Top 10 Thermovorhang Kälteschutz – Dlouhé závěsy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Schuette

#ad

Termo neprůhledný a silně zatemňující, Schuette® Zatemňovací závěs s očky ● Millenium Velvet: Dark Forest tmavě zelená ● 135 x 130 cm šířka x výška 1 kus ● Nemačkavá se snadná údržba

#ad
Schuette #ad - Museli jsme je bohužel rozdělit podle nových směrnic Amazon. Padá velmi jemně a nemačkavě do stejnoměrných záhybů a zajišťuje elegantní atmosféru. Dné šikmé švy a žádné vyčnívající třásně. Těžká sametová tkanina má velmi solidní konstrukci a v každém z našich pevných švů je hodně srdce a nejvyšší řemeslné umění.

Vzdálenost prvního a posledního očka od bočního okraje cca 3 cm. Obsahuje 19 nádherných, hlubokých a bohatých barev. Značka schuette je synonymem pro kvalitní výrobky, lokálně, které jsou vyráběny při dodržení nejpřísnějšího řemeslného umění, za férové mzdy a ze solidních, trvanlivých a moderních materiálů.44 cm, takže se závěs alespoň lehce pohybuje po podlaze. Vzdálenost nejvyššího bodu očka uvnitř k okraji nahoře = 2, 0 cm. Speciálně pro vás. Naše značkové závěsy jsou k dispozici také v milimetrové míře, než je uvedeno v této nabídce.

Navíc mají naše těžké závěsy skutečný tepelný účinek a šetří energii, protože snižují výměnu tepla a chladu na okně. Dosáhnete vysokého zatemnění / zatemnění 90 % – 95 % světla je blokováno. Vyhledejte prosím "schuette závěsek" nebo "schuette plisé & roleta manufakturu", z jiných látek a také s jinými způsoby montáže, abyste v případě potřeby našli naše další nabídky. Originální závěsy schuette nejsou v nejmenším srovnatelné se závěsy pro stavebnictví a čínské výroby!
ZnačkaSchuette #ad
VýrobceSchuette #ad
Výška0
Délka53.15
Hmotnost0.67
Šířka51.18

2. Deconovo

#ad

Deconovo Moderne Vorhänge Kälteschutz Thermo gegen Kälte Thermogardine Hitzeschutz, 160x132 cmHöhexBreite, Dunkelgrau, Gardinen für Schlafzimmer, Kinderzimmer Thermogardinen mit Ösen, 2er Set

#ad
Deconovo #ad - Diese blickdichten vorhänge sind auch energiesparend, da sie die Räume im Winter wärmer und im Sommer kühler halten können. GrÖße und montierung - größe: ca. Die gardine hat speziales Motiv und bequeme Tastempfindung. Sie sind perfekt für Schlafzimmer, Wohnzimmer und Gästezimmer.

Diese blickdichten Vorhänge können Ihren hochwertigen und ungestörten Schlaf sicherstellen. Wenn sie probleme mit ihrer Bestellungen oder Produkten haben, probieren Sie bitte unsere hervorragende Kundendienstleistung. Die blickdichten Gardinen mit schwarzer Zwischenschicht hat einen besseren Verdunkelungseffek. Diese erstaunlich hochwertigen vorhänge sind in vielfältigen Größen erhältlich und werden in 2 Stück pro Packung verkauft.

Die höhe wird von dem oberteil des stoffs gemessen. Jeder verdunkelungsvorhang hat 8 Metallösen. Sie sind weich, drapiert, elegant und fühlen sich sehr glatt an. Fantastisches material & schickes design - deconovo verdunkelungsvorhänge bestehen aus 100 prozent hochwertigem Polyester. Nicht bleichen. Unsere langjährigen erfahrungen in der textilbranche garantiert Ihnen das Beste für Ihre Bedürfnisse. Bügeln bis 110 °c.
ZnačkaDeconovo #ad
VýrobceDeconovo #ad
Výška0.04
Délka62.99
Hmotnost2.65
Šířka51.97
Číslo díluUKCT4484D-1U

3. Deconovo

#ad

Světlo blokující, termo proti chladu, tmavě modrá, sada 2 ks, dekorační šála, Deconovo Závěsy s očky, zatemňovací závěsy s očky, 160 × 132 cm výška, šířka

#ad
Deconovo #ad - Tyto neprůhledné závěsy jsou také energeticky úsporné, protože v zimě mohou udržovat místnosti teplejší a v létě chladnější. Každý zatemňovací závěs má 8 kovových oček. Záclona má speciální motiv a příjemný hmatový pocit. Závěsy v sytých barvách se hodí do vašeho prostoru a přinesou přátelské a krásné prostředí.

