Top 10 Electric Bike Pump – Přenosné vzduchové kompresory

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. KIMBONNI

#ad

Digitální obrazovka, pneumatika s hliníkovým tělem, také jako kapesní svítilna,, kompresor, pumpička na jízdní kolo, kompresor, akumulátorová vzduchová pumpa 150 psi, Elektrická vzduchová pumpa

#ad
KIMBONNI #ad - Maximální nafukovací tlak činí 150 psi / 10, není nutné časově náročné ruční nafukování. Nezávislý spínač řídí jasná led světla pro optimální vidění ve tmě, kpa, zřetelně zobrazuje 4 různé jednotky Psi, aby vám pohodlně poskytl nouzové osvětlení v noci.

Je vhodný pro nafukování jízdních kol, motocyklů, míčů, vzduchových polštářů, aut atd. Dodává se se 4 různými přídavnými tryskami. Jednoduše připojte vzduchovou trysku pro automatické zaznamenávání tlaku pneumatik. Profesionální, ochrana proti podpětí a funkce monitorování teploty. Můžete si vybrat požadovaný tlak pneumatik a přednastavit. Pokud máte dotazy, ochrana proti zkratu, bezpečný & vysoce kvalitní servisFIVANGIN se snaží nabídnout profesionální vzduchové pumpě vynikající výkon.

Mezitím nabízíme 24hodinový servis. Rychlé nafouknutí a přenosná velikost elektrická vzduchová pumpa fivangin je vybavena vysoce přesným válcem ze slitiny, 3 bar, díky kterému lze rychle nafouknout pneumatiky. Kompaktní módní design, pouze 46 * 68 * 208 mm. Velký digitální displej a funkce osvětleníosvětlený digitální displej vzduchového čerpadla nabízí zařízení uživatelskou přívětivost a vizuální plnost. Baterie se rychle a pohodlně nabije přes konektor typu C.
ZnačkaKIMBONNI #ad
VýrobceKIMBONNI #ad
Číslo dílu774049282016

2. Grapsa

#ad

Taška na pumpičku Bosch na jízdní kolo Vzduchová pumpa Mini kompresor EasyPump. Úložný box Taška Taška Pouzdro USB kabel, adaptér ventilu Presta pouze úložná, Objemový adaptér, plesová jehla

#ad
Grapsa #ad - Můžete je kdykoli snadno nosit nebo zavěsit na stěnu a ušetřit místo. Barva elektrické brašny na pumpičku odpovídá barvě akumulátorové pumpy na kolo. Můžete snadno přenášet pumpičku na jízdní kolo a kdykoliv nafouknout pneumatiky auta, se silným ručním lankem. Snadná přeprava: kompresorová vzduchová pumpa box je kompaktní a lehký, míče a malé vodní hračky.

Jedinečný vzhled: drážkový tvar kufru s akumulátorovou pumpou se perfektně hodí k baterii vzduchového čerpadla, což může účinně snížit tření a vibrace vzduchového kompresoru akumulátoru v elektrické tašce na pumpičku na kolo, čímž je vaše nářadí bosch chráněno dvojitou ochranou. Akumulátorový úložný kufr na vzduchovou pumpu je vybaven odnímatelným poutkem na ruku, které lze kdykoli snadno přenášet nebo zavěsit na stěnu. Robustní taška na vzduchovou pumpu na akumulátor: akumulátorová vzduchová pumpa na jízdní kolo držák na uschování z kvalitního materiálu, který je prachotěsný a odolný proti pádu, a může tak co nejlépe chránit vaši elektrickou pumpičku a prodloužit tak její životnost.

