Top 10 PAW PATROL Film – Dětské svačinové boxy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Stor

#ad

Stor BROTDOSE MIT MEHREREN FÄCHERN | PAW PATROL PUP POWER

#ad
Stor #ad - Offiziell lizenziertes Produkt, 100% Original. Praktisches, wiederverwendbares Produkt, das mit den berühmtesten Film- und Fernsehfiguren verziert ist. Alle produkte der marke stor sind BPA-frei und haben alle für ihre Kategorie erforderlichen EU-Qualitätskontrollen bestanden.
ZnačkaStor #ad
VýrobceStor #ad
Výška2.64
Délka7.68
Hmotnost0.19
Šířka6.5
Číslo dílu74620
Modelka74620

2. Stor

#ad

Stor RECHTECKIGE BROTDOSE | PAW PATROL PUP POWER

#ad
Stor #ad - Offiziell lizenziertes Produkt, 100% Original. Alle produkte der marke stor sind BPA-frei und haben alle für ihre Kategorie erforderlichen EU-Qualitätskontrollen bestanden. Praktisches, wiederverwendbares Produkt, das mit den berühmtesten Film- und Fernsehfiguren verziert ist.
ZnačkaStor #ad
VýrobceStor #ad
Výška2.2
Délka6.69
Hmotnost0
Šířka5.51
Číslo dílu74674
Modelka74674

3. RAVENSBURGER

#ad

RAVENSBURGER Paw Patrol The Movie Mini Memory Matching Picture Snap Pair Spiel für Kinder ab 3 Jahren

#ad
RAVENSBURGER #ad - Ravensburger paw patrol the movie Mini Memory Matching Picture Snap Pair Spiel für Kinder ab 3 Jahren.
ZnačkaRAVENSBURGER #ad
VýrobceRAVENSBURGER #ad
Výška0.08
Délka1.97
Hmotnost0.88
Šířka1.97
Číslo dílu20835
Modelka20835
Záruka2 Jahre Herstellergarantie

4. Panini

#ad

Starterpaket, Paw Patrol Big Truck Pups Sticker-Sammlung

#ad
Panini #ad - Inklusive album + 5 Pakete + Riesen-Poster. Achten sie auf spezielle Aufkleber! Offizielle Sticker-Kollektion.
ZnačkaPanini #ad
VýrobcePanini #ad
Výška0.98
Délka12.01
Šířka10
Číslo díluPPBTPSTSP
ModelkaPPBTPSTSP

5. Ragusa-Trade

#ad

Velikosti a barvy, Dětský batoh Paw Patrol pro chlapce a dívky, dětský batoh se skvělými motivy, modrá/oranžová 661

#ad
Ragusa-Trade #ad - Dětský batoh má rozměry 35 × 27 × 15 cm a je ideální pro děti od 5 let. Ideální dárek: tento batoh tlapková patrol pro děti je fantastickým dárkem pro všechny fanoušky oblíbené série. Paw patrol rucksak: tento cool dětský batoh v modré/oranžové barvě je ozdoben skvělým motivem chase z oblíbené série Paw Patrol a perfektně se hodí pro chlapce a dívky.

Ať už k narozeninám, vánocům nebo jako malé překvapení – radost je zaručena! Rozměry výrobku: 35 × 27 × 15 cm. Je ideálním společníkem pro všechna dobrodružství v každodenním životě nebo na cestách. Prostorné přihrádky: batoh tlapková patrol má velkou hlavní přihrádku a vedlejší přihrádku, obě jsou opatřeny stabilním zipem.

Komfortní a nastavitelné: polstrované ramenní popruhy jsou nastavitelné a zajišťují optimální komfort při nošení. Navíc je k dispozici praktická síť na nápoje na lahve nebo pohárky na pití. Mnohostranně použitelný: batoh se výborně hodí do předškolního věku, outdoorové aktivity, školy, školky, turistiku nebo jako sportovní taška pro děti. Zadní část je rovněž polstrovaná, což zajišťuje dodatečný komfort a šetří záda dětí.
ZnačkaRagusa-Trade #ad
VýrobceRagusa-Trade #ad
Výška13.78
Délka5.91
Hmotnost0.55
Šířka10.63

