Top 10 Namenstempel für Kleidung Wasserfest Namensstempel Kinder textil – Razítka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Trodat

#ad

Trodat Tvé věci razítko s individuální textovou deskou a motivem – samobarvicí textilní razítko – lze prát v pračce – razítko se jménem do školy, školky a sportu – 2 řádky – 38 x 14 mm

#ad
Trodat #ad - Vytvořte si vlastní razítko se svým jménem, motivem, skupinou, třídou nebo sportovním klubem. Prostřednictvím nástroje na přizpůsobení amazon máte k dispozici 2 řádky, 3 druhy písma a 20 motivů z různých oblastí.

Doplňovací sada s náhradními polštářky, rounem a etiketami je k dostání. Rychlé a snadné je vaše jméno všude na tvých tričkách, tvému pouzdru, láhev na pití, tvé dóze na chléb, tvému sportovnímu vaku atd. Sada obsahuje razítko, namontovanou textovou destičku s vaším textem na přání a motivem, razítkovací polštářek, etikety a nažehlovací rouno. Jednoduše klikněte na "přizpůsobit nyní" a nechte volný průběh své kreativitě. Produkt roku 2020 v kategorii B2C značkového průmyslu PBS.
ZnačkaTrodat #ad
VýrobceStempelfritz #ad
Číslo díluDDST

2. Trodat

#ad

Samobarvicí, 38 x 14 mm, textilní razítko lze prát v pračce, sada razítek pro vlastní tvorbu – 3 řádky, černý potisk, včetně příslušenství, německy, Trodat Razítko Vaše věci pro děti

#ad
Trodat #ad - Rozsah dodávky – razítko s černým polštářem, 30 vodotěsných etiket, 1 razítko sada písmen a čísel vč. Razítko se jménem pro děti – razítko pro přímé razítkování textilu a oblečení – pomocí etiket popisování školních potřeb, krabičky na chléb, láhve na pití, pouzdro na mobil atd.

Ať už jako razítko s motivem jednorožec, mořská panna, mazaná sova, fotbal, pirátská vlajka, slon, motýl, kočka, razítko s čísly nebo razítko s písmeny – vše lze individuálně popsat. Motivů, 1 m nažehlovací rouno a pinzety. Možné. Vaše razítko bude snadno a rychle personalizováno – ve 3 řádcích a max.

14 znaků na řádek můžete sami nahradit motivy, texty a číslice a kdykoli je změnit, razítko Tvé věci jsou voděodolné. Dermatologicky testovaná barva, lze prát do 95 °c na textilie, až na 60 °C na nažehlovací rouno – nálepky se jménem pro připevnění na plasty lze mýt v myčce do 75 °C.
ZnačkaTrodat #ad
VýrobceTrodat GmbH #ad
Výška1.34
Délka6.69
Šířka4.92
Číslo dílu9010035490609
Modelka9010035490609
Záruka2 roky.

3. Stamp by Me

#ad

Stamp by Me | Personalisierter Stempel für Kleidung | Namensstempel Kinderkleidung | Wasserfester Stempel mit permanenter Tinte | 9 Designs mit Cartoon | Name personalisieren

#ad
Stamp by Me #ad - Design: mehr als 12 designs erhältlich. Ideal zum markieren von Kleidung, Schuhe, um sie im Kindergarten oder im Wohnheim zu identifizieren. Perfekt zum bequemen markieren von Kleidung oder Büchern, ohne Bügeln und Nähen.

Eigenschaften: enthält 1 stempel + 1 tintenpatrone innen + personalisiertes Gummi durch Klicken auf „Jetzt personalisieren“. Mit dem namen oder den persönlichen Daten zu kennzeichnen. Produkt: stempel, kleidung, um bücher, rucksäcke usw. Benutzungsart: der text und das design des stempels können vollständig personalisiert werden, indem Sie auf „Jetzt personalisieren“ klicken.

Mit dem kauf unseres siegels tragen Sie an der Errichtung eines Wasserbrunnens in Benin Afrika bei. Sehr widerstandsfähige und dokumentenechte Tinte, können Sie das Design auswählen, schwarz. Personalisierung: wenn sie auf „jetzt personalisieren“ klicken, das Ihnen am besten gefällt, und es Ihren Wünschen anpassen. Sie bleibt bei vielen Wäschen sichtbar. Hält mehr als 1000 Anwendungen.
ZnačkaStamp by Me #ad
VýrobceStamp by Me #ad
Číslo díluTampon pour Enfants

