Top 10 Hyundai Kona Zubehör – Čepičky na ventilky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TCPENG

#ad

TCPENG® 10 Stück, Ventilkappen mit Dichtung für stabilen Reifendruck, Autoventil Kappe, Ventilkappen Fahrrad geeignet, Fahrrad Ventilkappen, Fahrradventil Kap, 10x Passgenaue Ventilkappen Auto

#ad
TCPENG #ad - Die ventil-kappen sind nicht nur für das Auto bzw. Langlebigdie ventilabdeckungen bestehen aus langlebigem Kunststoff. Berzeugen sie sich selbst von der Qualität unserer Produkte. Je nach ventil passen die Reifen Ventilkappen auch auf ein Fahrrad-Reifen.

Den pkw/ kfz bereich sondern auch für den Wohnwagen, Anhänger oder das Motorrad geeignet. Bombenfeste dichtungum keinen schmutz rein- und keine luft rauszulassen, verfügt die Ventil Kappe über eine praktische Gummi-O-Ring-Dichtung. Durch das vorhandene Innengewinde können diese einfach aufgeschraubt werden. Der umfang des sets an ventildeckeln dienet ideal zur Ausrüstung des Autos und Anhängers, der Sommerräder und Winterräder oder als Ersatz. So sitzt die autoventil Kappe extrem fest und trotzdem kann sie geschmeidig aufgeschraubt werden.

Einfach zu installierendie ventilkappen aus Plastik sind am Ventil sehr einfach zu integrieren. Lieferumfangim lieferumfang enthalten sind 10 x premium ventilkappen in Schwarz. Vielseitig einsetzbarunsere reifenventil deckel sind vielseitig einsetzbar. Idealer schutzdie reifen ventilkappen für das Auto und weitere Einsatzgebiete dienen ideal als Reifenstaubschutz und sorgen dabei zusätzlich für einen idealen Reifendruck.
ZnačkaTCPENG #ad
VýrobceTCPENG #ad
Výška0.39
Délka3.54
Hmotnost0.02
Šířka2.36
Číslo díluUK-22043
ModelkaUK-22043
Záruka2 Jahres Herstellergarantie

2. Pitlane Performance

#ad

Pitlane Performance® Hliníkové krytky na ventilky, jízdní kolo zlato, motocykl, SUV, komfort, hliníkové krytky na pneumatiky Schrader; kryt ventilu na ventilky pneumatiky osobní automobily, 4 kusy

#ad
Pitlane Performance #ad - Od malých vozů až po suv přes motocykly a jízdní kola až po karavany a zemědělské stroje – tyto čepičky ventilů jsou univerzálně použitelné a hodí se na všechny ventily Schrader. Vyrobeno s ohledem na trvanlivost, tyto čepičky na ventilky jsou dostatečně robustní, aby odolaly každodennímu namáhání a poskytovaly dlouhodobou ochranu.

Každý kryt ventilu má vnitřní těsnění, které vytváří dodatečnou bariéru proti nečistotám a škodlivým látkám a udržuje ventily čisté. Krytky ventilů od pitlane performance jsou speciálně navrženy pro ventily Schrader a zaručují přesný tvar, nezávisle na typu vozidla. Vyrobeno z vysoce kvalitního hliníku, tyto kryty ventilů nabízejí vynikající stabilitu a odolnost proti korozi.

Můžete se spolehnout na bezpečné a pevné upevnění. K dostání v různých atraktivních barvách, perfektně se hodí k vašemu vozidlu a podtrhují jeho individuální styl. Naše čepičky ventilů poskytují komplexní ochranu ventilů vašich pneumatik před znečištěním a jinými vlivy prostředí, aby se maximalizovala životnost vašich pneumatik.
ZnačkaPitlane Performance #ad
VýrobcePitlane Performance #ad
Číslo dílu100081
Modelka100081

3. CGEAMDY

#ad

12 kusů hliníkových krytů kol, motocykly, CGEAMDY Kryty ventilů pro automobilové pneumatiky, vodotěsný univerzální ventil pneumatik pro auta, SUV a jízdní kola červená, nákladní automobily

#ad
CGEAMDY #ad - Dá se snadno utáhnout rukou. Pokud máte dotazy nebo obavy týkající se našich produktů, kontaktujte nás a náš tým se k vám co nejdříve ozve. Jeden rok záruka – nabízíme 12měsíční záruku a 100% záruku vrácení peněz, proto nakupujte s důvěrou. Kompatibilní s většinou aut, vozidel, jízdních kol, že vaše pneumatiky mají standardní americké ventily, motocyklů atd.

