Top 10 Webcam mit Mikrofon Und Lautsprecher – Webkamery

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Logitech

#ad

černá, Webová kamera Logitech Pro Webcam 1080p

#ad
Logitech #ad - Skypování v rozlišení full hd 1080p a v plynulé HD kvalitě v rozlišení 720p přes FaceTime pro Mac. Dva mikrofony, optimálně umístěné pro přirozený stereo zvuk. Natáčí videa v plném full hd rozlišení 1080p a pořizuje fotografie v rozlišení 15 MP. Rozšířená h. 264 komprimace.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška1.14
Délka0.94
Hmotnost0.36
Šířka3.7
Číslo dílu960-001055
Modelka960-001055
Záruka2 Jahre eingeschränkte Hardwaregarantie

2. Logitech

#ad

Full-HD 1080p, automatické zaostřování, krycí panel, připojení USB, korekce expozice, FaceTime, Hangouts atd., pro Skype, černá, PC / Mac / ChromeOS / Android / Xbox One, zorné pole 78 °, Webová kamera Logitech C920s HD PRO

#ad
Logitech #ad - Krycí obrazovka: umožňuje úplnou kontrolu nad zobrazeným obsahem a chrání objektiv přesně padnoucím krytem. Videohovory v prémiové kvalitě: webová kamera logitech c920s zaručuje vynikající rozlišení obrazu díky přenosu Full HD v rozlišení 1080p s rychlostí 30 snímků za sekundu.

Doporučujeme také: naše webkamera logitech c922 pro streamování, nahrávání ve Full HD kvalitě, extrémně rychlé HD přenosy v 720p s 60 snímky za sekundu. Jasný obraz: skleněný objektiv webové kamery s prvotřídním automatickým zaostřováním zaručuje vynikající rozlišení.

Vynikající stereofonní zvuk: dva mikrofony integrované do webové kamery HD zajišťují vysokou kvalitu zvuku. Kompatibilita: webová kamera logitech c920s hd je kompatibilní se systémy Windows 10 nebo vyššími a Windows 8 a Windows 7. Optimalizovaný barevný displej: automatická korekce expozice HD webové kamery C920s zajišťuje přirozené barvy a dobré kontrasty.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška7.2
Délka4.96
Hmotnost0.44
Šířka0.75
Číslo dílu960-001252
Modelka960-001252
Záruka2 roky omezená záruka na hardware

3. Insta360

#ad

HDR, sledování AI, speciální režimy, pro laptop, live streaming, videokameru pro videokonference, ovládání gestem, mikrofony s potlačením šumu, Insta360 Link – PTZ 4K webkamera se senzorem 1/2"

#ad
Insta360 #ad - Plně kompatibilní s zoom, jako je režim Whiteboard, Microsoft Teams, Google Meet a dalšími. Ovládání gesty: ovládejte kameru 3 jednoduchými gesty rukou. Sledování ai: díky svému gimbalovému systému a výkonnému algoritmu ai točí link objektiv tak, aby sledoval každý váš pohyb.

Univerzální režimy: s inovativní technologií ai a všestrannými režimy, overhead a portrét, deskview, vám Link pomůže lépe komunikovat než kdy dříve. Aktivovat sledování ai | = dovnitř/oddálení | ️ = aktivovat režim bílé tabule. Díky vynikajícímu 1/2" senzoru zachycuje Link detaily realisticky a s vynikajícím dynamickým rozsahem.

Rozlišení 4k se 1/2" senzorem: vždy vypadají nejlépe v dech beroucím rozlišení Ultra HD 4K. Díky automatickému zoomování a snímání zůstanete vždy uprostřed obrazu. Dva mikrofony s potlačením šumu: minimalizují hluk v pozadí a zesilují váš hlas. Pro lepší komunikaci zajišťují jasný a zřetelný zvuk. Není třeba nic klikat.
ZnačkaInsta360 #ad
VýrobceInsta360 #ad
Výška1.77
Délka2.48
Hmotnost0.62
Šířka1.38
Číslo díluInsta360
ModelkaInsta360