4. DEKOLANDO

#ad

Pro děti, s motivem a osobním jménem, Razítko Dětské razítko KONEC

#ad
DEKOLANDO #ad - Punc s osobním jménem na přání nebo textem na přání a vyobrazeným motivem. Velikost otisku činí cca Ø 24 mm. Razítko obsahuje namočený polštář a je ihned po obdržení připraveno k použití. S tímto dětským razítkem lze učebnice jednoduše označit, takže každý ví, komu kniha nebo školní sešit patří. Krásné automatické razítko – ideální pro nástup do školy. Pouzdro je k dostání v červené nebo modré barvě.
ZnačkaDEKOLANDO #ad
VýrobceDEKOLANDO #ad
Číslo dílu0714637424312
Modelka0745495943943

5. Stamp by Me

#ad

Schwarz, Gummi, Stamp by Me Rechteckig, Personalisierter Stempel für Kleidung | Namensstempel Kinderkleidung | Wasserfester Stempel mit permanenter Tinte | 9 Designs mit Cartoon | Name personalisieren

#ad
Stamp by Me #ad - Produkt: stempel, rucksäcke usw. Sie bleibt bei vielen Wäschen sichtbar. Benutzungsart: der text und das design des stempels können vollständig personalisiert werden, indem Sie auf „Jetzt personalisieren“ klicken.

Personalisierung: wenn sie auf „jetzt personalisieren“ klicken, können Sie das Design auswählen, und es Ihren Wünschen anpassen. Design: mehr als 12 designs erhältlich. Mit dem kauf unseres siegels tragen Sie an der Errichtung eines Wasserbrunnens in Benin Afrika bei. Sehr widerstandsfähige und dokumentenechte Tinte, das Ihnen am besten gefällt, schwarz. Eigenschaften: enthält 1 stempel + 1 tintenpatrone innen + personalisiertes Gummi durch Klicken auf „Jetzt personalisieren“.

Hält mehr als 1000 Anwendungen. Ideal zum markieren von kleidung, um Bücher, Kleidung, Schuhe, um sie im Kindergarten oder im Wohnheim zu identifizieren. Mit dem namen oder den persönlichen Daten zu kennzeichnen. Perfekt zum bequemen markieren von Kleidung oder Büchern, ohne Bügeln und Nähen.
ZnačkaStamp by Me #ad
VýrobceStamp by Me #ad
Výška0.79
Délka9.45
Šířka7.09
Číslo díluTampon pour Enfants

6. Trodat

#ad

Samobarvicí, černá barva, Trodat Printy personalizované textilní razítko pro děti – s motivy na výběr a maximálně 2 řádky textu, barva krytu pastelově zelená

#ad
Trodat #ad - Razítko se jménem nebo adresou, které zabraňuje ztrátě nebo výměně textilií, inkoust lze prát v pračce do 95 °C, dermatologicky testován a nezávadný. Trvalé označení – můžete kdykoliv tisknout také jmenovky, oblečení, školní sešity, knihy nebo jiné nehladké povrchy.

Perfektní řešení pro všechny, boty, sportovní věci atd. Integrovaný inkoustový polštářek nevysychá, ale absorbuje dostatečnou vlhkost z okolí, originální náhradní polštářek Trodat 6/4911C je k dostání kdykoliv. Vytvořte si své vlastní razítko pro své dítě přímo zde na amazonu přes "přizpůsobit nyní", telefonního čísla, vpravo nahoře, vyberte si z mnoha motivů a zadejte jméno dítěte – s nebo bez adresy, e-mailu nebo jiného.

Trodat printy generation 4. 0 klimaticky neutrální – kompaktní design, snížená spotřeba materiálu a vysoký podíl recyklace, dodatečné investice do projektů ochrany klimatu WWF.
ZnačkaTrodat #ad
Výrobcestempelfritz #ad
Výška2.64
Délka2.13
Hmotnost0.08
Šířka1.14
Číslo dílu4911Texil
Modelka4911.pg.Textil

7. STEMPEL-FABRIK

#ad

STEMPEL-FABRIK – Personalizované dětské razítko se jménem a adresou – razítko se jménem pro děti s motivem "Dinosaurus" – razítko na adresu pro školu/školu a školku jako dárek

#ad
STEMPEL-FABRIK #ad - Až 30 dní po zakoupení. Německá firma: vaše spokojenost je naším požadavkem. Jednoduchá personalizace: razítko lze individuálně upravit přímo na amazonu. Okénko navíc zajišťuje bezvadný otisk razítka.

Rozměry razítka jsou 47 x 17 mm. Přesná technika tisku: naše kvalitní pouzdro na razítka zajišťuje intenzivní tlak i u malých písmen bez rozmazávání a rozmazávání. Proto razítka personalizujeme lokálně v Bádensku-Württembersku, aby byl zajištěn vysoký standard kvality a nejlepší zpracování. Individuální text na přání: náš personalizovaný samobarvící razítko s dětským motivem se perfektně hodí pro rychlé a snadné opatření věcí vašeho dítěte jménem nebo adresou.

