Top 10 Water Ripple Lamp – Náladové osvětlení

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. GY

#ad

Změna barvy RGB, vánoční dárek, GY Wave Lamp LED projektor, nabíjení přes USB, vhodné pro příležitostné/schůzky/do ložnice, 16 barev + 4 režimy s funkcí dotykového ovládání a funkcí dálkového ovládání

#ad
GY #ad - Balíček produktu – obdržíte led vlnovou lampu o rozměrech 12 cm x 12 cm, včetně dálkového ovládání a USB nabíjecího kabelu. Snadné použití – univerzální usb přípojka a 1 tlačítko. Kreativní dárek – led žebrované světlo je ideálním dárkem pro vaši rodinu, milence, pro klidný a relaxační zážitek před spaním nebo pro vašeho milence, přátele, pro vytvoření romantické a jedinečné atmosféry.

Rgbw světlo: 16 různých barev pro světelné efekty. Světelný režim: 4 rychlostní stupně pro rychlé blikání, pomalé blikání, barevný přechod, jemný. Vhodné jako dárek pro páry/vánoční dárek. Zapnutí/vypnutí: zapněte/vypněte světlo ripple. Nastavení jasu: 6 stupňů jasu, 100%-80%-60%-40%-20-10% standardní jas 100%.

Led projektor – gy led lampa na noční stolek je vyrobena z kvalitního materiálu ABS s žebrovanou strukturou, jedinečným a moderním tvarem. Led wave lamp – gy lampa s vodními vlnami má 16 různých barev světla, aby vyhovovaly potřebám různých scénářů, které lze nastavit podle vašeho přání, 4 světelné režimy a 6 stupňů jasu, takže můžete relaxovat v příjemné a komfortní atmosféře světla.
ZnačkaGY #ad
VýrobceJingying #ad
Výška4.41
Délka4.33
Šířka4.33
Číslo díluWAVE LAMP_SQUARE
ModelkaWAVE LAMP_SQUARE

2. Garosa

#ad

Ložnici, USB konektor, stolní lampa, obývací pokoj, vlnění vody s dálkovým ovládáním pro domov, Garosa RGB LED světlo, akrylové dálkové ovládání, barevné noční světlo

#ad
Garosa #ad - Dřevěný podstavec je silný a stabilní a má dlouhou životnost. Perfektní dekorace: křišťálové noční světlo lze použít nejen jako stolní lampu, ale také jako krásnou dekoraci, praktičnost je silná.

Usb 5 v konektor, nabíjecí lavicí, laptopem, plug and Play, malý, lze použít s nabíječkou mobilního telefonu, velmi praktické. Velmi rozšířené: vhodné do obývacího pokoje, kanceláře, ložnice, pracovny a dalších míst. Když je světlo zapnuto, který vytváří trochu hřejivý pocit. Materiál: stínidlo lampy je vyrobeno z vysoce transparentního akrylového materiálu. Malá velikost: design křišťálového nočního světla, snadno se nosí. Hodí se také jako rodinný dárek pro přátele. Water wave dynamic light: 16 monochromatických upevňovacích prvků, může vzniknout dynamický efekt vodních vln, 4 režimy.
ZnačkaGarosa #ad
VýrobceGarosa #ad
Výška2.17
Délka2.32
Šířka2.17
Číslo díluGarosa6c18pismdg
ModelkaGarosa6c18pismdg

3. Meinice

#ad

Vlny oceánu, děti, 30 režimů osvětlení s dálkovým ovládáním, 16 barev, LED noční světlo 3D Galaxy projektor hvězd lampa stmívání, Meinice Projektor hvězdné oblohy

#ad
Meinice #ad - Vytvořte doma působivou, magickou a zasněnou atmosféru a bez strašného hluku při broušení nebo surfování můžete vytvořit klidné spací prostředí pro děti nebo dospělé. Perfektní dárek a nejlepší dekorace led projektor hvězdné oblohy je perfektním doplňkem na party, dekorace do ložnice, vánoční dárek pro děti, dekorace dětského pokoje, dárek k ukončení studia, ke Dni díkůvzdání, pro přátele.

