Top 10 Gymnastikball 50cm Durchmesser – Gymnastické míče

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Togu

#ad

Togu Redondo míč.

#ad
Togu #ad - Vyrobeno v Německu. Nosnost: cca-120 kg při cvicích vleže. V dekorační krabici s cviky na procvičení. Měkký, pěnový materiál se zátkou uzávěru – lze snadno a rychle bez kompresoru nafouknout a opět vyfouknout. Hmotnost cca-150 g.
ZnačkaTogu #ad
VýrobceTOGU #ad
Výška8.66
Délka8.66
Hmotnost0.35
Šířka8.66
Číslo dílu491000
ModelkaT491000/BL
ZárukaGesetzliche Gewährleistung

2. Togu

#ad

Jógu, nafukovací polštář pro fitness, balanční podložka, Togu Dynair Míčový polštář XXL červený Balanční polštář 50 cm velký polštář na míč s nopky 50 cm polštář s plochou hmotností, pilates, koordinaci a stabilitu, polštář na rovnováhu

#ad
Togu #ad - Vhodné i pro děti. Ideální jako meditační a sedací polštář. Na jedné straně s prověřenými nopky Senso a na druhé straně se sametově měkkým povrchem. Vyrobeno v německu – s pumpičkou. Cvičení páteře a cvičení pro zlepšení stability trupu v poloze břicha a na zádech.
ZnačkaTogu #ad
VýrobceTOGU #ad
Výška4.53
Délka19.69
Hmotnost5.51
Šířka19.69
Číslo dílu400367
Modelka400402
Zárukazákonná záruka

3. Pezzi

#ad

Jednotná velikost, Pezziball míč na cvičení

#ad
Pezzi #ad - Dodávka v umělohmotné tašce. Barvám jsou přiřazeny velikosti. Rozsah dodávky: originální míč Pezziball.
ZnačkaPezzi #ad
VýrobcePezzi #ad
Výška25.59
Délka25.59
Hmotnost0
Šířka25.59
Číslo dílu160636
ModelkaH6558

4. Viavito

#ad

500 kg, VIAVITO Gymnastický míč, nerozbitný 55 cm, šampaňská

#ad
Viavito #ad - Vyrobeno pro posilování trupu, jógu, cvičení stability, pilates, silový trénink a fyzioterapii. Ne v německém jazyce. Nejprve míč nafoukněte na 80 % doporučeného průměru a počkejte 24 hodin, než je plně nafouknutý.

Robustní gymnastický míč; vyrobeno z PVC bez ftalátů; pro uživatele do výšky 168 cm. Zlepšuje koordinaci a flexibilitu; silný a bezpečný design proti prasknutí lze pomalu vyprázdnit. Vezměte prosím na vědomí: než používáte gymnastický míč, přečtěte si pečlivě přiložený návod k nafukování český jazyk nelze zaručit. Gymnastický míč se musí po prvních 48 hodinách bez použití znovu nafouknout. Pevně testováno při nosnosti 750 kg, vyhodnoceno při 500 kg; skvělá náhrada za židle; návod k nafouknutí, ruční pumpy a uživatelsky přívětivá lepicí páska součástí dodávky.
ZnačkaViavito #ad
VýrobceViavito #ad
Hmotnost2.2
Číslo dílu0638888449415
Modelka0638888449415

5. Togu

#ad

Gymnastický míč standard 16 cm od Togu

#ad
Togu #ad - Barva: růžová, žlutá, červená, fialová, zelená, blankytně modrá. Značka: Togu. Gymnastický míč standard 16 cm od TOGU.
ZnačkaTogu #ad
Hmotnost0.66
Číslo dílu0

6. ELANI

#ad

ELANI Pilates míč – odpuzuje nečistoty, protiskluzový a extrémně odolný – použitelný jako míč na pánevní dno nebo gymnastický míč | malý gymnastický míč – 25 cm | míč

#ad
ELANI #ad - Ideální pro fyzioterapii náš fitness míč se hodí také k použití jako terapeutický míč a je skvělým pomocníkem na podporu rehabilitace a k terapii zranění a onemocnění. Vhodné pro všechny úrovně fitness ať už začátečníci nebo pokročilí, náš měkký míč je vhodný pro každého bez výjimky a pomůže vám dosáhnout vašich fitness cílů a snadno se udržet fit.

Udržujte se ve formě, ať jste kdekoli. Měkký a neklouzavý měkký měkký míč je díky speciální struktuře vnější kůže obzvlášť neklouzavý a nabízí tak bezpečný a pohodlný zážitek z cvičení. Kdo hledá malé gymnastické míče nebo pilatisové míčky, u ELANI zaručeně najdete. Cvičební plán, vám navíc pomůže začít s cvičením. Všestranný a praktický malý míč na jógu se snadno přepravuje, rychle se nafoukne a lze jej flexibilně použít pro nejrůznější cvičení a druhy tréninku. Měkký míč je věrným společníkem při mnoha sportech. Díky tomu je míč mini pilates perfektním společníkem při celé řadě cviků, ruský twist a mnoho dalších, plovák, zvedání pánve, jako jsou dvojnožka balance, najdete v přiloženém tréninkovém plakátu.

