Top 10 Foliengewächshaus 3x3m – Skleníky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Bramble

#ad

Prémiový zahradní fóliový skleník na balkon a terasu se 3 patry, ocelovým rámem a zesíleným PVC krytem – stabilní a snadná montáž – 125 × 69 × 49 cm, Bramble

#ad
Bramble #ad - Jeho nízká hmotnost usnadňuje pohyb po zahradě, že dobře funguje i na nejmenší zahradě. Dodává se s krabičkou. 3 nastavitelné police se přizpůsobí různým velikostem různých rostlin, rajčat, zatímco dodávaný kryt nabízí dostatečnou ochranu před špatným počasím a zajišťuje dobrou zimní ochranu.

Detaily – náš třístupňový skleník obsahuje 1 bílý kryt, zatímco kompaktní velikost zajišťuje, zip, 3 drátěné mřížky a konektory. V případě problémů nás prosím kontaktujte, a my vám odpovíme do 24 hodin. Pro zajištění další bezpečnosti jej lze po stranách svázat, takže vydrží i nejsilnější vítr a déšť. Různé účely použití – skleník je ideální pro pěstování sazenic, okurek, řízků a mnoha dalších.

Vysoká kvalita – náš skleník je vyroben z vysoce kvalitních pe materiálů a je robustní, bezpečný a snadno se montuje. Snadná montáž – náš 3patrový skleník se snadno a rychle montuje – s rozměry 69 × 49 × 125 cm je to perfektní velikost pro vaše sazenice, rostliny a zeleninu. Záruka vrácení peněz - na naše výrobky nabízíme 100% záruku.
ZnačkaBramble #ad
VýrobceBRAMBLE #ad
Výška49.21
Délka19.29
Šířka27.17
Číslo díluS0930
ModelkaS0930

2. Bramble

#ad

Prémiový zahradní fóliový skleník na balkon a terasu se 4 patry, ocelovým rámem a zesíleným PVC krytem – stabilní a snadná montáž – 160 × 69 × 49 cm, Bramble

#ad
Bramble #ad - Dodává se s krabičkou. Vysoká kvalita – náš skleník je vyroben z vysoce kvalitních pe materiálů a je pevný, bezpečný a snadno se montuje. V případě problémů nás prosím kontaktujte, a my vám odpovíme do 24 hodin.

Jeho nízká hmotnost usnadňuje pohyb po zahradě, zatímco kompaktní velikost zajišťuje, že dobře funguje i na nejmenší zahradě. Záruka vrácení peněz - na naše výrobky nabízíme 100% záruku. Pro zajištění další bezpečnosti jej lze po stranách svázat, takže vydrží i nejsilnější vítr a déšť. Detaily – náš čtyřstupňový skleník obsahuje 1 bílý kryt, zip, 3 drátěné mřížky a konektory. Snadná montáž – náš 4patrový skleník se snadno a rychle montuje – s rozměry 69 × 49 × 160 cm je perfektní velikost pro vaše sazenice, rostliny a zeleninu.

Různé účely použití – skleník je ideální pro pěstování sazenic, řízků a mnoha dalších. 4 nastavitelné police se přizpůsobí různým velikostem různých rostlin, rajčat, okurek, zatímco dodávaný kryt nabízí dostatečnou ochranu před špatným počasím a zajišťuje dobrou zimní ochranu.
ZnačkaBramble #ad
VýrobceBRAMBLE #ad
Výška62.99
Délka19.29
Hmotnost7.94
Šířka27.17
Číslo díluS0931
ModelkaS0931

3. WOLTU

#ad

Zahradní domek, zelený, rajčatový domek, pařeniště, 143 × 215 × 195 cm, skleník, zelenina, skleník, WOLTU Fóliový skleník pro rajčata, přezimovací stan pro rostliny

#ad
WOLTU #ad - Stabilní ocelové trubky jednoduše sestavte a přetáhněte vodu odpuzující PE fólii, rychle a mobilně. Fóliový skleník z polyetylenové plachty odolné proti uv záření a ocelových trubek s práškovým nástřikem, poskytuje rostlinám ochranu před povětrnostními vlivy.