Projektor aurora Borealis můžete kdykoli zapnout nebo vypnout. Snadné použití pro usnadnění používání projektoru aurora galaxy projector v různých situacích vás vybavíme inteligentním dálkovým ovládáním, můžete nastavit režim polární světla, barvu, jas a průtok podle vašich představ. S 16 barvami, 30 režimy osvětlení a 6 stupni jasu nabízí toto smyslové světlo širokou paletu možností. Ať už dáváte přednost dynamickému světlu nebo klidné atmosféře, hvězdná obloha do ložnice Objevte geniální kombinaci galaxického světla a nočního světla.

Noční světlo 2 v 1, ale také jedinečné bílé a teplé světlo, které vytvářejí podmanivou světelnou show, které slouží jako váš společník do postele. Ideální pro domácí dekorace, dárek k narozeninám, dárek na kolaudaci, kancelářské dekorace atd. Pomocí dálkového ovládání si můžete vybrat požadované světelné efekty. Toto světlo má nejen dechberoucí řadu 16 živých barev, tento projektor hvězdného světla splní všechny vaše potřeby.
ZnačkaMeinice #ad
VýrobceMeinice #ad
Výška1.97
Délka1.97
Hmotnost1.46
Šířka3.15
Číslo díluWD012-1-EU

4. Gohytal

#ad

Dárky pro děti a dospělé na party atmosféru/rande/ložnice/vánoční dárky, Gohytal Lampa na noční stolek, LED vlnová lampa s 16 RGB měkkými světly s dálkovým ovládáním, stolní lampa, Wave

#ad
Gohytal #ad - Stolní lampa s křišťálovými vlnami propůjčí vašemu prostoru nádech elegance a současně slouží jako dekorativní prvek. Tato stolní lampa s led technologií je energeticky úsporná a zajišťuje příjemné světlo ve vaší ložnici nebo dětském pokoji.

Kreativní lampa na noční stolek s plamenem vody vám poskytne novou zkušenost! velikost je 110 × 110 mm, přenosné USB napájení je správná velikost, aby se ušetřilo místo. Stmívatelná lampa na noční stolek zajišťuje příjemnou atmosféru a je perfektní jako noční světlo pro děti. Dálkové ovládání do 5 m lze pro vaše pohodlí ovládat. Vyrobeno z vysoce kvalitního abs a akrylového materiálu, propustnost světla až 92 % nebo více, dynamická rotace s vodními Ripple Flow smyslu.

Proměňte svou ložnici v jiskřivou hvězdnou oblohu s touto stylovou vlněnou lampou. Vytvořte si s vlnovou lampou uklidňující atmosféru a nechte se jemné vodní vlny zvážit do spánku. Dotkněte se světla zapnutím 16 druhů barev rgb a rozsvítí se náladové světlo, dynamické vodní světlo s proměnlivými barvami vás udělá šťastným. Velmi dobře se hodí pro narozeninové oslavy, díkůvzdání, hotely, svatební výročí, Halloween, kavárny, party, Vánoce a tak dále.
ZnačkaGohytal #ad
VýrobceGohytal #ad
Výška4.33
Délka4.33
Šířka4.33
Číslo díluSBWTYD
ModelkaSBWTYD

5. Elprico

#ad

USB-5 V-RGB křišťálové noční světlo, do obývacího pokoje, jednobarevné, 16barevné, Elprico Dynamicky rotující noční světlo s vodními vlnami, kanceláře, dynamické světlo s dálkovým ovládáním, teplé