Pokud máte problémy s objednávkami nebo produkty, vyzkoušejte prosím náš vynikající zákaznický servis. Tyto úžasně kvalitní závěsy jsou k dostání v různých velikostech a prodávají se ve 2 kusech v balení. Fantastický materiál a elegantní design – zatemňovací závěsy deconovo jsou vyrobeny ze 100% kvalitního polyesteru. Jsou měkké, nařasené, elegantní a velmi hladké na dotek. Nebělit. Ehlit do 110 °c. Stínovací výkon – tyto závěsy zatemňující místnosti zabraňují úniku tepla a zabraňují pronikání slunečního světla do místnosti.

Montáž a údržba je velmi jednoduchá. Naše dlouholeté zkušenosti v textilním průmyslu vám zaručují to nejlepší pro vaše potřeby. Ochrana proti hluku a úspora energie – tyto tepelně izolované závěsy působí také jako protihlukové stěny, které snižují hluk ze silně frekventovaných silnic a oblastí. Neprůhledné záclony s černou mezivrstvou mají lepší efekt zatemnění.
ZnačkaDeconovo #ad
VýrobceDeconovo #ad
Výška0
Délka62.99
Hmotnost2.69
Šířka51.97
Číslo díluFRCT3530MG-1

4. BGment

#ad

Fenstervorhänge, wärmeisoliert, 240 cm Länge, doppellagig, dick, Hellgrau, 2 Paneele 132 x 244 cm, BGment 100% Verdunkelungsvorhänge für Schlafzimmer mit schwarzem Futter, lichtblockierende Ösen

#ad
BGment #ad - Einfach zu installieren: enthält hellgraue verdunkelungsvorhänge, mit 8 silberfarbenen metallösen auf der Oberseite, 1 cm. Jeder vorhang ist 132, 1 cm breit und 241, 3 cm lang, passend für Stangen mit einem Durchmesser von weniger als 4, die richtige Größe nach dem Messen Ihrer Fenster zu wählen.

Schalldicht: unsere schweren, doppellagigen vorhänge absorbieren effektiv Schall 2 mal als gewöhnliche 1-lagige Vorhänge, um Sie vor Störungen durch äußere Nachbarn oder Verkehrslärm zu schützen. Maschinenwaschbar: diese strapazierfähigen verdunkelungsvorhänge sind dick, weich, knitterfrei und pflegeleicht. Bügeln und im Trockner bei niedriger Hitze trocknen. Maximale verdunkelung: mit schwarzer futterrückseite sind unsere 100% lichtblockierenden Vorhänge dick genug, um das Sonnenlicht vollständig zu blockieren.

Schützen sie Ihre Privatsphäre im Innenbereich. In wasser unter 86 °C waschen. Ideal, indem sie verhindern, Ihre Raumtemperatur auszugleichen, um Geld bei Stromrechnungen zu sparen. Nicht bleichen. Wir empfehlen, 2 Paneele pro Paket. Diese raumverdunkelnden Vorhänge bieten Ihnen eine echte dunkle Umgebung zum Schlafen auch an hellen, sonnigen Tagen.
ZnačkaBGment #ad
VýrobceBGment #ad
Výška0.01
Délka95
Hmotnost6.47
Šířka52
Číslo dílu2LD4LTGREY5295
Modelka2LD4LTGREY5295

5. Yakamok

#ad

2 Bahnen, Aqua, 132 x 182 cm, inklusive 2 Raffhaltern, für Schlafzimmer, Yakamok Thermo-Vorhänge mit Ösen

#ad
Yakamok #ad - Lieferumfang: 2 vorhänge pro packung. Nicht bleichen. Einzigartige, traditionelle, moderne technologie: Diese klassischen Vorhänge verschönern Ihre Fenster und Räume mit neuem tollen Effekt, passend für moderne, rustikale und viktorianische Einrichtungsstile.

Jeder vorhang hat 8 elegante Ösen, 1 cm, der Innendurchmesser der Ösen beträgt 4, was einfach zu installieren und zu schieben ist. Bei bedarf kalt bügeln. Intelligentes energie: diese weichen und eleganten Vorhänge aus innovativem dreifach gewebtem Stoff sind leistungsstark bei der Raumverdunkelung, geräuschreduzierend, wärmeisoliert, energiesparend und effizient. Jeder verdunkelungsvorhang misst 132 cm B x 183 cm L.