Kolíky a šňůry chrání vaše rostliny před větrem a počasím. Přední strana se zipem se kompletně otevře, v chladných dnech se zavírá vpředu a v teplých dnech zůstává fóliový skleník otevřený. Zeleninu, květiny, nezralé bylinky nebo exotické rostliny. Ideální pro výsev a pěstování, např.
ZnačkaWOLTU #ad
VýrobceWOLTU #ad
Výška76.77
Délka56.3
Hmotnost27.56
Šířka84.65
Číslo dílu1

4. WOLTU

#ad

Fóliový skleník se 3 přihrádkami, skleník na rajčata, 69 × 125 × 49 cm, prostorově úsporný, zahrada, WOLTU Skleník, zimovzdorný zelený, balkon, terasa, stabilní, opřený skleník, s výklopnými dvířky

#ad
WOLTU #ad - A vytváří tak příjemné prostředí pro růst. Dostatek úložného prostoru: 3 kovové mřížky lze připevnit na kovové trubky, terasy, aby poskytly více místa pro rostliny. Ocelové trubky s práškovým nástřikem φ: 16 mm vytvářejí robustní a nerezovou strukturu, odolný proti opotřebení, 4 kolíky do země zajišťují větší stabilitu.

Před nepříznivým počasím, chrání jemné sazenice, rostliny v květináčích, škůdci atd. Skleníky o velikosti 69 × 125 × 49 cm šetří místo a lze je postavit na balkóny, zahrady atd. Snadná montáž a demontáž: zasuňte kovové trubky pomocí spojek a pak zakryjte PE plachtou a již je postavený domeček na rajčata. Můžete vložit kolíky do země, aby se zabránilo tomu, aby se převrátil vítr.

Trvanlivý a stabilní: potah ze síťoviny 140 g/m2 pe je vodotěsný, odolný proti korozi a uv záření. Ochrana rostlin: skleník s pe plachtou chrání v létě před sluncem a v zimě udržuje teplo, uv zářením, sukulenty atd. Pomocník v zahradě: pe fólie udržuje teplo uvnitř, pomocí výklopných dveří se zipem můžete regulovat teplotu a vlhkost vzduchu uvnitř, pěstování květin, ať už pro pěstování sazenic, vše je možné.
ZnačkaWOLTU #ad
VýrobceWOLTU #ad
Výška49.21
Délka19.29
Šířka27.17
Číslo dílu1
ModelkaGWH04

5. HaGa

#ad

Rajčatový domek, fóliový tunel, HaGa® UV4 skleníková fólie metrové zboží, 12 m × 1 m

#ad
HaGa #ad - 20 bm v jednom kuse. Zahradní fólie odolná proti uv4 se kromě toho hodí jako ochrana před pařeným záhonem, ochrana proti větru, ochrana proti listí a ochrana proti ptákům. Proto je ideální jako skleníková plachta.

Fólie je 12 metrů široká, délku si můžete libovolně vybrat přizpůsobením počtu kusů. Fólie rovněž odolává mrazu a kroupám. Pokud potřebujete délku 3 m, zadejte prosím počet kusů "3". Průhledná fólie má lehký zelený nádech a tloušťka činí cca 150 µm. Odolává teplotám od -40 °C do +80 °C. Fólie odolná proti povětrnostním vlivům a extrémně odolná proti roztržení.

Jedná se o metrové zboží s max. Pe polyetylen je odolný vůči uv záření a současně má vysokou propustnost světla. Je extrémně odolná proti roztržení a dimenzována pro použití minimálně 4 vegetační období záruka na poškození UV zářením. Plastová fólie pro zakrytí vašeho skleníku, domku na rajčata nebo fóliového tunelu.
ZnačkaHaGa #ad
VýrobceHaGa-Welt #ad
Číslo díluUV4-12m-Lfm

6. Ohuhu

#ad

Prémiový skleník pro rajčata, deštěm a mrazem, Ohuhu Fóliový skleník 3 patra s 12 policemi, chrání rostliny před chladem, zelená 143 x 143 x 195 cm

#ad
Ohuhu #ad - Velký prostor s 12 kabelovými policemi – 6 na každé straně – a rozměry 143 cm d × 143 cm Š × 195 cm V, nabízí místo pro všechny vaše kvetoucí květiny, klíčící rostliny a čerstvou zeleninu. Propůjčuje vašim terasám, balkónům, palubám a zahradám nádech zeleně, bez velkého rozruchu.