Jednoduše klikněte na tlačítko "přizpůsobit nyní", vybrat mezi různými druhy písma a zadat libovolný text až do 5 řádků. Náš slib pro vás: pokud se ti z nějakého důvodu nebude líbit něco na prémiových známkách, dostanete peníze zpět.
ZnačkaSTEMPEL-FABRIK #ad
Výrobcestempel-fabrik #ad

8. FIKCIK

#ad

Razítko se jménem Děti Textil Voděodolné, razítko Personalizované, razítko se jménem děti, razítko se jménem oblečení textilní razítko razítko na šaty, dětské razítko Jméno Dětské oblečení

#ad
FIKCIK #ad - Obdržíte jej a ihned začněte razítkovat! lze přizpůsobit více jazyků angličtina, čínština, korejština, japonština, francouzština atd. Speciální inkoust na oblečení razítko pro dětské oblečení je vyrobeno z ekologického inkoustu a lze jej použít přibližně 1500krát.

Není nutné žehlení a šití rozlučte se s náročným způsobem žehlení a šití etiket. Přizpůsobit 1. Označení oblečení lze provést jednoduše jedním klepnutím, lze jej prát vodou nebo chemicky čistit. Vyberte symbol, 2. Můžete přizpůsobit každé jméno a každé číslo.

Napište požadované jméno do řádku 1, 3. Vícenásobné použití razítka na oděvy platí pro knihy, masky atd. Dětské uniformy/štítky na prádlo/štítky pro péči o děti a štítky v pečovatelském domě, školní tašky, ponožky, do školy a školky. Klikněte na "přizpůsobit nyní", 2. Pak si pořiďte roztomilé razítko se jménem. Vyberte si styl razítka, 4.
ZnačkaFIKCIK #ad
VýrobceFIKCIK #ad
Výška1.97
Délka1.18
Šířka0.79
Číslo dílu01
Modelka01

9. Trodat

#ad

3 řádky textu 51 49611, potisk černý, 24 x 15 x 2 cm, Trodat Textilní razítko Printy 4911

#ad
Trodat #ad - Integrovaný inkoustový polštářek nevyschne, boční zóny rukojeti udržují prsty během výměny čisté, originální náhradní polštářek Trodat 6/4911C je k dostání kdykoliv.

Razítko na prádlo tiskne jméno nebo adresu přímo na textil, není nutné namáhavé šití jmenovek – barva razítka lze prát v pračce. Textilní razítko si sami vytvořte a rychle znovu vyměňte – sada razítek obsahuje razítko, sadu písmen a pinzetu a také kus světlé nažehlovací rouna pro tmavé textilie. Trodat printy generation 4.

0 klimaticky neutrální – malý a lehký, vysoký podíl recyklace, doplňkové investice do projektů ochrany klimatu WWF. Razítka na šaty jsou vhodná nejen pro děti – kita, boty, školy nebo internátní školy – ale obecně na oblečení, školky, sportovní věci, pro důchodce nebo pečovatelský dům nebo také pracovní oblečení.
ZnačkaTrodat #ad
Výrobcetrodat #ad
Výška0.79
Délka9.45
Hmotnost0.11
Šířka5.91
Číslo dílu51 49611
Modelka51 49611
Záruka2 roky.

10. MELU Kids

#ad

Melu kids® Udržitelné razítko se jménem pro děti na textil a papír, personalizované textilní razítko ze dřeva se perfektně hodí do školky/školy, inkoust lze prát v pračce

#ad
MELU Kids #ad - Vhodné do pračky: inkoust zůstává na textiliích a etiketách na péči viditelný až 20 – 25 praní, takže si můžete být jisti, že označení razítka zůstane zachována. Personalizované razítko se jménem: s razítkem melu kids si můžete individuálně vytvořit textil, štítky na péči, sešitky, knihy a dárkový papír – vyberte si z různých roztomilých motivů a přidejte jméno.

Vyrobeno v německu. Naše razítko je první udržitelné dřevěné razítko ve srovnání s běžnými plastovými razítky a vyrábí se v Německu. Kompletní sada: součástí dodávky je 1 x dřevěné razítko, 1 x razítkovací polštář, 1 x malá láhev inkoustu k doplnění a zdarma nažehlovací etikety pro tmavé oblečení – ty můžete jednoduše nažehlit.

Ideální pro kitu a školu: textilní razítko vám pomůže označit osobní věci vašich dětí v Kita a škole, zejména oblečení a boty – perfektní razítko pro dětské oblečení.
ZnačkaMELU Kids #ad
Výrobcemelu kids GmbH #ad
Výška1.5
Délka1.97
Šířka0.87
Číslo díluM145