Top 10 Klinke auf Cinch – Kabely RCA

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Oehlbach

#ad

Kulatý, OFC, Cinch Subwoofer kabel, Bordeaux, Oehlbach NF Sub, Audio kabel, 3m

#ad
Oehlbach #ad - Dvojitý kabel subwooferu cinch kompatibilní se všemi zařízeními s přípojkou Cinch RCA, HiFi a Surroundananananlage, jako jsou aktivní subwoofery, Heimkino, DVD a Blue Ray Player a Car HiFi basová kolečka a koncové stupně.

Efektivní dvojité stínění z měděného pletiva pro bezproblémový přenos. Rozsah dodávky: 1 x rca subwoofer Mono RCA kabel v uvedené délce 1x cinch na 1x cinch. 24karátový pozlacený konektor cinch / rovný - 2 x samec out/out odolný, flexibilní plastový obal a 30letá záruka na funkčnost. Vysoce flexibilní audio kabel z ofc bezkyslíkatá měď s koaxiálním vnitřním designem pro přesnou a působivou reprodukci basů.
ZnačkaOehlbach #ad
VýrobceOehlbach Kabel GmbH #ad
Výška0.2
Délka118.11
Hmotnost0.57
Šířka0.2
Číslo dílu4003635205334
Modelka20533
Záruka30 let

2. Oehlbach

#ad

2m, Cinch Subwoofer kabel, Audio kabel, černý, Oehlbach NF Sub, OFC, kulatý

#ad
Oehlbach #ad - Dvojitý kabel subwooferu cinch kompatibilní se všemi zařízeními s přípojkou cinch rca, domácí kino, HiFi a surroundzařízení, jako jsou aktivní subwoofery, DVD a Blu Ray přehrávače a basová kolečka Car HiFi a koncové stupně.

24karátový pozlacený konektor cinch / rovný - 2 x samec out/out odolný, flexibilní plastový obal a 30letá záruka na funkčnost. Efektivní dvojité stínění z měděného pletiva pro bezproblémový přenos. Vysoce flexibilní audio kabel z ofc bezkyslíkatá měď s koaxiálním vnitřním designem pro přesnou a působivou reprodukci basů. Rozsah dodávky: 1 x rca subwoofer Mono RCA kabel v uvedené délce 1x cinch na 1x cinch.
ZnačkaOehlbach #ad
VýrobceOehlbach Kabel GmbH #ad
Výška9.84
Délka78.74
Hmotnost0.44
Šířka0.43
Číslo dílu4003635215326
ModelkaD1C21532
Záruka30 let.

3. Oehlbach

#ad

2m, kulatý, OFC, Cinch Subwoofer kabel, Bordeaux, Oehlbach NF Sub, Audio kabel

#ad
Oehlbach #ad - Dvojitý kabel subwooferu cinch kompatibilní se všemi zařízeními s přípojkou cinch rca, hiFi a surroundzařízení, jako jsou aktivní subwoofery, domácí kino, DVD a Blu Ray přehrávače a basová kolečka Car HiFi a koncové stupně.

Rozsah dodávky: 1 x rca subwoofer Mono RCA kabel v uvedené délce 1x cinch na 1x cinch. 24karátový pozlacený konektor cinch / rovný - 2 x samec out/out odolný, flexibilní plastový obal a 30letá záruka na funkčnost. Efektivní dvojité stínění z měděného pletiva pro bezproblémový přenos. Vysoce flexibilní audio kabel z ofc bezkyslíkatá měď s koaxiálním vnitřním designem pro přesnou a působivou reprodukci basů.
ZnačkaOehlbach #ad
VýrobceOehlbach Kabel GmbH #ad
Výška0.24
Délka78.74
Hmotnost0.02
Šířka0.24
Číslo dílu4003635205327
Modelka20532
Záruka30 let

4. Oehlbach

#ad

Bordeaux, Oehlbach NF Sub, Cinch Subwoofer kabel, 1m, kulatý, Audio kabel, OFC

#ad
Oehlbach #ad - 24karátový pozlacený konektor cinch / rovný - 2 x samec out/out odolný, flexibilní plastový obal a 30letá záruka na funkčnost. Rozsah dodávky: 1 x rca subwoofer Mono RCA kabel v uvedené délce 1x cinch na 1x cinch.