Gute sonnenlicht-kontrolle: die dreifach gewebte verdunkelungsstoffkonstruktion blockiert bis zu 85 % - 99 % Sonnenlicht und 100 % UV-Strahlen dunklere Farben haben einen besseren Effekt, Tagesschläfer, perfekt für Nickerchen, Schichtarbeiter. Kann bei niedriger Temperatur im Trockner getrocknet werden. Maschinenwaschbar: maschinenwäsche kalt, Schonwaschgang mit Feinwaschmittel.
ZnačkaYakamok #ad
VýrobceYakamok #ad
Výška0.2
Délka72
Hmotnost3.25
Šířka52

6. Deconovo

#ad

Ochrana proti horku, Deconovo Neprůhledné závěsy, zástěny s očky, ochrana proti chladu, tepelná záclona, termo záclony do ložnice, silné termoizolační závěsy, světle, 229 × 132 cm výšková šířka

#ad
Deconovo #ad - Tyto neprůhledné závěsy jsou také energeticky úsporné, protože v zimě mohou udržovat místnosti teplejší a v létě chladnější. Pokyny k údržbě & deconovo spokojenost zÁruka - lze prát v ruce do 30 °c. Jsou měkké, nařasené, elegantní a velmi hladké na dotek.

Závěsy v sytých barvách se hodí do vašeho prostoru a přinesou přátelské a krásné prostředí. Jsou perfektní do ložnice, dětského pokoje, obývacího pokoje a pokoje pro hosty. Záclona má speciální motiv a příjemný hmatový pocit. Pokud máte problémy s objednávkami nebo produkty, vyzkoušejte prosím náš vynikající zákaznický servis. Zákaznický servis deconovo je vám k dispozici 24 hodin denně, abychom zodpověděli všechny vaše dotazy a vyřešili vaše problémy.

Tyto neprůhledné závěsy zajistí kvalitní a nerušený spánek. Montáž a údržba je velmi jednoduchá. Tyto úžasně kvalitní závěsy jsou k dostání v různých velikostech a prodávají se ve 2 kusech v balení. Nebělit. Množství: 2 kusy v balení. Ehlit do 110 °c. Každý zatemňovací závěs má 8 kovových oček.
ZnačkaDeconovo #ad
VýrobceDeconovo #ad
Výška0
Délka90.16
Hmotnost3.62
Šířka51.97
Číslo díluUKCT3430D-7
ModelkaUKCT3430D-7

7. Deconovo

#ad

Sada 2 ks, Deconovo Neprůhledné záclony, 245 × 140 cm cm šířka výšky, termo záclona, zatemňovací závěsy s oky, světle šedá, ochrana proti chladu pro obývací pokoj

#ad
Deconovo #ad - Ochrana proti hluku a úspora energie – tyto tepelně izolované závěsy působí také jako protihlukové stěny, které snižují hluk ze silně frekventovaných silnic a oblastí. Závěsy v sytých barvách se hodí do vašeho prostoru a přinesou přátelské a krásné prostředí.

Ehlit do 110 °c. Tyto neprůhledné závěsy jsou také energeticky úsporné, protože v zimě mohou udržovat místnosti teplejší a v létě chladnější. Pokyny k údržbě & deconovo spokojenost zÁruka - lze prát v ruce do 30 °c. Naše dlouholeté zkušenosti v textilním průmyslu vám zaručují to nejlepší pro vaše potřeby. Vypadají dobře na oknech a perfektně ozdobí váš domov. Množství: 2 kusy v balení. Jsou měkké, nařasené, elegantní a velmi hladké na dotek.

Tyto úžasně kvalitní závěsy jsou k dostání v různých velikostech a prodávají se ve 2 kusech v balení. Zákaznický servis deconovo je vám k dispozici 24 hodin denně, abychom zodpověděli všechny vaše dotazy a vyřešili vaše problémy. Jsou perfektní do ložnice, dětského pokoje, obývacího pokoje a pokoje pro hosty. Fantastický materiál a elegantní design – zatemňovací závěsy deconovo jsou vyrobeny ze 100% kvalitního polyesteru. Nebělit.
ZnačkaDeconovo #ad
VýrobceDeconovo #ad
Výška0.04
Délka96.46
Hmotnost4.08
Šířka55.12
Číslo díluDECT1533G-2D

8. Deconovo

#ad

Deconovo Závěsy s očky pro zatemnění prostoru, termozávěs do ložnice, sada 2 ks, světle šedá, neprůhledné záclony, 138 x 168 cm výšková šířka

#ad
Deconovo #ad - Pokud máte problémy s objednávkami nebo produkty, vyzkoušejte prosím náš vynikající zákaznický servis. Výška se měří od horní části látky. Pokyny k údržbě & deconovo spokojenost zÁruka - lze prát v ruce do 30 °c.