4. Logitech

#ad

Logitech C920 HD Pro webkamera USB, automatické zaostřování, černá, mikrofon

#ad
Logitech #ad - Rychlé nahrávání videa ve full hd 1080p na Facebook, Twitter nebo YouTube díky kompresi videa H. 264. Full hd videozáznamy v rozlišení 1080p. Rozsah dodávky: webkamera s kabelem 1, 8 m, návod k obsluze. Stereo zvuk se dvěma mikrofony na obou stranách webové kamery pro jasně srozumitelné hovory v nejlepší kvalitě; technologie Logitech Fluid Crystal pro plynulé pohyby, ostré obrázky s realistickými barvami a jasným zvukem.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška2.83
Délka7.52
Hmotnost0
Šířka8.94
Číslo dílu960-000768
Modelka960-000768
Záruka2 roky manufacturer

5. Logitech

#ad

Webkamera Logitech BRIO ULTRA-HD PRO, Cisco, Zoom, 4K HD 1080p, HDR a RightLight 3, vysoká obrazová frekvence, 5násobný zoom, pro Skype, PC/Mac –, rozpoznání obličeje s Windows Hello, USB přípojka

#ad
Logitech #ad - 5násobný zoom: zoom vše přiblíží a přesto zachytí vše v oblasti obrazu. Ultra bezpečné přihlášení přes infračervený senzor: Stačí se podívat do objektivu Brio – konec komplikovaných hesel.

Ultra hd 4k obrazový senzor: 4k při 30 fps a 1080p zajišťují křišťálově čistou kvalitu videa s nejlepším rozlišením, snímkovou frekvencí a věrností barev a detailů. Technologie pro změnu pozadí: Můžete tak nechat rozmazat práci na pozadí nebo jej nahradit tapetou. Rightlight 3 s hdr: umožňuje streamy a záznamy za všech světelných podmínek, ať už při slabém osvětlení nebo přímém slunečním světle.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška11.81
Délka11.81
Hmotnost0.37
Šířka11.81
Číslo dílu222A591
Modelka960-001106
Záruka3 roky omezená záruka na hardware

6. NexiGo

#ad

USB Computer Web Kamera, NexiGo N680 Autofokus 1080P Webcam mit Software, PC Mac Laptop Desktop, für Streamen von Online-Kursen, Kompatibel mit Zoom/Skype/Teams, Stereo Mikrofon and Abdeckung

#ad
NexiGo #ad - Einfache einrichtung das nexigo n680 ist einfach direkt aus der Box einzurichten, ohne zusätzliche Treiber oder Software. Sie können das n680 in anwendungen wie skype, dass Kriminelle Ihre Webcam nutzen, Zoom oder den meisten anderen gängigen Konferenz- oder Aufnahmeanwendungen verwenden. Stecken sie es einfach in einen USB-Anschluss Ihres Desktops oder Laptops.

Dual-stereo-mikrofoneeingebaute dual-stereo-mikrofone mit geräuschunterdrückungstechnologie erfassen Audio präzise und filtern unerwünschte oder unnötige Hintergrundgeräusche heraus. Mit dem verstellbaren befestigungsclip können Sie die Kamera drehen und neigen, sodass Sie aus jedem Winkel filmen können. 1080p fhd webcamdie nexigo n680 webcam verfügt über eine 1080p fhd-auflösung mit einer bildwiederholrate von 30 fps. Nichts lenkt ihr Publikum von dem ab, was Sie erfassen möchten. Diese abdeckung schützt das kameraobjektiv vor schmutz oder ablagerungen und verhindert, Chrome OS 29.

01547 und höher, während Sie sie nicht verwenden. Eingebaute sichtschutzabdeckungdas nexigo n680 wird mit einer integrierten sichtschutzabdeckung geliefert. Fortschrittlicher autofokus und 90° fov der nexigo n680 verfügt über einen schnellen autofokus und ein 90° Sichtfeld FOV, damit Ihr Publikum mehr von Ihnen sieht - ideal für Telearbeit oder Mehrpersonen-Chats. Es verfügt über integrierte werkzeuge, mit denen Sie Farbe und Helligkeit automatisch anpassen können, damit Sie auch bei schlechter Beleuchtung gut aussehen.
ZnačkaNexiGo #ad
VýrobceNexiGo #ad
Výška3.54
Délka3.81
Šířka1.81
Číslo díluN680 No Tripod
ModelkaN680 no Tripod

7. NexiGo

#ad

Kompatibilní se Zoom/Skype/týmy, skutečná ochrana dat s automatickým krytem, NexiGo HelloCam, 1080p webkamera s Windows Hello a mikrofonem, pro streamování online kurzů

#ad
NexiGo #ad - Je jednodušší a bezpečnější než použití hesel, protože je pro vás zcela jedinečné. Webkamera full hd 1080p poháněná 1080p fhd 2mp cmos vytváří nexigo hellocam mimořádně ostrá a jasná videa s rozlišením až 1920 × 1080 s 30 fps. Volání. Ideální pro zoom / twitch / facebook / streaming / youtube / konference / hraní / nahrávání / FaceTime / OBS / videohovory / online školu.