Dvojitý kabel subwooferu cinch kompatibilní se všemi zařízeními s přípojkou cinch rca, HiFi a surroundzařízení, domácí kino, jako jsou aktivní subwoofery, DVD a Blu Ray přehrávače a basová kolečka Car HiFi a koncové stupně. Vysoce flexibilní audio kabel z ofc bezkyslíkatá měď s koaxiálním vnitřním designem pro přesnou a působivou reprodukci basů. Efektivní dvojité stínění z měděného pletiva pro bezproblémový přenos.
ZnačkaOehlbach #ad
VýrobceOehlbach Kabel GmbH #ad
Výška9.84
Délka5.71
Hmotnost0.22
Šířka1.57
Číslo dílu4003635205310
ModelkaD1C20531
Záruka30 let

5. Oehlbach

#ad

Audio kabel, Oehlbach NF Sub, Cinch Subwoofer kabel, OFC, černý, 10 m, kulatý

#ad
Oehlbach #ad - Rozsah dodávky: 1 x rca subwoofer Mono RCA kabel v uvedené délce 1x cinch na 1x cinch. Dvojitý kabel subwooferu cinch kompatibilní se všemi zařízeními s přípojkou cinch rca, domácí kino, HiFi a surroundzařízení, jako jsou aktivní subwoofery, DVD a Blu Ray přehrávače a basová kolečka Car HiFi a koncové stupně.

Efektivní dvojité stínění z měděného pletiva pro bezproblémový přenos. 24karátový pozlacený konektor cinch / rovný - 2 x samec out/out odolný, flexibilní plastový obal a 30letá záruka na funkčnost. Vysoce flexibilní audio kabel z ofc bezkyslíkatá měď s koaxiálním vnitřním designem pro přesnou a působivou reprodukci basů.
ZnačkaOehlbach #ad
VýrobceOehlbach #ad
Výška0.79
Délka393.7
Hmotnost0.71
Šířka0.79
Číslo díluD1C21540
ModelkaD1C21540
Záruka30 let

6. Oehlbach

#ad

Audio kabel, 5m, kulatý, Bordeaux, OFC, Oehlbach NF Sub, Cinch Subwoofer kabel

#ad
Oehlbach #ad - Efektivní dvojité stínění z měděného pletiva pro bezproblémový přenos. 24karátový pozlacený konektor cinch / rovný - 2 x samec out/out odolný, flexibilní plastový obal a 30letá záruka na funkčnost.

Rozsah dodávky: 1 x rca subwoofer Mono RCA kabel v uvedené délce 1x cinch na 1x cinch. Dvojitý kabel subwooferu cinch kompatibilní se všemi zařízeními s přípojkou cinch rca, domácí kino, jako jsou aktivní subwoofery, hiFi a surroundzařízení, DVD a Blu Ray přehrávače a basová kolečka Car HiFi a koncové stupně. Vysoce flexibilní audio kabel z ofc bezkyslíkatá měď s koaxiálním vnitřním designem pro přesnou a působivou reprodukci basů.
ZnačkaOehlbach #ad
VýrobceOehlbach #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.22
Šířka0
Číslo dílu4003635205358
Modelka20535
Záruka30 let

7. EMK

#ad

2M, AV přijímač, zesilovač, EMK Subwoofer kabel, domácí kino Cinch až 90 stupňů RCA šedá, digitální koaxiální kabel Cinch RCA pozlacený konektor audio kabel pro subwoofer

#ad
EMK #ad - Vynikající kvalita zvuku: 90stupňový kabel rca, leštěná kovová litina a antikorozní 24K pozlacené konektory pro optimální tlak a vodivost zajišťují spolehlivý výkon a minimální ztrátu signálu. Záruka a podpora naše nabízí 18měsíční záruku na digitální kabel subwooferu a 30denní záruku vrácení peněz.