Taška na vzduchovou pumpičku: elektrická pumpa je vhodná pro pumpičku bosch na jízdní kolo, ventilátor presta atd. Kompresorový box je malý a kompaktní, snadno se vloží do batohu a nezabere příliš mnoho místa. Erpadlo pro bosch easy si můžete vzít kdykoli a všude snadno s sebou. Elektrické úložné pouzdro na jízdní kolo uchovává stroj a jeho příslušenství perfektně na přenosném místě, jehla na míč, objemový adaptér, mini kompresor EasyPump a související příslušenství, jako je USB kabel, takže můžete kdykoli najít požadované příslušenství.
ZnačkaGrapsa #ad
VýrobceGrapsa #ad
Hmotnost0.31
Číslo dílueasy pump-gs0728
Modelkaeasy pump-gs0728

3. LEXIN

#ad

Míče, přenosná hustilka na jízdní kolo, auto, 10,3 bar, skútr, LEXIN P5 elektrická vzduchová pumpa, invalidní vozík, akumulátorový kompresor 5000 mAh, motocykl

#ad
LEXIN #ad - Ideální na cesty: malá a lehká vzduchová pumpa. Akumulátorové kompresory lexin jsou praktické i pro uživatele invalidních vozíků, kteří si sedí, 3 bar / 150 psi. Hmotnost: 500 gramů. Akumulátorová vzduchová pumpa: součástí dodávky je hadice s ventilem auta a adaptérem presta a jehla na míč pro nafukování pneumatik jízdních kol, mohou naplnit prázdnou pneumatiku.

Velká baterie 5000 mah: při plném nabití může kompresor lexin p5 pro pneumatiky jízdních kol 24krát nafouknout, 20krát nafouknout pneumatiky automobilů, pro pneumatiky automobilů 13krát nebo pro míče 70krát. Na horní straně je k dispozici usb-c port pro nabíjení a USB port pro jiná zařízení např. Díky této funkci se čerpadlo automaticky zastaví, motocyklu, jízdního kola, když je dosaženo přednastaveného tlaku.

Režim automobilu, míče a režim přizpůsobení. Lexin nabízí 7*24hodinovou německou zákaznickou službu a jednoroční záruku. Velikost: 16, 79 x 5, 41 cm. Můžete také zvolit vždy požadovanou hodnotu pro tlak v barech nebo americké jednotce psi libry na sqare palce. Led světlo pomáhá při nafouknutí v tmavém prostředí. Zelená--více než 65% výkon, červená -- mezi 10 % a 25 %, žlutá -- mezi 25 % a 65 %, červené blikání -- méně než 10 %. Velmi praktický a vhodný na cesty.
ZnačkaLEXIN #ad
VýrobceLEXIN #ad
Výška1.5
Délka6.4
Hmotnost1.1
Šířka2.7
Číslo díluLEXIN-P5
ModelkaLX-P5
ZárukaZáruka 2 roky

4. Feolaviy

#ad

Elektrický, 7500 mAh, kompresor, 150 PSI, čerpadlo, přenosný akumulátorový kompresor s digitálním LCD displejem Pressure černý, Elektrická vzduchová pumpa – akumulátor, akumulátor

#ad
Feolaviy #ad - Ukazatel tlaku dvojitých pneumatik: tato elektrická vzduchová pumpa může také současně zobrazovat stávající tlak pneumatik a přednastavený tlak pneumatik, aby mohl nastavit nafukovací režim jízdní kolo/auto/režim míče a paměti, KPA a kg/cm², což se snadněji ovládá; a akumulátorový kompresor má 4 jednotky tlaku vzduchu: PSI, bar, aby vyhovoval vašim různým požadavkům.

Rozměr pneumatiky 205/55r16 -36 psi činí méně než 6 minut. Nabíjecí kabel do auta je až 3 metry dlouhý, o 16 cm delší než běžné modely, aby vám poskytl dostatek pracovního prostoru. Dva druhy napájení: elektrické vzduchové pumpy mají dvě metody napájení, včetně bezdrátového napájení a napájení dc12v pro elektronickou záklopku cigaret, díky čemuž je tato elektrická vzduchová pumpa překvapivě multifunkční. 7800 mah akumulátorová vzduchová pumpa s velkou kapacitou baterie: naše elektrická vzduchová pumpa má výkonnou baterii 7800 mah a nemusíte si dělat starosti, když se pneumatika opět nafoukne.