Teplé a přesto větranés výklopnými dveřmi se zipem a 2 bočními okny se suchým zipem můžete regulovat vnější přívod vzduchu, aby rostliny zůstaly v teple a zajistila lepší cirkulaci vzduchu pro rostliny; kromě toho slouží jako pozorovací okno, které umožňuje pohled dovnitř. Zkrášlete si zelenou plochu s výklopnými dveřmi se zipem pro snadný přístup a větrací mřížkou pro optimální cirkulaci vzduchu.

Není nutné žádné nářadí. Stabilita proti skalámrobustní nerezové trubky zajišťují dlouhou životnost a jsou zatížitelné 10 kg, aby udržely misky na osivo, takže jsou dostatečně silné, květináče a lampy pro růst rostlin. Jednoduchý pohyb a montáž všechny díly jsou odnímatelné, takže je můžete postavit kamkoli chcete, a při změně ročních období jej můžete přesunout.
ZnačkaOhuhu #ad
VýrobceOhuhu #ad
Výška76
Délka57.5
Šířka57
Číslo díluY21-80400-36
ModelkaY21-80400-36

7. BRAST

#ad

BRAST® Skleník Fóliový skleník s ocelovým základem, 4 velikosti, 2 × 3 m, mřížková fólie 175 g/m², 3 × 6 m, 200 × 300 cm, 3 × 8 m, těžká kvalita

#ad
BRAST #ad - Modely 2023 jsou navíc vybaveny 4 kovovými uzemňovacími kotvami model 3 x 8 m dokonce 6, takže můžete domy bezpečně a pevně zafixovat v zemi. Používáme podstatně více ocelových výztuží než jiné modely: pro stabilizaci střechy jsme sestavili další podélné trubky a přídavné střešní stabilizátory; navíc používáme podélné a příčné vzpěry u dveří a zadní stěny.

Design, udržitelnost a cena/výkon. Navíc je naše ještě vylepšená fólie s gramáží 175 g/m2 o 25 % silnější než standardní fólie mnoha konkurentů a díky své lepší kvalitě díky své lepší kvalitě vydrží ještě lépe. Na základě nově vylepšené fólie jsme navíc v roce 2021 s 5 hvězdičkami dlouhotrvající opět přistáli na místě 1! Jak je to na fóliovém skleníku, slunečním zářením, kroupami, pěstování a pěstování ovoce, deštěm, lépe odolává větru a počasí a má fólii s dlouhou životností? díky většímu počtu ocelových výztuží a větší tloušťce trubek nabízí stabilní skleník brasT fólie místo pro výsev, který je mnohem stabilnější, zeleniny a rostlin. Ty jsou optimálně chráněny před větrem, sněhem, díky speciální mřížkové fólii je optimálně podporován růst.

Německý nejtvrdší testovací časopis testbild nám udělil ocenění top zahrada 2019 s 5 hvězdičkami pro naše brast fóliové skleníky z hlediska kvality, trvanlivosti, funkčnosti. Pozinkované ocelové trubky z obou stran s Ø 25 mm při tloušťce 0, rozměry dveřních tyčí 174 x 105 cm, 6 rolovacích oken 35 x 35 cm, půdorysná plocha 6 m2 30 kg přídavné výztuhy: 2 průběžné podélné trubky, 65 mm, ochranná fólie na mřížku 175 g/m2 ze 100% polypropylenu 4 kotvy, uzavíratelný suchým zipem, 3 střešní stabilizátory, délka 30 cm z toho 25cm Země Rozměry: šířka 2 m x délka 3 m x výška 2 m, 4 podélné a 2 příčné vzpěry u dveří a zadní stěny.
ZnačkaBRAST #ad
VýrobceBRAST #ad
Hmotnost66.14

8. Relaxdays

#ad

130 × 70 × 48 cm, 3patra, fóliový skleník pro balkon s PE mřížkovou fólií, Relaxdays Skleník na kolečkách, V׊×H×H, zelený

#ad
Relaxdays #ad - Bezpečné a teplé: zelená pe mřížka ukládá teplo – citlivé mladé rostliny se daří bezpečně, dokud není čas na zahradu – díky svinovacím dveřím regulujete klima. Sklizeň na balkoně: uchovávejte kuchyňské bylinky a sazenice před škůdci a nepříznivým počasím s mobilním skleníkem – prostorově úsporný skleník na kolečkách se hodí i na nejmenší balkon.

