Top 10 Dacia Duster Kofferraumwanne – Rohožky do kufru auta

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. AD Tuning GmbH & Co. KG

#ad

AD Tuning TMP27009 vana do zavazadlového prostoru, protiskluzový povrch, černá

#ad
AD Tuning GmbH & Co. KG #ad - Plastová směs odolná proti roztržení a povětrnostním vlivům. Protiskluzový – protiskluzový povrch pro dodatečnou zajištění nákladu. Rok výroby 2014-. Snadné čištění a absolutně bez zápachu. Tpe vana do zavazadlového prostoru, vhodná pro Dacia Logan MCV, Mod. Optimální tvar, protože je vyrobeno specificky pro vozidlo.
ZnačkaAD Tuning GmbH & Co. KG #ad
VýrobceAD Tuning GmbH & Co. KG #ad
Číslo dílu*TMP27009

2. Walser

#ad

Protiskluzová rohož, gumová rohož do zavazadlového prostoru, 100% přesně padnoucí protiskluzová rohož do auta, WALSER XTR Vana do zavazadlového prostoru kompatibilní s Dacia Duster 2. Gen. 2017-Dnes

#ad
Walser #ad - Spolehlivá ochranná rohož – ve srovnání s univerzální protiskluzovou podložkou je protiskluzová rohož walser vyrobena na míru pro váš zavazadlový prostor. Kromě toho je protiskluzová rohož také bez zápachu a obzvláště odolná proti oděru testováno ISO4649. Nejlepší možné od.

Díky otěruvzdornému materiálu s protiskluzovým povrchem udržuje protiskluzová podložka i během jízdy přepravované zboží pevně a bezpečně na svém místě. Tvarová rohož – 100% přesně tvarovaná a obzvlášť robustní protiskluzová rohož WALSER XTR do zavazadlového prostoru v moderním 3D designu je kompatibilní s Dacia Duster 2. Vodotěsná podložka – díky extra vysokému okraji min. Tak zůstává gumová rohož do zavazadlového prostoru po dlouhou dobu spolehlivým a věrným společníkem ve vašem zavazadlovém prostoru.

Díky tomu nabízí podložka allweather v každé situaci nejlepší ochranu pro váš zavazadlový prostor – ať už při přepravě nákupů, při přepravě nákupů, při nošení psa, uložení špinavých bot nebo mokrého sportovního vybavení.2, vodu, jako jsou oblázky, 4 cm zachycuje vodotěsná gumová rohož tekutiny a nečistoty všeho druhu, sníh atd. Ochrannou podložku lze vyčistit také vysokotlakým čističem vzdálenost cca 15 cm – pro naše gumové rohože není žádný problém. Pokud by se rohož zašpinila, lze ji jednoduše setřít hadicí.
ZnačkaWalser #ad
VýrobceWALSER #ad
Číslo dílu70958

3. Recambo

#ad

Pouze 2WD | od 2018 | přesně padnoucí s okrajem, Recambo Gumová vana do zavazadlového prostoru Premium vhodná pro Dacia Duster II

#ad
Recambo #ad - Kvalitní ochrana pro váš zavazadlový prostor. Materiál: guma, bez zápachu, protiskluzová, flexibilní, odolná proti oděru. Pozor! vhodné pouze pro vozidla s pohonem předních kol. Od 2018>. Specifické pro dané vozidlo, přesný tvar s vysokým okrajem a 3D drážkami | robustní a odolný vůči vodě, oleji atd. Vhodné pro: dacia duster II - r. V.
ZnačkaRecambo #ad
VýrobceRecambo #ad
Číslo díluK-5920

4. Elmasline

#ad

4x2 fáze 2 | příslušenství rohože do zavazadlového prostoru, ELMASLINE 3D gumová vana do zavazadlového prostoru pro Dacia Duster 2021-2024

#ad
Elmasline #ad - Přesné rozměry s ušlechtilým designem. Vysoce kvalitní: odolný a odolný proti roztržení díky vysoké kvalitě pryže PE materiál | Povrch vany zavazadlového prostoru je protiskluzový a zabraňuje sklouznutí vašeho nákladu.