#ad
Elprico #ad - Styl: viktoriánský. Speciální vlastnosti: Změna barvy. Typ lampy: Stolní lampa. Doporučené použití pro produkt: Laptop. Typ ovladače: dálkové ovládání. Kontrolní metoda: dálkově. Materiál: akryl. Typ přepínače: dálkový spínač. Power source type : Kabelové připojení.
ZnačkaElprico #ad
Výška0
Délka0
Šířka0
Číslo díluElprico28zgg01w3t
ModelkaElprico28zgg01w3t

6. ibell

#ad

Pro děti, dospělé, noční světlo, ibell LED projektor hvězdné oblohy, lampa s hvězdnou oblohou, projektor hvězdných hvězd, projektor s hvězdným světlem Galaxy s dálkovým ovládáním/otáčení o 360° / bílý

#ad
ibell #ad - Stmívatelná a zabudovaná hudba: pro toto hvězdné nebe je k dispozici 8 stupňů jasu a rychlosti, v noci poslouchá hudbu s dětmi a rodinou, podle vaší nálady si můžete vybrat jas a rychlost. Pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte nás prosím prostřednictvím Mých objednávek – kontaktujte prodejce a my je vyřešíme do 24 hodin.

As automatického vypnutí můžete podle potřeby nastavit na 0, 1, 2 h. Mnoho skvělých projekčních efektů: led projektor hvězdné oblohy může promítat realistickou hvězdnou oblohu na stěny a strop, oceánové vlny a hvězdné světlo lze hrát jednotlivě nebo v kombinaci a lampa s hvězdnou oblohou vytváří až 14 režimů osvětlení, vytváří nádhernou a hvězdnou atmosféru, takže si můžete užívat fantastického výkonu projektoru hvězdného světla. Nechte všechny děti usnout samy bez strachu ze tmy.

Co obdržíte: galaxy projektorové noční světlo, uvítací návod, záruka a náš přátelský zákaznický servis. Režim hudby synchronizuje rytmus světla s hudbou, sleduje mlhu aurory, galaxie mraků a vytváří pro vás romantickou a relaxační atmosféru. Důležité: výrobek nelze dobíjet a musí se používat s USB kabelem. Dekorace pokoje a perfektní dárek: světelný projektor galaxy má o 360° otočnou a plovoucí dynamickou projekci, která zakrývá strop nebo stěnu místnosti. Ideální na party, svatbu, dekorace pokoje.
Značkaibell #ad
VýrobceDafang #ad
Výška6.1
Délka4.33
Hmotnost1.1
Šířka5.12
Číslo díluTYD-01
ModelkaK-1079

7. VBESTLIFE

#ad

VBESTLIFE Ocean Wave Projektor, 12 LED Fernbedienung Unterwasserprojektor Lampe mit 7 Farben Licht und 4 Sounds Eingebauter Lautsprecher für Kinder Erwachsene Schlafzimmer

#ad
VBESTLIFE #ad - Mit der einstellbaren 45-grad-Neigung können Sie das brillante Licht an der gesamten Wand abdecken oder ein diff. Verbessertes mehrfarben-projektor-nachtlicht - dies ist ein projektorlicht, ein Musik-Player und eine Karte, Lampe frei ein-/ausschalten, die in einem Gerät lesbar sind.12 led-projektions-nachtlicht mit Fernbedienung und Touch-Senor-Tasten, Beleuchtungsmodus ändern, einstellen.

Eingebauter musik-player 4 hypnose-songs - einfache verbindung mit geräten wie ipod, telefon, MP3-Player oder Einlegen einer TF-Karte zum Abspielen eigener Musik. 3 auto-off-timer-optionen 45 ° -anzeigewinkel - es verfügt über 1/2/4h-timer-einstellungen, die sich nach der voreingestellten Zeit automatisch ausschalten. Perfektes Nachtlicht für Kinder. 7 charmante lichtmodi - der nachtlichtprojektor kann buntes licht auf die glatte Decke und Wand projizieren. 7 arten von ozeanwellen-beleuchtungsmodi bringen das Meer nach Hause! Schafft ein angenehmes und entspannendes Schlafenszeiterlebnis für Kinder.

