustním rámem je spolehlivým společníkem pro každé dobrodružství.

Mnohostranně použitelný: vozík imlex je perfektním řešením pro rodinné výlety a outdoorové aktivity. Nosnost: vozík imlex má nosnost až max. 80 kg a zadní kapsu lze zatížit až 15 kg. Posuvná rukojeť je výškově nastavitelná a umožňuje příjemnou jízdu. Všechny velikosti jsou délka x šířka x výška. Kromě toho má vozík robustní nohy a snadno připevnitelnou stříšku proti slunci se sklopnými tyčemi.

Bezpečná konstrukce: spodní vložka vozíku je zesílená a vybavena 3bodovým systémem popruhů, což umožňuje příjemné a bezpečné sezení. Ložný prostor má velikost 80 x 45 x 25 cm a zadní kapsa velikost 40 x 17 x 20 cm. Ergonomický design: vozík imlex má ergonomicky tvarovanou tažnou rukojeť, která dobře padne do ruky a délku je nastavitelná na dva stupně.
ZnačkaIMLEX #ad
VýrobceIMLEX #ad
Výška31.5
Délka47.24
Hmotnost30.86
Šířka19.69
Modelka4268

3. Miweba

#ad

Miweba Skládací vozík MB-20 | sluneční stříška odolná vůči UV záření – 2× bezpečnostní pásy – přepravní vozík pro děti – nosnost 100 kg – vozík – parkovací brzda – tvrdé gumové pneumatiky tmavě

#ad
Miweba #ad - Ruční vozík s ergonomickou rukojetí soft grip ► Šířka rukojeti ► 14, 5 cm teleskopická řídítka ► 80, 0 - 110 cm výsuvné střešní tyče kola ► pneumatiky z tvrdé gumy ► průměr 20, 0 cm.

Velký vnitřní prostor ► 80, 0 x 24, 0 x 26, 5 cm ► rozšíření prostoru pro nohy 28, 0 cm rozměry produktu ve složeném stavu ► 79, 5 x 55, 0 x 45, 0 cm perfektní vozík na výlety ► vycházkové zahrady ► pláž ► festival. Kompletně smontované doplňky ► přepravní taška skládací ► kapsa na zádi ► vnitřní kapsy vpředu ► 3 vnější kapsy vpředu variabilní barevné varianty hračka vozík přepravní vozík.

Originální skládací vozík miweba zatížitelnost 100 kg rozložený za 20 sekund malý otočný kruh ► kola o 360 stupňů odnímatelná střecha ► odolná vůči světlu UPF50+. Kompaktně skladný stabilní ocelový rám s x výztuhami ► ochranný lak polyamid ► vodoodpudivý ► odolný vůči UV záření polstrovaný rám 4 parkovací brzdy vpředu/vzadu.
ZnačkaMiweba #ad
VýrobceMiweba #ad
Výška41.34
Délka55.12
Hmotnost30.86
Šířka21.65

4. IMLEX

#ad

IMLEX Vozík IM-4275 skládací vozík s posuvnou rukojetí šedý

#ad
IMLEX #ad - Všechny velikosti jsou délka x šířka x výška. Mnohostranně použitelný: vozík imlex je perfektním řešením pro rodinné výlety a outdoorové aktivity. Ložný prostor má velikost 80 x 45 x 25 cm.

Rozměry: vozík má velikost 112 x 50 x 100 cm, v rozloženém stavu a velikost 60 x 20 x 82 cm, pokud je složený. Nosnost: vozík imlex má nosnost až max. Bezpečná konstrukce: spodní vložka vozíku je zesílená a vybavena 3bodovým systémem popruhů, což umožňuje příjemné a bezpečné sezení. 80 kg. Posuvná rukojeť je výškově nastavitelná a umožňuje příjemnou jízdu. Ergonomický design: vozík imlex má ergonomicky tvarovanou tažnou rukojeť, která dobře padne do ruky a délku je nastavitelná na dva stupně. Díky svému prostornému nákladovému prostoru a robustní konstrukci je spolehlivým společníkem pro každé dobrodružství.
ZnačkaIMLEX #ad
VýrobceIMLEX #ad
Výška39.37
Délka44.09
Šířka19.69
Číslo dílu4275
Modelka4275

5. KESSER

#ad

KESSER® Skládací přepravní vozík GTS-9100 se stříškou ruční vozík přepravní vozík skládací vč. 2 x 3bodový systém pásů 360° celogumové pneumatiky & prodloužení vnitřního prostoru přední a zadní brzda

#ad
KESSER #ad - Díky inteligentnímu skládacímu systému lze vozík gts značky kesser obratem ruky složit do kompaktní velikosti pouhých 90 cm × 55 cm × 30 cm a dá se tak snadno přepravovat a jednoduše uložit. Díky uzavíratelné přihrádce na nohy, kterou můžete při rychlém vyklopení a sklápění, si vaše dítě může užívat jízdu s vozíkem vsedě nebo vleže.