Tento kryt ventilu si zamilujete a budete ho rádi používat. Stabilita a bezpečnost potrubí je zaručena. Balení obsahuje – 12 ventilů pneumatik. Tento produkt je také jedinečným dárkem. 1 minuta montáž – jednoduchá montáž a demontáž během několika sekund, není nutné žádné nářadí. Před objednáním se ujistěte, nákladních vozů, protože jinak se nemusí hodit na vaše vozidlo. Lehký, přenosný a velmi snadno se skladuje a vyměňuje.

Vysoká kvalita – naše nové kryty ventilů jsou vyrobeny z vysoce kvalitní hliníkové slitiny, teplu a korozi a vyznačuje se robustností pro dlouhodobé používání. Dekorace a dárkové možnosti – toto víko ventilu má veselý a nápadný vzhled a lze jej použít jako zvláštní dekoraci pro vaše auto. Vylepšená konstrukce vnitřního těsnění a otočného závitu účinně brání úniku vzduchu a chrání ventil před sněhem, která je odolná vůči vodě, prachem, pískem a deštěm.
ZnačkaCGEAMDY #ad
VýrobceCGEAMDY #ad
Číslo díluCGEAMDY-COVE2
ModelkaFBA-COVE2-FT01

4. BOERNISEN

#ad

BOERNISEN 4 kusy krytky na ventilky automobilu, pro Hyundai EON Getz H-1 Ioniq Kona Lafesta Matrix Palisade Solaris Tuscani HB20 vodotěsné prachotěsné ochranné příslušenství

#ad
BOERNISEN #ad - Kryt ventilu pneumatiky. Automobilový průmysl. Boernisen 4 kusy krytek na ventilky auta, vodotěsná, prachotěsná, krytka ventilu pro hyundai Eon Getz H-1 Ioniq Kona Lafesta Matrix Palisade Solaris Tuscani Hb20, ochranné příslušenství.
ZnačkaBOERNISEN #ad
VýrobceBOERNISEN #ad

5. CGEAMDY

#ad

Osobní automobil, plastové víko ventilu, SUV,, krytky ventilků na jízdní kolo s těsněním, CGEAMDY 30 kusů krytek ventilů auta, univerzální víko ventilu pneumatiky, stabilní tlak pneumatik pro auto

#ad
CGEAMDY #ad - Snadná instalace : s inteligentním, rýhovaným designem rukojeti, ergonomickým, protiskluzové proužky na povrchu krytu ventilu se snadno našroubují prsty. V porovnání s jinými čepičkami ventilů pomáhají tyto kryty proti prachu pro kola udržovat pneumatiky nahuštěné na správné úrovni. Je k dispozici také pro vás, sousedy, protože je nezbytná pro každého majitele automobilu.

Balení obsahuje: obdržíte 30 kusů krytek na pneumatiky pro auta, milenci a kolegy v kanceláři, abyste je mohli sdílet se svými rodinnými příslušníky, velké množství může splnit vaše každodenní použití a náhradní potřeby. Vzduchotěsné a zabezpečené proti vytečení: lehké a přenosné kryty představce s o-gumovým kroužkem zajišťují těsnější a efektivnější utěsnění, takže na dlouhé nebo tvrdé cestě nevyteče žádný vzduch. Vysoce kvalitní materiál: kryty ventilků jsou z odolného plastu a gumy, které mohou chránit vaše ventily před nečistotami a prachem, odolné proti povětrnostním vlivům, prachotěsné a dobře konstruované, aby se prodloužila životnost pneumatiky.