Vybaveno ultrajasným led světlem se 3 režimy normální/SOS/blikání, aby vyhovoval vašim různým požadavkům na nafukovací výrobky. Tento produkt přidává dodatečné prodloužení nafukovací trubky, a lze jej snadno ovládat. Mobilní energetické čerpadlo: ale to není vše – tuto elektrickou vzduchovou pumpu lze použít také jako mobilní napájení, takže můžete nabíjet na cestách. 2, elektrická vzduchová pumpa s výkonným motorem, 5krát rychle nafukovací: náš přenosný vzduchový kompresor, dosahuje otáček až 21 000 ot. Min, což může být za pouhé 1 minutu 29–36 psi nebo 0 čerpacích plynů.
ZnačkaFeolaviy #ad
VýrobceFeolaviy #ad
Výška6.34
Délka2.56
Šířka1.89
Číslo dílu1226-caraotu-A09001

5. Xiaomi

#ad

Nabíjení přes USB-C, integr. LED osvětlení, digitální displej, 5 režimů, 14,8 Wh akumulátor, Akumulátorový elektrický vzduchový kompresor/vzduchové čerpadlo Xiaomi Portable Electric Air Compressor 1S 0,2–10,3 bar/3–150 psi

#ad
Xiaomi #ad - Díky kompaktní konstrukci je perfektním společníkem na cesty. Rychle a snadno se nabije přes USB rozhraní typu C za méně než 3 hodiny. Vybaveno digitálním displejem pro zobrazení stavu tlaku a nastaveného režimu. Vysoký a přesně nastavitelný tlak až 150 psi pro optimální huštění pneumatik jízdních kol, motocyklů, automobilů a míčů. 5 různých přednastavených režimů tlaku vzduchu.
ZnačkaXiaomi #ad
VýrobceXiaomi #ad
Výška1.77
Délka4.88
Hmotnost1.06
Šířka2.8
Číslo díluMJCQB05QJ
ModelkaMJCQB05QJ
ZárukaZákonná záruka 24 měsíců

6. QiCYCLE

#ad

Motocykly, vysoce přesný digitální akumulátorový kompresor, dobíjecí 150 psi, plnič pneumatik pro auto, přenosný vzduchový kompresor s LED světlem, jízdní kola,, QiCYCLE Elektrická vzduchová pumpa

#ad
QiCYCLE #ad - Bigger capacity battery & safe bms boardvestavěný akumulátor 3 × 2600 mah 18650 s velkou kapacitou li-ion baterie, kombinovaný s bms-board má funkci dvojitého nabíjení ic a duální ochranu MOSFET.

Kromě toho má funkci powerbanky pro případ nouze. Plně nabitý kompresor může pracovat nepřetržitě až 35 minut a nafouknout 5 prázdných pneumatik 175/70 R14. Nabíjecí přípojka typu C umožňuje snadné nabíjení. Automaticky se zastaví, jakmile je dosažena přednastavená hodnota tlaku pneumatik. Výkonný motor a vysoká rychlost nafukovánívestavěný supermotor s výkonem 120 w v kombinaci s válcovým pístem z teflonového materiálu, 5 baru pneumatiky 175/70 r14 a méně než 5 minut k nafouknutí 0 až 2, 0 do 2, než se pneumatiky nahustí od 2, který je odolnější vůči vysokým teplotám a častému tření.

Vzduchová hadice je vyrobena z gumy + nylonu + gumy", dokáže udržovat bezpečnou teplotu
ZnačkaQiCYCLE #ad
VýrobceQiCYCLE #ad
Výška2.52
Délka7.87
Hmotnost1.87
Šířka2.52
Číslo díluQJCQBP1

7. FORTEM

#ad

čerpadlo a pumpička na jízdní kolo, automatické, elektrická s LED světlem – digitální měřič tlaku pneumatik, 12 V pneumatiky, FORTEM Přenosný kompresor na pneumatiky, kompresor jízdní kolo

#ad
FORTEM #ad - Lze použít také jako kompresor na jízdní kolo. 4, 26 m dlouhý napájecí kabel je uložen v malém, kompaktním zařízení a dělá z vzduchového kompresoru perfektní příslušenství pro auta. Jednoduché ovládání – zapněte zapalování svého vozidla, připojte konektor kompresoru 12v vzduchové pumpy do DC 12voltové zásuvky, až indikátor přestane blikat.