3, 5mm objektiv poskytuje ostrý obraz na pevné vzdálenosti a je optimalizován mezi 12, 2", 4 a 47, takže je ideální pro téměř každé použití v interiéru. Vylepšení obličejeautomatická funkce expozice ae kamery nexigo hellocam upravuje stupně expozice a zesílení podle intenzity vnějšího světla a poskytuje jasné obrázky a videa v každém prostředí, ať už potřebujete naskenovat obličej nebo spustit video. Namísto zadávání hesla při každém otevření notebooku rozpozná NexiGo HelloCam váš obličej pouhým jedním kliknutím na uzamčené obrazovce. Automatický elektrický kryt na ochranu soukromí webkamera nexigo hellocam je vybavena elektronickým krytem na ochranu soukromí a byla vyvinuta pro zachování vašeho soukromí.

Mikrofony s potlačením okolního šumu webkamera má integrované mikrofony s potlačením okolního šumu pro snížení okolního hluku a zlepšení kvality zvuku vašeho videa. Alternativně můžete také klepnout na dotykový senzor na webové kameře a aktivovat tak kryt na ochranu soukromí ručně. Windows hello rozpoznání obličeje kamera hello cam je praktická kamera pro počítače, která je kompatibilní s windows 10/11 hello face. Ochranný kryt se automaticky otevře, když vstoupíte do videohovoru, a automaticky se uzavře, když fotoaparát již nepoužíváte.
ZnačkaNexiGo #ad
VýrobceNexight INC #ad
Výška1.91
Délka5.2
Šířka2.26
Číslo díluN930W
ModelkaN930W

8. VIZOLINK

#ad

Videohovory a, Zoom, HD 1080P webkamera pro PC s mikrofonem, automatické zaostřování, VIZOLINK Webkamera W8GS 4K, Plug&Play, zorné pole 85°, korekce světla, pokrytí dat, Skype, týmy, laptop, pro Mac

#ad
VIZOLINK #ad - Díky automatickému vyvážení bílé a ovládání expozice je obraz bohatší a realističtější. Kromě toho balíček obsahuje mobilní stativy a rozhraní typu C. I za slabého světla můžete ukázat svou nejjasnější a krásnou stránku. Pravý a jasný obrazfunkce automatického zaostřování zajišťuje, aniž byste si museli dělat starosti s nestabilitou a rozostřením.

Pičková kvalita videa webkamera vizolink w8gs s 8 megapixely, snímková frekvence dosahuje 25 fps, obnovení skutečné scény, live streaming, snímková frekvence dosahuje 30 fps, 4K podpora 4K, a podpora 1080p/2k High Definition záznam, velmi vhodné pro webináře, video konference, online výuku, perfektní zachycení každého detailu obrazu, hry, Skype atd. Kompatibilní s většinou videochatů a nahrávacích programů jako Skype, laptopem, včetně Windows XP SP2, Zoom, FaceTime atd. Profesionální technologie redukce šumu v kombinaci se speciálními hlasovými algoritmy udržuje hlas reproduktoru jasný a přirozený. Jsme profesionální výrobce webové kamery, Android 5.