Univerzální tvar: kryty ventilků automobilů jsou kompatibilní se všemi standardními americkými násadami ventilků šraderu. Mohou vám také pomoci vyměnit originální zlomenou čepičku ventilu pneumatiky. Tyto kryty pneumatik jsou dostatečně dobře konstruovány pro instalaci nebo odstranění všude, pokud potřebujete zkontrolovat tlak vzduchu v pneumatikách. Patří sem auta, obytné vozy, jízdní kola, sUV, nákladní automobily, jízdní kola a jiná motorová vozidla atd. Velmi rozšířené v autoservisech a náhradních krytů pro pneumatiky pro domácí vozidla.
ZnačkaCGEAMDY #ad
VýrobceCGEAMDY #ad
Číslo díluCGEAMDY-Valves
ModelkaCGEAMDY-Valves

6. CGEAMDY

#ad

Protiprachové krytky s těsněním, krytky ventilků auta červené, univerzální šestihran, hliníkové krytky na ventilky pneumatik, CGEAMDY 12 kusů krytek na ventilky automobilu

#ad
CGEAMDY #ad - V balení se nachází 12 kusů čepiček ventilků, prachu, které lze v případě potřeby vyměnit nebo doplnit. Různé barvy se mohou hodit k různým autům a učinit vaše auto modernějším. Iroké možnosti použití: délka je 1, 6 cm, motocyklů nebo jízdních kol.

Hliníková slitina: kryt ventilu je vyroben z vysoce kvalitní hliníkové slitiny s dlouhou životností, aby byla barva živější. Díky praktickému vzhledu a široké paletě barev jsou dobře provedené profesionální čepičky ventilků, které jsou silnější a vzájemně se hodí. Svítící barva usnadňuje rozpoznání, nákladních vozidel, autobusů, šířka je 1 cm a hmotnost 20 g, SUV, univerzální velikost vhodná pro většinu aut, pokud některá chybí. Je lehký, ale má velkou pevnost a trvanlivost, povrch je speciálně upraven, ale také stylové.

Musíte pouze odstranit původní čepičku ventilu pneumatiky a pak zasunout nový kryt a je připraven k použití. Zabraňte prosakování ventilů a zajistěte bezpečnou jízdu. Pevně se zavírají na pneumatiku a zajišťují tak efektivní a spolehlivé usazení. Kryty vřeten: dobře utěsňující, zabezpečené proti vytečení a prachotěsné. Nebo je můžete sdílet se svou rodinou.
ZnačkaCGEAMDY #ad
VýrobceCGEAMDY #ad
Číslo díluCGEAMDY-Cap1
ModelkaCGEAMDY-Cap1

7. CGEAMDY

#ad

Ventilky proti prachu, Crown Crystal štrasové krytky na pneumatiky, CGEAMDY 4 kusy krytky vzduchových ventilů do auta, krytky ventilků Bling ručně vyrobené univerzální příslušenství do auta růžové

#ad
CGEAMDY #ad - Lesklý vzhled, hodí se pro většinu aut, nákladních automobilů, ale také pěkný dárek. Bezpečné a funkční: kryty ventilů chrání ventil a zabraňují průniku vody, prachu nebo písku do pneumatiky; zabraňují úniku ventilu a zajišťují bezpečnou jízdu.

Vynikající design: krytky na pneumatiky jsou vyrobeny ze třpytivých štrasových kamínků, hodí se pro vozidla různých barev, krásný vzhled s lesklými diamanty, dejte svému vozu jedinečný luxusní vzhled. Rychlá instalace: snadná instalace, snadno se nasazuje, použijte ruku, bez nutnosti dalšího nářadí, 4 ks čepiček ventilku, velmi jednoduché a pohodlné.

Vysoce kvalitní materiál: krytky ventilků pneumatik jsou z abs plastu, uvnitř s gumovým těsněním, potaženy polymerovou hlínou a jsou opatřeny štrasovými kamínky, vylepšené těsnění pro zabránění úniku vzduchu. Univerzální tvar: univerzální velikost, nejen krásná dekorace do auta, osobních a jízdních kol atd.
ZnačkaCGEAMDY #ad
VýrobceCGEAMDY #ad
Číslo díluCGEAMDY-Valves6
ModelkaCGEAMDY-Valves6

8. CGEAMDY

#ad

Proti znečištění červená, pro pneumatiky osobních automobilů, SUV, hliníkové kryty ventilků s gumovým těsněním, motocykl, jízdní kolo, CGEAMDY Krytky ventilků auta, nákladní automobily, krytky ventilků pneumatik

#ad
CGEAMDY #ad - Všestrannost: naše výrobky jsou univerzální. Skvělý dárek: pokud vaši přátelé najdou náš roztomilý ventil na pneumatiky Pagoda Tip ve vašem autě, určitě ho také zamilují. Pak jim můžete tento produkt velkoryse věnovat jako malý dárek na svátky.