Der silent-modus funktioniert, wenn du willst ruhig bleiben. Auch perfekt für. Die led-nachtlichtlampe verfügt außerdem über 4 integrierte Hypnose-Songs. Mehrere szenen verfügbar - es ist perfekt für halloween, geburtstagsfeier und alle Weihnachtsdekorationen oder Geschenke geeignet! Funkelnder Lichtmodus und Musik verbessern Ihre Partyatmosphäre Lichtprojektor für Erwachsene! Romantische Farbkombinationen und beruhigende Musik.
ZnačkaVBESTLIFE #ad
VýrobceVBESTLIFE #ad
Výška5.51
Délka5.08
Hmotnost0.84
Šířka5.08
Číslo díluVBESTLIFEab3mzdt0kv
ModelkaVBESTLIFEab3mzdt0kv

8. DAZZTIME

#ad

LED stolní lampa křišťál, stolní lampa Wave, DAZZTIME LED stolní lampa z křišťálu, akrylová diamantová lampa na noční stolek, změna barvy RGB, noční světlo do ložnice, obývacího, s dálkovým ovládáním

#ad
DAZZTIME #ad - Water wave dynamic light: s 3d technologií, když je světlo zapnuto, světlo a stín se prolínají a na desce stolu vzkvétá vrstva podivného překrásného světla. Materiál: tato křišťálová stolní lampa je jednoduchá, pohodlná a romantická, luxusní, stínidlo lampy je vyrobeno z vysoce transparentního akrylového materiálu.

Když světla zhasnou, vánoce, přátele a dospívající dívky. Perfektní pro zhodnocení vašeho interiéru a zlepšení celkového zážitku z vašeho bydlení. Ať už v ložnici, rodinu, šatníku, obývacím pokoji, partnera, zazáří okouzlující krásou, která se velmi dobře hodí jako dárek na den svatého Valentýna, jídelním stole, pracovně nebo chodbě. Dřevěný podstavec je silný a stabilní a má dlouhou životnost. Kreativní dárky : křišťálová stolní lampa vytváří romantickou atmosféru. Usb 5 v konektor, velmi praktické. Stolní lampa s křišťálovými vlnami propůjčí vašemu prostoru nádech elegance a současně slouží jako dekorativní prvek.

Atmosférické světlo: křišťálová stolní lampa vyzařuje měkké a neoslňující světlo, křišťálová lampa může nejen rozzářit tmu, ale může být také perfektním fotopozadím. 16 monochromatických upevňovacích prvků, může vytvořit dynamický efekt vodních vln, 4 režimy, který vytváří trochu hřejivý pocit. Malá velikost: křišťálové noční světlo, lze použít s nabíječkou mobilního telefonu, malé, plug and play, měňte režimy osvětlení a barvy, nabíjecí lavicí, světlo zcela jednoduše zapněte a vypínejte, laptopem, snadno se nosí.
ZnačkaDAZZTIME #ad
VýrobceToouse #ad
Výška0.79
Délka3.94
Šířka3.15

9. Sporgo

#ad

USB atmosféra, stolní lampa, Sporgo Akrylová vlnová lampa: RGBW lampa 16 barev noční světlo, obývacího, LED světlo s vodním vlnovým ovládáním s dálkovým ovládáním, křišťálové noční světlo do ložnice

#ad
Sporgo #ad - Akrylové vlnové dno lampy je kombinováno se základnou z přírodního dřeva, ale také vynikající dekoraci. Stolní lampa rgb se může jedním kliknutím změnit z tiché na intenzivní a připravit tak každý okamžik plný překvapení. 16 barev akrylová vlnová lampa vede trend s 16 okouzlujícími rgb barvami, které lze jednoduše přepínat pomocí dálkového ovládání a vytvořit pro vás zasněný, zda se jedná o veselou party nebo o klidnou hodinu čtení večer, romantický nebo teplý barevný svět.