0 nebo vyšší verze, macbook, mac, můžete nás kontaktovat a získat spolupráci. Usb webkamera s úhlem 85° může zajistit, že je video vždy jasné a jasné, že je zakryta na více místech. Plug&play a ochrana dat webovou kameru 1080p lze instalovat a používat přímo, bez nutnosti instalace dalších pluginů, design integrovaných krytů na ochranu soukromí, efektivně chrání soukromí a bezpečnost a udržuje čistotu čočky, prodloužená životnost. Opravdu měkký zvuk vybavena čtyřmi integrovanými mikrofony a profesionálními individuálními audio čipy, USB webkamera s mikrofonem automaticky zaznamenává zvuk osob do 6 metrů, žádné zpoždění.
ZnačkaVIZOLINK #ad
VýrobceVIZOLINK #ad
Výška2.24
Délka5.91
Hmotnost0.36
Šířka1.97
Číslo díluW8GS
ModelkaW8GS
Záruka1letá záruka

9. VIZOLINK

#ad

Plug&Play, pro Mac, Skype, Zoom, týmy, 75° zorné pole, VIZOLINK Webkamera W2G 1080p 60 FPS, videohovory, světelná korekce, laptop, kryt na ochranu dat, pevné zaostření, webkamera Full HD s mikrofonem

#ad
VIZOLINK #ad - Jsme profesionální výrobce webové kamery, Chrome OS, laptopem, stolními počítači. Díky automatickému vyvážení bílé a ovládání expozice je obraz bohatší a realističtější. Pravý a jasný obrazfunkce pevného zaostření zajišťuje, aniž byste si museli dělat starosti s nestabilitou a rozostřením. Kompatibilní s většinou videochatů a nahrávacích programů jako skype, včetně Windows XP SP2, Mac, Macbook, a lze ji použít také s PC, můžete nás kontaktovat a získat spolupráci.

Iroce kompatibilní naše webová kamera hd je kompatibilní s většinou systémů, zoom, sp3/vista / 7/8/10, android 5.0 nebo vyšší verze, macos, facetime atd. Pičková kvalita videa webkamera vizolink w2g se 2 megapixely 1080p podpora záznamu 1080p high definition – snímková frekvence dosahuje 60/30 fps, obnovte skutečnou scénu, perfektní zachycení každého detailu obrazu, live streaming, video konference, online výuku, velmi vhodné pro webináře, hry, Skype atd. Kromě toho balíček obsahuje mobilní stativy a rozhraní typu C.

Profesionální technologie redukce šumu v kombinaci se speciálními hlasovými algoritmy udržuje hlas reproduktoru jasný a přirozený. I za slabého světla můžete ukázat svou nejjasnější a krásnou stránku. Usb webkamera s úhlem 85 ° může zajistit, že video je vždy jasné a jasné, že je zakryta na více místech. Plug&play a ochrana dat webovou kameru 1080p lze instalovat a používat přímo, efektivně chrání soukromí a bezpečnost a udržuje čistotu čočky, bez nutnosti instalace dalších pluginů, design integrovaných krytů na ochranu soukromí, prodloužená životnost.
ZnačkaVIZOLINK #ad
VýrobceVIZOLINK #ad
Výška2.36
Délka5.91
Šířka1.97
Číslo díluW2G
ModelkaW2G
Záruka2letá záruka

10. Logitech

#ad

Logitech C922 Pro Stream, HD 1080p / 30fps oder HD 720p / 60fps Hyperfast, Stereo-Audio, PC/Mac/Laptop/MacBook/Tablet, Twitch, XSplit, Autofokus für YouTube, HD Lichtkorrektur

#ad
Logitech #ad - Stativ im Lieferumfang enthalten. Sie werden live ohne Verzögerung oder Verzerrung. Sie können die app verwenden, lebendige und natürliche Farben in flüssigen Videos mit 30 fps, um die Kamera zu vergrößern und zu drehen.

Voll-stereo:ausgestattet mit zwei mikrofonen auf beiden Seiten der Kamera ist die C922 Pro Webcam in der Lage, einen realistischeren Klang aus jedem Winkel zu erfassen, sodass Ihre Stimme natürlich und klar ist. Klarere bilder: ausgestattet mit hd-autofokus und Lichtkorrektur passt der C922 die Helligkeit an, um scharfe HD-Bilder zu erzeugen, auch wenn Sie sich in einer schwachen Einstellung befinden.

Full hd 1080p streaming, streaming, streaming und aufnahme von videos lebendiger und realistischer. Die glaslinse und full hd 1080p erfassen die aufregendsten Details, während das 78-Grad-Ionenfeld für zwei Personen geeignet ist. Hd 720p @ 60fps streaming seriöse streamer benötigen eine hyperschnelle Bildrate von 60 fps bis 720p für flüssige Videos, und genau das ist der C922.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška180
Hmotnost0.55
Šířka180
Číslo dílu960-001090
Modelka960-001090