Kryt ventilu pneumatiky je z kvalitní hliníkové slitiny, odolný proti opotřebení a má dlouhou životnost a může účinně chránit čepičku ventilku pneumatiky před zablokováním. Perfektní materiál: naše výrobky jsou vyrobeny z hliníkové slitiny se stabilními závity a designem odolným vůči vzduchu a prachu. Módní design: vzhled krytky ventilu pneumatiky má špičatý design pro usnadnění upevnění tyčového ventilu pneumatiky.

Vzhled je stylový a personalizovaný, což může zlepšit vzhled auta. Nabízíme vám 8 pestrých barev na výběr, abychom splnili vaše různé potřeby. Snadná instalace: balení 8 kusů, snadná instalace, není nutný žádný návod, jednoduše utáhněte podél závitu pro dokončení instalace. Kryty na pneumatiky jsou vhodné pro většinu modelů jako SUV, nákladní automobily, auta, motocykly, jízdní kola atd.
ZnačkaCGEAMDY #ad
VýrobceCGEAMDY #ad
Číslo díluCGEAMDY-Valves5
ModelkaCGEAMDY-Valves5

9. CGEAMDY

#ad

Kola a pneumatiky, hliníková ochrana před prachem, všeobecné příslušenství do auta stříbrná, automobilová krytka pro motocykly a jízdní kola, CGEAMDY 4 ks krytek ventilů pro stabilní tlak pneumatik

#ad
CGEAMDY #ad - Barevné příslušenství: tryska s kulovým ventilem je velmi rozšířená, vhodná pro všechny typy vozidel, jízdní kola. Vezměte prosím na vědomí: vzhledem k velké délce víka ventilu není vhodný pro vstup do automatické myčky aut.

Velikost produktu: plná délka špičatého krytu ventilu je 60 mm a průměr 10 mm. Při vjezdu do automatické myčky je nejlepší nejprve odstranit kryt ventilu. Vhodné pro auta, terénní vozy, nákladní automobily, jízdní kola a motocykly. Snadná instalace: bez svařování nebo vrtání, jednoduše našroubujte kryt ventilu na dřík ventilu podél závitu pro nedestruktivní instalaci. Plná osobnost: vzhled krytu ventilu je módní a plný osobnosti.

Vysoká kvalita: vyrobeno z kvalitní hliníkové slitiny, odolnost proti oxidaci, 100% zbrusu nové a vysoce kvalitní, jemné zpracování, odolnost proti opotřebení a delší životnost. Může ozdobit pneumatiky auta a zlepšit vzhled auta. Na výběr je 5 různých barev, motocykly, jako jsou auta, které lze vybrat podle osobních barevných preferencí a přidat tak pestré barvy do vozidla.
ZnačkaCGEAMDY #ad
VýrobceCGEAMDY #ad
Číslo díluCGEAMDY-Valves4
ModelkaCGEAMDY-Valves4

10. CREEST

#ad

A, pro Hyundai N Line i20 i30 Sonata Tucson Azera Elantra Veloster Kona NLine příslušenství, CREEST 4 kusy čepiček ventilků do auta vzduchových krytek ochrana proti prachu

#ad
CREEST #ad - Funkce: krytky ventilů pneumatik mohou nejen chránit jádro ventilu před korozí přímým kontaktem s hlínou, vodou a sněhem, ale také zabránit prasknutí pneumatik a zajistit stabilní tlak v pneumatikách pro bezpečnou jízdu.

Máte-li dotazy, můžete se na nás obrátit. Materiál: vyrobeno z vysoce kvalitního legovaného kovu, velmi silné a nerezové, může chránit dřík ventilu pneumatiky lépe než plastový dřík pneumatik. Odpovíme vám do 24 hodin. Design: zabudované gumové těsnění, které nahradí původní špatnou čepici ventilu pneumatiky a současně ukazuje estetické vlastnosti pneumatiky. Perfektní servis: perfektní a efektivní poprodejní servisní tým, který vám poradí a pomůže vám při řešení problémů. Použitelné modely: pro hyundai n line i20 i30 Sonata Tucson Azera Elantra Veloster Kona NLine.
ZnačkaCREEST #ad
VýrobceCREEST #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost2.2
Šířka0.39
Číslo dílu118333