Mnohostranně použitelný – perfektní jako kompresor do auta i pro pneumatiky nákladních vozidel, terénních vozidel a motocyklů. Toto vzduchové čerpadlo do auta je kompatibilní se všemi vozidly s přípojkou DC 12 V zapalovače cigaret. Přístroj pak pumpuje vzduch a automaticky se vypne, nastavte požadovanou hodnotu PSI a počkejte, jakmile je dosaženo tlaku. Kompresor do auta 12 v značky Fortem je vždy připraven, pokud potřebujete nafouknout prázdnou pneumatiku. Přenosná a kompaktní elektrická vzduchová pumpa – vezměte si svůj vzduchový kompresor fortem a jízdní kolo jednoduše všude s sebou a buďte připraveni na každou nouzovou situaci.

Integrované bezpečnostní funkce – díky super světlé automatické led kapesní svítilně se naše kompresorová vzduchová pumpa hodí pro případy nouze na kraji silnice a pro použití v noci. Včetně tří nástavců pro sportovní míče, nafukovací matrace, hračky do bazénu a jiné nafukovací předměty. Zapněte spínač. Záruka jeden rok – naše elektrická pumpa je vyrobena z extrémně odolného, lehkého plastu.
ZnačkaFORTEM #ad
VýrobceFORTEM #ad
Výška3.3
Délka8
Hmotnost1.94
Šířka6.5
Číslo díluFRTM-DAC-YELLOW
ModelkaFRTM-DAC
Záruka1 rok záruka.

8. Bosch Home and Garden

#ad

150 psi, funkce automatického zastavení, v krabici, nabíjení přes USB-C, Bosch pumpička na jízdní kolo, LED, 3,6 V, mini kompresor EasyPump akumulátor 3,0 Ah, 10,3 bar

#ad
Bosch Home and Garden #ad - Led osvětluje prostoru ventilu. Digitální displej a led světlo: průhledný displej zobrazuje aktuální hodnotu, požadovanou hodnotu a stav nabití akumulátoru.

Funkce automatického zastavení: vzduchový kompresor nabízí 3 různé tlakové jednotky PSI, bar, kPa a automaticky se vypne, jakmile je dosažena nastavená hodnota. Automatické vypnutí: mini vzduchový kompresor se při nepoužívání automaticky vypne, aby šetřil energii a lze jej jednoduše nabíjet přes USB-C. Easypump, objemový adaptér, adaptér na ventily Presta, jehla na míč, textilní taška, USB kabel, krabice. Komfortní: přenosný elektrický kompresor lze použít k nafukování pneumatik auto, motocykl, míčů a malých hraček do vody do 10, jízdní kolo, 3 barů a je vhodný pro všechny standardní ventily, hmotnost pouze 430 g.
ZnačkaBosch Home and Garden #ad
VýrobceBosch #ad
Výška4.17
Délka1.93
Hmotnost0.88
Šířka8.46
Číslo dílu0603947000
Modelka0603947000
Záruka2 roky výrobce

9. PARKVISION

#ad

Akumulátorová pumpička, duální režimy nabíjení, 150 PSI, čerpadlo na pneumatiky, do auta, na motocykl,, přenosný akumulátorový kompresor s LED světlem, PARKVISION Elektrická vzduchová pumpa 7500 mAh

#ad
PARKVISION #ad - Režim duálního síťového zdroje umožňuje jednoduché nabíjení přes praktické rozhraní typu C a kabelu rozhraní zapalovače cigaret. Multifunkční inteligentní použití: současně zobrazuje hodnotu tisku v reálném čase a přednastavená hodnota tisku, basketbalové míče, jízdní kola, fotbalové míče atd.