Jsou měkké, nařasené, elegantní a velmi hladké na dotek. Ehlit do 110 °c. Záclona má speciální motiv a příjemný hmatový pocit. Montáž a údržba je velmi jednoduchá. Naše dlouholeté zkušenosti v textilním průmyslu vám zaručují to nejlepší pro vaše potřeby. Každý zatemňovací závěs má 10 kovových oček. Tyto úžasně kvalitní závěsy jsou k dostání v různých velikostech a prodávají se ve 2 kusech v balení.

Zákaznický servis deconovo je vám k dispozici 24 hodin denně, abychom zodpověděli všechny vaše dotazy a vyřešili vaše problémy. Závěsy v sytých barvách se hodí do vašeho prostoru a přinesou přátelské a krásné prostředí. Je vhodný pro většinu záclonových tyčí na trhu. Tyto neprůhledné závěsy zajistí kvalitní a nerušený spánek. Velikost a montáž – velikost: cca 138 x 168 cm výška x šířka na 1 kus.
ZnačkaDeconovo #ad
VýrobceDeconovo #ad
Výška0
Délka66
Hmotnost2.93
Šířka54
Číslo díluUKCT3369D-9

9. Deconovo

#ad

240 × 140 cm šířka výšky, neprůhledné závěsy s oky, termoizolační závěsy, zatemňovací, ochrana proti hluku, tmavě šedá, Deconovo Neprůhledné závěsy, závěsy, sada 2 ks, ochrana proti chladu

#ad
Deconovo #ad - Neprůhledné záclony s černou mezivrstvou mají lepší efekt zatemnění. Vypadají dobře na oknech a perfektně ozdobí váš domov. Stínovací výkon – tyto závěsy zatemňující místnosti zabraňují úniku tepla a zabraňují pronikání slunečního světla do místnosti.

Pokyny k údržbě & deconovo spokojenost zÁruka - lze prát v ruce do 30 °c. Montáž a údržba je velmi jednoduchá. Zákaznický servis deconovo je vám k dispozici 24 hodin denně, abychom zodpověděli všechny vaše dotazy a vyřešili vaše problémy. Tyto neprůhledné závěsy zajistí kvalitní a nerušený spánek. Tyto neprůhledné závěsy jsou také energeticky úsporné, protože v zimě mohou udržovat místnosti teplejší a v létě chladnější. Tyto úžasně kvalitní závěsy jsou k dostání v různých velikostech a prodávají se ve 2 kusech v balení.

Naše dlouholeté zkušenosti v textilním průmyslu vám zaručují to nejlepší pro vaše potřeby. Fantastický materiál a elegantní design – zatemňovací závěsy deconovo jsou vyrobeny ze 100% kvalitního polyesteru. Jsou měkké, nařasené, elegantní a velmi hladké na dotek. Je vhodný pro většinu záclonových tyčí na trhu. Velikost a montáž – velikost: cca 240 x 140 cm výška x šířka na 1 kus.
ZnačkaDeconovo #ad
VýrobceDeconovo #ad
Výška0.04
Délka94.49
Hmotnost3.4
Šířka55.12
Číslo díluFRCT3096-2D

10. YJ YANJUN

#ad

132,1 x 213,4 cm, YJ YANJUN Schwarze und goldene Vorhänge mit marokkanischem Druck, 2 Paneele, für Wohnzimmer, aus goldfarbenem Foliendruck, 213 cm lang, lichtfilternde Vorhänge

#ad
YJ YANJUN #ad - Pflegeleicht: maschinenwäsche kalt, nicht bleichen, schonwaschgang, im Trockner auf niedriger Stufe trocknen, leicht bügeln. Lichtfilterung und privatsphäre – schwarze und goldene Vorhänge sind die perfekte Lichteinstrahlung und bieten dennoch ein wenig Privatsphäre.

Einfach aufzubauen: die stangentasche passt perfekt für Gardinenstangen bis zu 4, 1 cm. Die durchsichtigen vorhänge in Schwarz und Gold sind perfekt für Esszimmer, Kinderzimmer und Schlafzimmer. Paket enthält zwei schwarze und goldene vorhänge. Sie ist sehr einfach, sie in wenigen Minuten am Fenster aufzuhängen.

Elegantes und modernes design – wunderschönes marokkanisches fliese auf diesen schwarzen und goldenen Vorhängen dekorieren Ihre Fenster mit einem zarten und fantastischen Stil. Sie lassen ihr Zimmer so warm und gemütlich aussehen. Maße: b 132 cm x l 213 cm x l 213 cm x Set. Einfach knitterfrei mit nur einem kurzen Trockner im Trockner.
ZnačkaYJ YANJUN #ad
Výška0
Délka83.86
Hmotnost1.17
Šířka51.97