Upgrade o 90 stupňů v pravém úhlu díky 90stupňovému kabelu cinch se kabel lépe hodí pro nástěnně montovaná zařízení a uvolňuje rozmístění omezených prostorů mezi stěnou a přístrojem. Iroká kompatibilitakabel emk rca pro připojení subwooferových reproduktorů ke stereo přijímači, zvukovému systému nebo jiným kompatibilním audio zařízením, CD přehrávače, ideální pro připojení televizoru, DVD přehrávače nebo jiných zařízení s podporou RCA k audio portům subwooferu nebo zesilovače.

Neuvěřitelná trvanlivost s životností 10 000+ ohybů mnohonásobně delší než originální audio kabel přispívá kvalitní nylonové opláštění ke konstrukci odlehčení tahu, které nabízí nejen flexibilitu, ale také chrání kabel před zlomením.
ZnačkaEMK #ad
VýrobceEMK #ad
Číslo díluEMKFRTZXL0001M
ZárukaZáruka 18 měsíců a 30denní záruka vrácení peněz.

8. CSL-Computer

#ad

2X Cinch na 2X cinch audio kabel, AUX vstupy, 1m, CSL, kovový konektor pozlacený kabel dvojitě stíněný, Stereo Cinch audio kabel

#ad
CSL-Computer #ad - Vhodné pro připojení k tv, dvd, digitálních satelitních přijímačů, videorekordéru, dolby digitalreceiver, videokameře a dalším zařízením s videem vstupem a výstupem/ideální pro domácí kino zařízení i v oblasti HiFi v oblasti DVD přehrávače, DTS dekodéru, subwooferu, mini disků atd. Kvalitní primewire hq platinum 2x cinch až 2x cinch subwooferový kabel je v této komplexní oblasti použití vhodným řešením! moderní koaxiální audio kabel má 2x konektor na 2x Cinch a lze jej ideálně použít pro zařízení domácího kina i v oblasti HiFi DVD přehrávačů, subwooferů, digitálních satelitních přijímačů, Dolby Digitalreceiver, DTS Decod.

Bez ohledu na to, jaké spojení nebo přenos chcete – naše produkty Primewire nabízejí vždy nejlepší výsledek za bezkonkurenční poměr ceny a výkonu. Délka: 1, 0 m m | barva: šedá/černá | materiál: pozlacené kovové konektory / kyslíkově čistá měď | Rozsah dodávky: Primewire HQ Platinum 2x cinch na 2x cinch audio kabel.

Primewire – buďte vždy ve spojení, žádný problém s námi! s primewire máte vždy po ruce řešení. Primewire znamená kvalitní spojení mezi vašimi koncovými zařízeními. Přesvědčte se sami o našem rozsáhlém sortimentu produktů na Amazonu a nechte se nadchnout. Označení modelu: primewire hq platinum 2xcinch na 2xcinch | perfektně sedí díky speciální konstrukci konektoru: přistřižená konstrukce konektoru s flexibilním upínacím systémem zajišťuje optimální držení a lepší vodivost. Perfektní pro hifi a systémy domácího kina: v dnešní době jsou digitální audio kabely cinch široce používány především v systémech domácího kina.
ZnačkaCSL-Computer #ad
VýrobceCSL-Computer #ad
Číslo díluA302940x3
ModelkaA302940x3

9. CSL-Computer

#ad

2X Cinch na 2X Cinch audiokatall konektor pozlacený kabel dvojité stínění, 2m metry, Stereo Cinch audio kabel, AUX vstupy, CSL, Me