Vysoká ochrana: rohož do zavazadlového prostoru s extra vysokým okrajem cca 5 cm chrání zavazadlový prostor před vodou, nečistotami, tekutinami, sněhem atd. Bez zápachu: díky gumě bez škodlivých látek vyvinuté speciálně pro vnitřní prostory | ekologická výroba s udržitelnými surovinami a recyklovatelná. Tvarová přesnost: individuální výroba na míru pro váš dacia duster 2x2 2WD od roku 2021 – zaručeně perfektní tvar rohože do zavazadlového prostoru. Snadná údržba: jednoduché a rychlé čištění rohože s vodou | vhodné pro: DACIA DUSTER 2x2 2WD rok výroby 2021 & 2022.
ZnačkaElmasline #ad
VýrobceELMASLINE #ad
Číslo díluKOF28107

5. AZUGA

#ad

AZUGA Gumová vana do zavazadlového prostoru Premium protiskluzová vhodná pro Dacia Duster 4WD II od 2018 všechna kola AZ12000520

#ad
AZUGA #ad - Prémiová protiskluzová gumová vana do zavazadlového prostoru vhodná pro Dacia Duster 4WD II od 2018. Odolná rohož do zavazadlového prostoru chrání před nečistotami, sněhem a tekutinami. Materiál vany zavazadlového prostoru TPE, gumový plast je elastický a snadno se sroluje. Protiskluzový povrch vany zavazadlového prostoru minimalizuje sklouznutí nákladu. Pouze modely s pohonem všech kol! naše praktická rohož do zavazadlového prostoru má cca 3 – 4 cm vysoký okraj.
ZnačkaAZUGA #ad
VýrobceAZUGA #ad
Hmotnost6.61
Číslo díluAZ12000520

6. Elmasline

#ad

ELMASLINE 3D gumová vana do zavazadlového prostoru pro Dacia Duster od 2021 pro 4x2 | příslušenství rohože do zavazadlového prostoru

#ad
Elmasline #ad - Toto příslušenství se také ideálně hodí jako dárek pro vás i pro něho. Tvarová přesnost: individuální výroba na míru pro váš dacia duster 2x2 2wd od roku 2021 – perfektní tvar autokoberce a rohože! Vysoká ochrana: rohož do zavazadlového prostoru a gumové rohože s extra vysokým okrajem cca 5 cm chrání váš zavazadlový prostor i oblast rohožek před vodou, tekutinami, nečistotami, sněhem atd.

Snadná údržba: jednoduché a rychlé čištění rohoží s vodou | vhodné pro: daCIA DUSTER 2x2 2WD od roku 2021, rok výroby: 2021 & 2022. Bez zápachu: díky gumě bez škodlivých látek vyvinuté speciálně pro vnitřní prostory | ekologická výroba s udržitelnými surovinami a recyklovatelná.

Vysoce kvalitní: odolný a odolný proti roztržení díky vysoké kvalitě pryže pe materiál | povrch rohoží do každého počasí a vany do zavazadlového prostoru je protiskluzový a zabraňuje sklouznutí vašich nohou nebo vašeho nákladu. Přesné rozměry s ušlechtilým designem. Ideální ochrana zavazadlového prostoru.
ZnačkaElmasline #ad
VýrobceElmasline #ad
Číslo dílu55A2516

7. Mossa

#ad

Rohož do zavazadlového prostoru protiskluzová ochranná rohož, G2, Mossa, Vana do zavazadlového prostoru kompatibilní s Dacia Duster II SUV 01. 2018-

#ad
Mossa #ad - . Provedení: přesné přizpůsobení obvodu z měření interiéru vozidla provedeného laserovým snímáním. 2018-. Vysoký okraj chrání vnitřek vozu před vodou a nečistotami.