Praktická konstrukce: malý skleník z kovu odolného proti povětrnostním vlivům je pevně zastrčený – v případě potřeby jednoduše posuňte pěstební domek na kolečkách – 2 brzdy zajišťují bezpečné stání.

Kompaktní a mobilní: 130 cm vysoký skleník zabírá sotva místa s rozměry 70 x 48 cm Š x H – 3 přihrádky uvnitř nesou vždy až 20 kg – 4 kolečka zajišťují mobilitu. Na balkon a zahradu: s mobilním skleníkem je ideální místo pro mladé rostliny a bylinky rychle nalezeno – podle libosti změňte polohu vašeho skleníku na kolečkách.
ZnačkaRelaxdays #ad
VýrobceRelaxdays #ad
Výška51.18
Délka22.44
Hmotnost8.16
Šířka27.56
Číslo dílu10018892_345
Modelka10018892_345

9. Bramble

#ad

Prémiový zahradní fóliový skleník na balkon a terasu s 5 policemi, ocelovým rámem a zesíleným PVC krytem – stabilní a snadná montáž – 193 × 69 × 49 cm, Bramble

#ad
Bramble #ad - Snadná montáž – náš 5patrový skleník se snadno a rychle montuje – s rozměry 69 × 49 × 193 cm je perfektní velikost pro vaše sazenice, rostliny a zeleninu. 5 nastavitelných regálů je zatížitelných a flexibilních, okurek, takže rajčata nebo podobné rostliny mohou nerušeně dorůst.

Záruka vrácení peněz - na naše výrobky nabízíme 100% záruku. Stabilní, 5 vyjímatelnými regály a konektory se perfektně hodí na balkon, zipem, přenosný a kompaktní – náš 5stupňový fóliový skleník s PVC krytem odolným proti povětrnostním vlivům, terasu nebo zahradu. Prémiová kvalita – náš fóliový domek je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a v postaveném stavu jej lze bez problémů přepravovat z A do bodu B.

Vnitřní a venkovní použití – skleník je ideální pro pěstování sazenic, rajčat, řízků a mnoha dalších. V případě problémů nás prosím kontaktujte, a my Vám pomůžeme. Chrání vaše rostliny před větrem a počasím a prodlužuje tak období pěstování.
ZnačkaBramble #ad
VýrobceBramble #ad
Výška75.98
Délka19.29
Šířka27.17
Číslo díluS0932
ModelkaS0932

10. VOUNOT

#ad

VOUNOT Skleník, rajčatový domek, pochozí zahradní domeček s 8 policemi, 143 × 143 × 195 cm, bílý, fóliový skleník, skleník na rajčata

#ad
VOUNOT #ad - Ideální ochrana: fólie je vyrobena z polyetylenu o vysoké hustotě 135 g/m², 100% vodotěsná, vynikající uv ochrana a propouští vždy dostatek slunečního světla, vítr, jako jsou silné srážky, podporuje optimální růst vašich rostlin, který chrání vaše rostliny před špatným počasím, sníh nebo intenzivní sluneční záření.

Dveře a okna: s výklopnými dveřmi se zipem a okny se sítí proti hmyzu můžete regulovat vnější proud vzduchu, funguje jako okénko, aby rostliny zůstaly v teple a zajistila lepší cirkulaci vzduchu pro rostliny, které usnadňuje nahlédnutí dovnitř. Pro zvýšení celkové stability se doporučuje okraj krytu zatěžovat zeminou nebo kameny. Dostatek místa: pochozí design nabízí dostatek místa pro vaše květináče a podnosy, s 8 stabilními odnímatelnými policemi s maximální nosností 10 kg.

Spodní hrana pouzdra je o něco delší než rám. Jednoduchá a rychlá montáž: díky praktickému zásuvnému systému je montáž hotová obratem ruky bez nářadí, a můžete jej přesunout, takže jej můžete postavit kamkoli chcete, když se mění roční období. Robustní a stabilní: fóliový skleník má robustní a lakovanou kovovou tyč a upevňovací materiál 4 lana, 4 zemní kotvy a 32 kabelových spojek.
ZnačkaVOUNOT #ad
VýrobceVOUNOT #ad
Výška76.77
Délka56.3
Hmotnost22.05
Šířka56.3
Číslo dílu6841231867927
Modelka6841231867927