Současně slouží jako ochrana proti dešti z kvalitního a odolného nylonu Oxford 600D. Navíc je ruční vozík opatřen dvěma o 360° otočnými předními koly a brzdami předních i zadních kol. Dostatek místa pro chutné pokrmy, nápoje a mnoho místa pro děti. Profitujte z optimální bezpečnosti a klidného svědomí díky systémům dvou pásů v transportním vozíku kesser. Zde se setkává funkčnost s promyšleným designem. S naším přepravním vozíkem si užijete cenné okamžiky při nejvyšší bezpečnosti.

Odnímatelná střecha navíc poskytuje spolehlivou ochranu před sluncem a deštěm. Pro optimální ochranu přepravovaného zboží a dětí před sluncem je odnímatelná sluneční stříška chráněna proti UV záření. Jdeme na to! zatímco se svou ložnou plochou, festivaly nebo jiné volnočasové aktivity, přídavnými kapsami na zadní straně a různými držáky nabízí řádný prostor pro výlety s dětmi, lze jej v případě potřeby kompaktně složit. Nejlepší komfort a optimální ochrana před počasím.
ZnačkaKESSER #ad
VýrobceKESSER #ad
Výška49.21
Délka41.34
Hmotnost27.56
Šířka21.65

6. Fuxtec

#ad

šedý, Skládací vozík FUXTEC FX-CT700, skládací, přední a zadní brzdou, tyčí na tahání/tlačení. Vhodné pro děti – originál, gumovými pneumatikami, se střechou

#ad
Fuxtec #ad - Teleskopická tyč na tahání, upínací popruhy, lze použít také ve složeném stavu. Volitelné příslušenství:ochrana před deštěm, polstrování plněné vzduchem.

Pičkový výrobek řady ct s brzdou předních a zadních kol, střechou chránící proti UV záření a tyčí na tahání/tlačení vzadu. Stabilní i ve složeném stavu, přestože je pouze 15 cm široký; kompletně smontovaný. Vybalte, rozložte a můžete jet. Skládací vozík ct700 s chromovanými koly s gumovými pneumatikami, vhodný pro děti. Vložka na dno polstrovaná pěnovou hmotou, všechny příčné tyče s ochranným polstrováním pro převážení dětí.
ZnačkaFuxtec #ad
VýrobceFUXTEC #ad
Výška12.99
Délka33.46
Hmotnost26.46
Šířka22.83
Číslo díluFX-CT700G

7. FROSAL

#ad

FROSAL Skládací vozík Loki se střechou a brzdou šedý ruční vozík skládací dětský skládací vozík

#ad
FROSAL #ad - Odnímatelná sluneční stříška optimálně chrání přepravované zboží nebo děti před sluncem. Díky malému rozměru po sbalení se snadno přepravuje ve složeném stavu.

Skládací přepravní vozík, který lze během sekundy složit a rozložit. Kola odolná proti propíchnutí a s kuličkovými ložisky. Vybaveno tažnou tyčí pro zasunutí a posuvnou rukojetí pro posouvání jako u kočárku. Ruční vozík se perfektně hodí pro ležení nebo cestování všeho druhu. Ideální pro zábavní park, zvířecí park, jízdu na zelí, den otců, zoo a mnoho dalšího. Díky taškám na vozíku ještě více úložného prostoru. Skládací vozík s parkovací brzdou, stříškou proti slunci a posuvnou rukojetí.
ZnačkaFROSAL #ad
VýrobceFROSAL #ad
Výška22.05
Délka48.03
Šířka36.22

8. KESSER

#ad

KESSER® Skládací vozík Loops 2 v 1 dětský kočárek ruční vozík se střechou přepravní vozík skládací vč. 2 x 5bodový pásový systém děti 360° celogumové pneumatiky přední a zadní brzda + taška na

#ad
KESSER #ad - Zároveň slouží stříška navíc jako ochrana proti dešti z kvalitního a odolného nylonu Oxford 600D. Vaše děti sedí pohodlně a jsou nejlépe chráněny před pádem z vozíku. Pro optimální ochranu přepravovaného zboží a dětí před sluncem je odnímatelná sluneční stříška chráněna proti UV záření, takže ani delší procházky nejsou pro naše děti žádný problém.