Kvalita a bezpečnost: výrobek neobsahuje žádné zdraví škodlivé látky. Protiskluzové na celém povrchu. Vlastnosti: nepropouští vodu, odolný vůči vysokým a nízkým teplotám, olejům a chemikáliím. Moderní design v matném provedení. Rohožka do zavazadlového prostoru do auta kompatibilní s: Dacia Duster II SUV 01. Je zcela recyklovatelný. Další výhody: lze přepravovat/skladovat srolované. Tpe plast s vlastnostmi podobnými kaučuku.
ZnačkaMossa #ad
VýrobceMossa #ad
Výška2.36
Délka41.54
Šířka37.4
Číslo dílu5902538861397

8. Elmasline

#ad

ELMASLINE 3D gumové rohože a vana do zavazadlového prostoru pro Dacia SANDERO 3 III od roku 2021 nehodí se do variabilních nabíjecích polic

#ad
Elmasline #ad - Nákladu. KvalitnÍ: povrch gumových rohoží i povrch vany zavazadlového prostoru je protiskluzový a zabraňuje sklouznutí nohou resp. Dný zápach: díky gumě bez obsahu škodlivých látek speciálně vyvinuté pro vnitřní prostory | ekologická výroba s udržitelnými surovinami a recyklovatelná.

Ideální ochrana zavazadlového prostoru! | Přesně sedí s ušlechtilým designem. Tvarová přesnost: individuální výroba na míru pro vaše auto dacia sandero 3 iii od roku 2021 perfektní tvar rohože do zavazadlového prostoru a koberce! Vysoká ochrana: rohož do zavazadlového prostoru a rohože s extra vysokým okrajem trvale chrání váš zavazadlový prostor, jakož i oblast rohoží před vodou, nečistotami, tekutinami, sněhem atd.

Snadná údržba: snadné a rychlé čištění rohoží vodou | vhodné pro: dacia sandero 3 III od roku 2021 NEHODÍ SE VE variabilních nabíjecích podlahách. Odolná a odolná proti roztržení díky vysoké kvalitě gumy TPE materiál.
ZnačkaElmasline #ad
VýrobceElmasline #ad
Číslo díluSET28112

9. J&J AUTOMOTIVE

#ad

100% přesná, vana do zavazadlového prostoru, vysoký okraj,, protiskluzová, černá, | Gumová vana do zavazadlového prostoru Ochranná rohož do zavazadlového prostoru kompatibilní s Ix35 2010-2015

#ad
J&J AUTOMOTIVE #ad - Ochrana vŠeho poČasÍ: při každém počasí déšť, s dlouhou životností, silný, 100% bez zápachu. Gumová vana do zavazadlového prostoru kompatibilní s Hyundai Ix35 2010-2015. Odolné vůči vodě, olejům a nečistotám.

Vnitřní dno vozidla je plně vyrovnané a přesné. Vyrobeno z moderního polymerního materiálu, ale zcela bez zápachu, flexibilní jako přírodní kaučuk, aby vydržel dlouholeté nošení a zachoval tvar a hrany beze změny. Chraňte zavazadlový prostor vašeho vozidla před různými nečistotami. Vyrobeno z vysoce kvalitního termoplastického elastomerového materiálu, sníh: 100% bezpečný, chrání před všemi druhy opotřebení.

V průměru jsou rohože do auta tpe o 30 % lehčí než jejich gumové protějšky, které na rozdíl od PVC, plastových nebo gumových vložek umožňují snadný přístup k náhradnímu ručnímu kolu a myčce aut. Perfektní tvar: vyrobeno díky jedinečnému digitálnímu přesnému laserovému skeneru.
ZnačkaJ&J AUTOMOTIVE #ad
VýrobceJ&J AUTOMOTIVE #ad
Číslo díluRLHY0104120101

10. Recambo

#ad

Recambo Vana do zavazadlového prostoru vhodná pro Dacia Duster I, pouze 2WD | 2010-2017 | přesně padnoucí s okrajem

#ad
Recambo #ad - Evropské nové zboží přímo od výrobce. Specifické pro dané vozidlo, robustní a odolné vůči vodě, oleji atd. Přesný tvar s vysokým okrajem a 3D drážkami. Materiál: pružný plast | bez zápachu, flexibilní, protiskluzový, odolný proti oděru. Kvalitní ochrana pro váš zavazadlový prostor.
ZnačkaRecambo #ad
VýrobceRecambo #ad
Číslo díluKPE-5190