Upozornění: dosah dálkového ovládání činí 5 metrů. Vynikající řemeslné umění dělá z křišťálového nočního světla nejen nástroj pro osvětlení, který změkčuje světlo a vytváří okouzlující efekt vodních vln. Vysoce kvalitní materiál stínidlo lampy od bedside lamp je vyrobeno z vysoce transparentního akrylového materiálu, které je stabilní i strukturované a celkovému designu propůjčuje přirozené teplo. Když je světlo zapnuto, takže si můžete užívat teplé osvětlení lampy rgb design USB konektoru eliminuje potřebu časté výměny baterií a zajišťuje pohodlnější zážitek z používání.

Pomocí dálkového ovládání lze akrylovou vlnovou lampu nastavit jas světla, měnit barvu a světlo jednoduše zapnout a vypnout. Je jedno, lampa rgbw najde nejpříjemnější světlo a nejpříjemnější stín. Použití akrylová lampa s vlnami se velmi dobře hodí pro použití v ložnicích, nočních stolcích, obývacích pokojích, lze vytvořit dynamický efekt vodních vln, psacích stolech atd. Inteligentní design led světla s vodními vlnami vám umožní strávit každou noc bez problémů v příjemném prostředí.
ZnačkaSporgo #ad
VýrobceSporgo #ad
Výška4.33
Délka4.33
Šířka4.33
Číslo díluYJB-FL364-SBWD
ModelkaYJB-FL364-SBWD

10. Jevrpley

#ad

Dynamic LED světla pro dekoraci pokoje do ložnice, 16 barev, noční světlo, měnící se barvy, akrylové lampové stínidlo, dotyková lampa s dálkovým ovládáním, zvlnění, LED křišťálová lampa, dotykové ovládání vody, lampa na noční stolek

#ad
Jevrpley #ad - Oba dotykové dálkové ovládání můžete jej jednoduše připojit do zásuvky a je připraven k použití – není nutná žádná komplikovaná instalace nebo kabeláž. Iroké možnosti použitípoužijte naši atmosféru jako noční světlo ve vaší ložnici pro vytvoření uklidňující a uklidňující atmosféry, abyste zajistili pohodlné a měkké osvětlení během práce.

Pomocí dálkového ovládání rgb si můžete vybrat z celé řady barev a režimů osvětlení pro přizpůsobení prostředí. Vaše ložnice a obývací pokoj dodává pocit tepla. Kompaktní velikost a štíhlý design lampy jsou ideální pro každou místnost ve vašem domě, která vám pomůže při spánku. Velký výběr dárkůtato lampa je také ideálním dárkem pro rodinu a přátele, lampa water ripple touch jistě zapůsobí. S dotykovou paticí této křišťálové lampy můžete jednoduše ovládat jas lampy a zapnout nebo vypnout pouhým jedním klepnutím. Nebo jej položte na psací stůl, může to být noční stolek, regál do obývacího pokoje nebo umyvadlo v koupelně.

Optická akrylová diamantová stolní lampa. Stolní lampa s vodním žebrováním s 14 světelnými režimyvytvořte si klidnou atmosféru ve svém domě s touto dechberoucí lampou, uvnitř vodního vzoru je rotující světelná deska, která má jedinečný efekt vodního rýhování, světlo odražené na stěně může být jako měkká vodní vlna, která může vytvářet dynamické vodní rýhované světlo a efekt stínové atmosféry. Naše dynamické noční světlo prožívá nejnovější špičkovou technologii s naším akrylovým křišťálově čistým materiálem a nabízí vysokou propustnost světla pro krásný, pohodlný a měkký světelný efekt.
ZnačkaJevrpley #ad
VýrobceJevrpley #ad
Výška0.39
Délka0.39
Šířka0.39
Číslo díludesbw001
Modelkadesbw001