Po stisknutí tlačítka lze robustní držáky střechy sklopit a uložit, takže se skládací vozík stane skvělým kabrioletem. Odnímatelná střecha s ochranou proti slunci UPF 50+ navíc poskytuje spolehlivou ochranu před sluncem a náhlými přeháňkami. S naším přepravním vozíkem si užijete cenné okamžiky při nejvyšší bezpečnosti, nejlepším komfortu a optimální ochraně před počasím. Díky skládacímu systému lze vozík obratem ruky složit do kompaktní velikosti pouhých 29 cm × 44 cm × 59 cm. Kromě úložných tašek je tento kvalitní přepravní vozík opatřen dvěma ergonomickými rukojeťmi pro tažení nebo posouvání a dvě odpružená o 360° otočná přední kola.

Kromě toho je střecha opatřena oboustrannou moskytiérou, na festivaly nebo jiné volnočasové aktivity, kterou lze překlopit. Odolný materiál a stabilní konstrukce rámu nabízejí extrémně vysokou nosnost až 50 kg, takže můžete vozík těžce naložit a jste připraveni na každé dobrodružství. Vnitřní prostor nabízí dostatek úložného prostoru a posezení vč. Náš outdoorový vozík má sklopnou rukojeť, kterou lze při nepoužívání zasunout pod vozík a dvě přední kola otočná o 360°.
ZnačkaKESSER #ad
VýrobceKESSER #ad
Výška21.65
Délka30.31
Hmotnost39.68
Šířka16.14

9. Frosal

#ad

šedá, FROSAL Skládací vozík Loki se sluneční střechou a posuvnou rukojetí

#ad
Frosal #ad - Díky malému rozměru po sbalení se snadno přepravuje ve složeném stavu. Ideální pro zábavní park, jízdu na zelí, zvířecí park, den otců, zoo a mnoho dalšího.

Odnímatelná sluneční stříška optimálně chrání přepravované zboží nebo děti před sluncem. Díky taškám na vozíku ještě více úložného prostoru. Vybaveno tažnou tyčí pro zasunutí a posuvnou rukojetí pro posouvání jako u kočárku. Skládací přepravní vozík, který lze během sekundy složit a rozložit. Kola odolná proti propíchnutí a s kuličkovými ložisky. Ruční vozík se perfektně hodí pro ležení nebo cestování všeho druhu. Skládací vozík s parkovací brzdou, stříškou proti slunci a posuvnou rukojetí.
ZnačkaFrosal #ad
VýrobceFrosal #ad
Výška36.22
Délka48.03
Hmotnost35.27
Šířka22.05
Číslo díluFR-30
ModelkaFR-30

10. Sekey

#ad

Skládací ruční vozík, Sekey Skládací přepravní vozík se střechou 2 děti 150 kg, vhodný do terénu s brzdami 110 l, střešní SS 5050, černý, přepravní vozík, posuvná rukojeť

#ad
Sekey #ad - Kromě toho je k dispozici také přídavný úložný prostor. V případě dotazů nebo problémů jsme vám kdykoli rádi k dispozici. Pro zvětšení místa pro nohy vašich dětí. Vysoce kvalitní polyuretanová kola jsou tichá a protiskluzová, Kolečka mohou být na zadních kolech připravena k použití téměř pro každý terén.

Skládací dětský střešní vozík ss 5050 se dodává s přídavnou bezpečností. Vychutnejte si bezpečnost a svobodu vzít s sebou vše, co potřebujete pro nezapomenutelné dobrodružství se svými dětmi. Náš přepravní vozík nabízí nejen ochranu a pohodlí, ale také se snadno vyrovná také s ohledem na to, že se bez problémů také snadno ovládá.

Hlavní přihrádka nabízí působivou nosnost více než 90 litrů. Zadní část se může stát také záďovým dílem. Vozík je vybaven vozíkem, aby byla současně zajištěna bezpečnost dvou dětí. Naše čtyři čtyři jsou vybaveny nezávislými vybaveno, aby bylo zajištěno šikovné tlumení otřesů a tím zajišťuje komfortní zážitek z jízdy pro vaše děti.
ZnačkaSekey #ad
VýrobceSekey #ad
Výška43.31
Délka48.03
Šířka17.32