Invalidní vozíky, elektrické skútry, motocykly, LCD displej pro snadné odečítání tlaku ve tmě. Automatické zastavení a integrovaná funkce paměti: 4 volitelné jednotky psi, bar, vzduchové čerpadlo se automaticky vypne, kg/cm2. Jakmile objem náplně dosáhne přednastavené hodnoty, KPA, aby se zabránilo nadměrnému foukání. Naše vzduchová pumpa se dodává s různými tryskami a je ideální pro auta, ale lze ji použít také jako powerbanku pro váš mobilní telefon a jako kapesní svítilnu s osvětlením. Skvělý výběr dárků pro vaše přátele a rodinu.

Nabízíme 24hodinový zákaznický servis. Praktický a výkonný přenosný vzduchový kompresor: tato vzduchová pumpa je kompaktní 17 x 7, 1 x 6, 5 cm a výkonná se zabudovaným super kapacitním akumulátorem 7500 mAh. Upozornění: klikněte na tlačítko "U" pro výběr požadovaného režimu. Podržte tlačítko "u" pro výběr požadované jednotky. Pokud potřebujete pomoc, můžete nás kdykoliv kontaktovat na stránce s podrobnostmi o objednávce "Kontaktovat prodejce" nebo nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu v příručce.
ZnačkaPARKVISION #ad
VýrobcePARKVISION #ad
Výška2.56
Délka6.69
Hmotnost0.39
Šířka2.76
Číslo díluTF-008
Záruka1 rok

10. Neakhmer

#ad

Pumpička na jízdní kolo, dobíjecí elektrický kompresor, 12 V, mini hustilka na pneumatiky, Přenosný vzduchový kompresor, jízdní kolo,, pro auto, vzduchová pumpa s manometrem, 140 psi, 6000 mAh

#ad
Neakhmer #ad - Skvělý výběr dárků pro vaše přátele a rodinu. Toto bezdrátové čerpadlo na pneumatiky má také funkci SOS a osvětlení, která vám pomůže v nouzových situacích. Podržte tlačítko "loop" pro výběr požadované jednotky. Plnič pneumatik s digitálním manometrem a světlem: tento plnič pneumatik s digitálním vzduchovým kompresorem má světlou lcd obrazovku.

Vybaveno konektorem typu c a nabíjecím kabelem pro auto, který lze pohodlně a rychle nabít. Nejprve prosím nastavte hodnotu tisku. Nejlepší kamarád na cestách. Pokud najdete něco špatně, můžete nás kdykoliv kontaktovat na stránce s podrobnostmi o objednávce "Kontaktovat prodejce". Dc 12 v nebo bateriový vzduchový kompresor: ve srovnání s jinými přenosnými vzduchovými čerpadly, že čerpadlo můžete používat pouze tehdy, když je plná energie. Automatické zastavení a integrovaná funkce paměti: 4 volitelné jednotky psi, bar, kg/cm2. Ale tyto konstrukční chyby jsme vyřešili, pokud je bezdrátová vzduchová pumpa vypnutá, můžete ji připojit k zapalovači cigaret v autě a nafouknout pneumatiky Vašeho auta prosím udržujte své auto v úzkém stavu, které podporují pouze proud baterie, znamená, jedná se o skutečně nouzové čerpadlo.

Když objem náplně dosáhne přednastavené hodnoty, KPA, čerpadlo se automaticky vypne, aby se zabránilo nadměrnému foukání. Tento přenosný vzduchový kompresor lze použít jako powerbanku: má usb přípojku, která vám nabízí funkci powerbanky pro nabíjení vašeho smartphonu v případě nouze. Nabízíme 24hodinový zákaznický servis.
ZnačkaNeakhmer #ad
VýrobceNeakhmer #ad
Výška1.97
Délka6.3
Hmotnost1.19
Šířka2.36