#ad
CSL-Computer #ad - Bez ohledu na to, jaké spojení nebo přenos chcete – naše produkty Primewire nabízejí vždy nejlepší výsledek za bezkonkurenční poměr ceny a výkonu. Robustní segmenty zástrčky se ideálně přizpůsobí zdířce a vždy zajišťují pevné usazení. Vhodné pro připojení k tv, videorekordéru, dolby digitalreceiver, videokameře a dalším zařízením s videem vstupem a výstupem/ideální pro domácí kino zařízení i v oblasti HiFi v oblasti DVD přehrávače, digitálních satelitních přijímačů, DTS dekodéru, dvd, subwooferu, mini disků atd.

Délka: 2, 0 m m | barva: šedá/černá | materiál: pozlacené kovové konektory / kyslíkově čistá měď | Rozsah dodávky: Primewire HQ Platinum 2x cinch na 2x cinch audio kabel. Primewire – buďte vždy ve spojení, žádný problém s námi! s primewire máte vždy po ruce řešení. Perfektní pro hifi a systémy domácího kina: v dnešní době jsou digitální audio kabely cinch široce používány především v systémech domácího kina. Přesvědčte se sami o našem rozsáhlém sortimentu produktů na Amazonu a nechte se nadchnout.

Primewire znamená kvalitní spojení mezi vašimi koncovými zařízeními. Kvalitní primewire hq platinum 2x cinch až 2x cinch subwooferový kabel je v této komplexní oblasti použití vhodným řešením! moderní koaxiální audio kabel má 2x konektor na 2x Cinch a lze jej ideálně použít pro zařízení domácího kina i v oblasti HiFi DVD přehrávačů, Dolby Digitalreceiver, digitálních satelitních přijímačů, subwooferů, DTS Decod. Označení modelu: primewire hq platinum 2xcinch na 2xcinch | perfektně sedí díky speciální konstrukci konektoru: přistřižená konstrukce konektoru s flexibilním upínacím systémem zajišťuje optimální držení a lepší vodivost.
ZnačkaCSL-Computer #ad
VýrobceCSL-Computer #ad
Výška0.51
Délka78.74
Šířka0.51
Číslo dílu13029441
Modelka13029441

10. Qaoquda

#ad

Wpeng RCA Jack Adapter Kabel, vergoldet 90 Grad rechtwinklig 3.5 mm Gold 1/20,3 cm TRS Stereo männlich auf Dual weiblich RCA Jack Adapter Kabel 0.6ft/20 cm

#ad
Qaoquda #ad - Rca-stecker mit interner Zugentlastung für stabile Zuverlässigkeit. Länge: 0, 6 m ca. Ofc-spiralschirme für eine effektive EMI- und RFI-Unterdrückung und eine hohe Flexibilität.

Ideal für anschluss iphone 5/5 c/5s/se/6/6 plus/6s/6s plus, ipod/ipad air/air 2/ipad mini/ipad pro, tablets, mp3 player oder jeder 3, smartphones, windows Phone, Samsung Galaxy S5/S6/S6 Edge/S7/S7 Edge, android-geräte, lg, note 2/3/4/5/edge, 5 mm Audio-Ausgang an ein Lautsprecher Stromversorgung. Stecker a tragbarer cd-player, pc-soundkarte und anderen geräten mit aux-anschluss in der vorhandener Cinch-Anschlüsse, Smartphone, hdtv, die in Ihr Home Theater Audio System läuft, Tablet, MP3-Player, iPod, Spielkonsolen und andere Systeme nur für Audio. Anschluss s: gold 3, 5 mm trs auf dual rca. 0, 2 m. Sauerstofffreies kupfer ofc; leiter für verstärkte signal Klarheit.
ZnačkaQaoquda #ad
VýrobceWpeng #ad
Výška0.4
Délka5
Hmotnost0.1
Šířka3
Číslo díluLYSB01LYIP1YA-ELECTRNCS
ModelkaLYSB01LYIP1YA-ELECTRNCS