Díky tomu je náš produkt skutečným míčem zdraví. Díky vyfouknutí vzduchu se míč může měnit v tvrdosti a nabízí přitom všechny úrovně pevnosti od obzvláště měkké až po velmi tvrdé. Efektivní trénink náš míč na pilates je obzvláště mnohostranný a proto se perfektně hodí na jógu, pilates, který je součástí dodávky, barre a gymnastická cvičení a trénink pánevního dna – ať už doma nebo ve fitness studiu.
ZnačkaELANI #ad
VýrobceELANI #ad
Výška0.79
Délka11.81
Hmotnost0.4
Šířka7.87

7. Original Pezzi

#ad

Original Pezzi Gymnastický míč Standard 42 cm žlutý kancelář

#ad
Original Pezzi #ad - Rozsah dodávky: 1 x Pezzi Ball Standard. Rozměry: průměr 42 cm. Materiál: bez latexu, odolné, elastické. Kvalita: tento produkt odpovídá evropské normě 93/42 EHS "Zdravotnické výrobky". Vhodné pro: gymnastické kurzy jako pro seniory, rehabilitace a fyzioterapie, ve škole, trénink svalů zad a břicha, fitness kurzy 'Drums alive' a 'Ball Fit' a jako alternativní možnost sezení místo židle v kanceláři, pilates, v kitě nebo doma.
ZnačkaOriginal Pezzi #ad
Hmotnost1.32

8. ATC Handels GmbH

#ad

ATC Handels GmbH Originální Pezzi gymnastický míč MAXAFE, 53 cm, zelený

#ad
ATC Handels GmbH #ad - Odpovídá evropské normě pro CE, zdravotnický výrobek. Vhodné pro: fitness, rehabilitaci, terapii, gymnastiku, aerobik a také jako sedací míč, např. Do vaší kanceláře. Gymnastický míč maxafe má měkký a sametový povrch – gymnastické míčky Pezzi jsou k dostání ve 4 různých velikostech, vždy s 11 různými barvami. Velmi odolné a zároveň elastické – nosnost až 400 kg. Gymnastické míčky maxafe jsou vyrobeny z materiálu flexton Silpower a nemohou prasknout – v případě poškození vzduch pomalu uniká a zajišťuje tak vysokou bezpečnost.
ZnačkaATC Handels GmbH #ad
VýrobceATC Handels GmbH #ad

9. PROIRON

#ad

PROIRON Gymnastický míč Pezziball Sedací míč, do kanceláře, odolný pro dospělé, tréninkový míč, fitness míč a rovnováha pro trénink jádra s pumpičkou, gymnastické míče, pezimíče

#ad
PROIRON #ad - Vyrobeno z ekologického, hypoalergenního materiálu, testováno sgs, 2 mm silné materiály jsou přísně vybírány, antimikrobiální, neobsahují ftaláty a olovo atd.

Gymnastický míč 55 cm váží 1 kg, 4 kg. Ruční pumpička zdarma, která se snadno nafoukne a pomalu odsává. Použitelný pro fitness trénink, gymnastiku, sílu jádra, aerobic, záda, jógu, pilates, břišní trénink. Těžší než většina gymnastických míčů na trhu, gymnastický míč 75 cm váží 1, 2 kg, gymnastický míč 65 cm váží 1, to je naše výhoda. Pezziball se snadno napumpoval, vytváří stabilní dojem. Ochrana proti explozi, testováno s zatížením 300 kg, aby byla zajištěna bezpečnost při tréninku.
ZnačkaPROIRON #ad
VýrobceShanxi Regentworks Inc. #ad
Hmotnost3.59
Číslo díluPRO-YJ01-17
ModelkaPRO-YJ01-17

10. ATC Handels GmbH

#ad

ATC Handels GmbH Soft Pilates & Yoga Ball modrý

#ad
ATC Handels GmbH #ad - Jakmile je dosaženo požadovaného tvrdosti, vyjměte nafukovací trubičku z míče a uzavřete otvor bílou zátkou. Terapeuti doporučují pravidelný trénink s míčem pilates také pro prevenci bolesti zad. Pro vaše zdraví – po rehabilitaci, jako doplněk k fyzioterapii nebo při přípravě na porod, míč pilates vás podpoří v každé životní situaci.

Míč soft pilates & yoga Ball je lehký a odolný. Všechny míčky mají průměr 26 cm. Není nutná žádná pumpička na míče – použijte nafukovací trubičku dodávanou k nafouknutí míče jógy. Vneste do své fitness rutiny rozmanitost nebo zintenzivněte cvičení při pilates a józe. Protože nehrozí nebezpečí zranění, můžete jej používat i pro děti od 3 let.

Obzvlášť dobře se hodí gymnastický míč pro posílení svalstva v pánevním dně, břichu nebo zádech. Vyberte si jednoduše svou oblíbenou barvu. Různé barvy – míč je k dostání v barvách antracitová, světle zelená, růžová, žlutá, modrá, červená a stříbrná. Protiskluzový – příjemně měkký povrchový materiál zajišťuje bezpečné držení, i když se při tréninku někdy potíte. Odchylka při tréninku – měkké míčky jsou ideálním doplňkem pro trénink celého těla.
ZnačkaATC Handels GmbH #ad
VýrobceATC Handels GmbH #ad
Hmotnost0.35
Číslo díluRinTalen