6. PAW PATROL

#ad

Paw Patrol Unisex Děti Pups, Mighty Kinofilm batoh, vícebarevné, vícebarevný

#ad
PAW PATROL #ad - Prostorný batoh s nastavitelnými, polstrovanými ramenními popruhy. Robustní polyesterový materiál se snadno čistí. Velký úložný prostor nabízí dostatek místa pro vše, co potřebujete na cestách.
ZnačkaPAW PATROL #ad
VýrobceVadobag #ad
Výška11.81
Délka4.33
Hmotnost0.2
Šířka9.84
Číslo díluVB30323
ModelkaVB30323

7. Stor

#ad

Stor BROTDOSE MIT MEHREREN FÄCHERN | CUADRADA PAW PATROL PUP POWER

#ad
Stor #ad - Offiziell lizenziertes Produkt, 100% Original. Alle produkte der marke stor sind BPA-frei und haben alle für ihre Kategorie erforderlichen EU-Qualitätskontrollen bestanden. Praktisches, wiederverwendbares Produkt, das mit den berühmtesten Film- und Fernsehfiguren verziert ist.
ZnačkaStor #ad
VýrobceStor #ad
Výška2.64
Délka7.68
Hmotnost0.31
Šířka6.5
Číslo dílu74693
Modelka74693

8. Anbobili

#ad

Suvenýry a další, Papírové sáčky 12 kusů dárkových sáčků Paw Dog Patrol s 18 nálepkami Paw Dog Patrol, party sáčky na sladkosti k naplnění hračkami, jako dárek k dětským narozeninám

#ad
Anbobili #ad - Krásné a praktické papírové sáčky na dětské party mají ploché dno, sladkostí, 5 x 13 x 8 cm a pojme celou řadu malých hraček, popcornu, pralinek, takže papírový sáček lze postavit vzpřímeně. Sáčky můžete uzavřít pomocí dodaných barevných nálepek. Velmi rozšířené tyto pestré dárkové sáčky se hodí pro celou řadu příležitostí jako party, svatby, halloween, dětské sprchy, Vánoce, domácí dekorace, letní party, narozeniny, kutilské akce a jiné příležitosti.

Nálepky jsou potaženy ochrannou fólií a snadno se nepoškodí ani nezašpiní. Každý sáček měří 21, muffinů, sušenek, chleba nebo jiných malých dárků. Sáčky můžete naplnit malými dárky a odměnami a darovat je po party nebo hře. Jedinečný design v porovnání s běžnými dárkovými sáčky mají naše sáčky na sladkosti větší charakter. Balení obsahujeobdržíte 12 papírových sáčků paw dog patrol a 2 archy celkem 18 nálepek tlapkového psa patrol.

S oblíbenými animačními prvky jsou sáčky na bonbony krásně prezentovány a dostatečně barevné, aby rozzářily oči vašich malých hostů. Perfektní pro naplnění dárky a k překvapení dětí. Každý papírový sáček má 2 různé designy, které odpovídají 2 různým vzorům Paw Dog Patrol. Vysoce kvalitní materiály párty vyrobené z kvalitního kraftového papíru jsou pachově neutrální, skládací, lehké, bezpečné, odolné a znovu použitelné a mají dlouhou životnost.
ZnačkaAnbobili #ad
VýrobceAnbobili #ad
Výška0.79
Délka8.66
Šířka5.12
Číslo dílu1
Modelka1
Záruka1

9. Stor

#ad

Stor 400 ML KINDER ALUMINIUM FLASCHE | PAW PATROL PUP POWER

#ad
Stor #ad - Alle produkte der marke stor sind BPA-frei und haben alle für ihre Kategorie erforderlichen EU-Qualitätskontrollen bestanden. Praktisches, wiederverwendbares Produkt, das mit den berühmtesten Film- und Fernsehfiguren verziert ist. Offiziell lizenziertes Produkt, 100% Original.
ZnačkaStor #ad
VýrobceStor #ad
Výška5.71
Délka2.6
Hmotnost0.2
Šířka2.6
Číslo dílu74634
Modelka74634

10. Stor

#ad

Stor ECOZEN PREMIUM FLASCHE 620 ML | PAW PATROL PUP POWER

#ad
Stor #ad - Praktisches, wiederverwendbares Produkt, das mit den berühmtesten Film- und Fernsehfiguren verziert ist. Offiziell lizenziertes Produkt, 100% Original. Alle produkte der marke stor sind BPA-frei und haben alle für ihre Kategorie erforderlichen EU-Qualitätskontrollen bestanden.
ZnačkaStor #ad
VýrobceStor #ad
Výška8.46
Délka2.76
Šířka2.76
Číslo dílu74697
Modelka74697