Top 10 Wecker mit Hygrometer und Thermometer – Budíky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TFA Dostmann

#ad

Rádiové hodiny, 60.2552.01, obrácený displej, D 95 x Š 41 x V 96 mm, se světlem, datum + den v týdnu, černý, 2 budicí alarmy, bez tikání, TFA Dostmann Bingo 2.0 digitální rádiový budík, vč. teploměru

#ad
TFA Dostmann #ad - Dva časy buzení: s tímto budíkem můžete nastavit dva samostatné alarmy, které jsou díky nočním osvětlení na displeji viditelné i v noci. Volba mezi stoupajícím tónem buzení nebo konstantně hlasitým alarmovým signálem.

Ukazatel teploty: s vestavěným teplotním čidlem mohou digitální hodiny přesně ukazovat aktuální teplotu v místnosti ve °C. Ovládání rádiového budíku se provádí intuitivním ovládáním pomocí tichých tlačítek. Digitální budík: na displeji se zobrazuje den v týdnu, datum, čas a aktuální pokojová teplota a funkce alarmu. Funkce snooze: pomocí funkce snooze můžete vstávání ještě trochu odložit.

Pomocí boční značky barev poznáte, zda byl alarm aktivován. Po prvním alarmu jednoduše stiskněte tlačítko odloženého buzení a alarm se opakuje v pravidelných intervalech. Vysoká přesnost: vysoká přesnost zobrazení času díky rádiovému přenosu a rádiovému hodinovému mechanismu, takže budík nikdy není nutné přepínat.
ZnačkaTFA Dostmann #ad
VýrobceTFA Dostmann #ad
Výška3.78
Délka3.74
Hmotnost0.49
Šířka1.61
Číslo dílu60.2552.01
Modelka60.2552.01
Záruka2 roky výrobce.

2. TFA Dostmann

#ad

Rádiový budík TFA Dostmann 60.2528.01 BINGO

#ad
TFA Dostmann #ad - Rádiové hodiny dcf s automatickým přizpůsobením, hodinky patří k těm nejstabilnějším. Přenos času probíhá přes cesiové atomové hodinky prostřednictvím fyzikálního technologického institutu, Braunschweig. Budík s teploměrem umožňuje přesné měření teploty ve vašem domově. Dostupnost ve dvou barvách:černá a stříbrná.
ZnačkaTFA Dostmann #ad
VýrobceTFA Dostmann #ad
Výška3.46
Délka3.31
Hmotnost0.43
Šířka1.34
Číslo dílu60.2528.02
Modelka60.2528.02
Záruka/.

3. MeesMeek

#ad

MeesMeek Cestovní budík digitální malý: 2 stupně světla a hlasitosti, teplota, kalendář, 12/24 h, víkend a režim odloženého buzení, provoz na baterie mini budík včetně baterií AAA, skládací

#ad
MeesMeek #ad - Svítí pouze 5 sekund, když je stisknuto tlačítko Snooze. K dispozici je formát času 12 h/24h. 9minutová funkce odloženého buzení a víkendový režim: když se alarm spustí, vyjde 3 minuty, stiskněte velké tlačítko snooze vám poskytne dalších 9 minut spánku. Malé a lehké základní hodiny na noční stolek: tento černý skládací cestovní budík je vyroben z kvalitního abs materiálu.

Je to ideální dárek pro dospělé, mládež, 2 × 8 × 1, děti, studenty a děti. Upozornění: bílé podsvícení trvale nesvítí. 6 ovládacích tlačítek na přední straně zajišťuje intuitivní a jednoduché ovládání. Pomocí spínače na pravé straně budíku můžete nastavit jas podsvícení vysoký jas / slabý. 2 stupně hlasitosti alarmu a podsvícení: alarm se standardními pípáním. Víkendový režim funguje pouze tehdy, když je budík zapnutý.

Co obdržíte: 1× meesmeek digitální cestovní budík, upozorní vás, že je čas vyměnit baterie. Snadno ovladatelné multifunkční digitální hodinky: 9 cm velký, jasný, čas buzení, kalendářní datum, lcd displej šetrný k očím zobrazuje čas, den v týdnu a pokojovou teplotu °F / ℃. Upozornění: pokud indikátor 8888 neustále bliká a hodiny pípou, 2× AAA baterie. Jednoduchým kliknutím na tlačítko snooze se ciferník rozsvítí na 5 sekund, takže je dobře čitelný i ve tmě nebo v noci.
ZnačkaMeesMeek #ad
VýrobceMeesMeek #ad
Výška3.17
Délka4
Hmotnost0.24
Šířka1.5
Číslo dílu6201
Modelka6201

4. ADE

#ad

ADE Digitální rádiobudík s baterií | 2 časy buzení | ukazatel teploty | vlhkost vzduchu | kryt s pravým bambusem | cestovní budík | rádiové hodiny se signálem času DCF | funkce odloženého buzení

#ad
ADE #ad - Baterií 2 x AA. Tradiční značka hamburku ade: naši zákazníci těží z více než 85 let zkušeností, našich nároků na vysoce kvalitní výrobky a vysokou spokojenost zákazníků. Funkce: 2 časy buzení, které lze nezávisle nastavit a aktivovat de např.

Hodiny s ukazatelem teploty, fr, it, nl, vlhkoměrem, en, datum: rádiové hodiny měří teplotu °c/°F a vlhkost vzduchu pro dobré klima v místnosti bez nebezpečí plísní. Digitální budík zobrazuje datum/den v týdnu DE, ES, DK. Dny v týdnu/víkendu, hlasitý budík se světlem stisknutím tlačítka 8 sek. Vč. Stejně jako u našeho budíku digitální CK2112.

Perfektní cestovní budík 8, 2 x 3, 4 cm, 2 x 8, 110 g. Digitální rádiobudík s baterií: budík bez tikání s rádiovým signálem dCF automaticky nastaví čas také manuálně nastavitelný. Automatické přepínání mezi letním/zimním časem. Nebo automaticky ve tmě se světelným senzorem, funkcí snooze 5 min. Sympatický moderní design: rádiové hodiny mají bílý plastový kryt s pravým bambusovým rámem.
ZnačkaADE #ad
VýrobceADE #ad
Výška3.15
Délka3.15
Hmotnost0.22
Šířka1.5
Číslo díluCK2112
ModelkaCK2112

5. ligitive

#ad

Digitaler RGB-Wecker mit Schlummerfunktion für schwere Schläfer, Kinder,, kleiner dynamischer Farbwechsel-Uhr mit Wochentags-/Wochenend-Modus für Schlafzimmer, einstellbare Helligkeit und Lautstärke

#ad
ligitive #ad - Dual-wecker – bietet zwei weckerzeiteinstellungen nach dem Einstellen des Weckers sind beide Wecker standardmäßig eingeschaltet, bitte schalten Sie den unerwünschten Wecker aus. Lauter wecker – geeignet für schwere schläfer, Erwachsene und Kinder, die Summerlautstärke kann zwischen 60–110 Dezibel eingestellt werden. International products have separate terms, age ratings, including fit, are sold from abroad and may differ from local products, and language of product, labeling or instructions. Dynamisches rgb-farbwechsel-Display – 8 Farbmodi zur Auswahl.
Značkaligitive #ad
Výrobce38813 #ad
Výška2.4
Délka6.2
Hmotnost0.33
Šířka1.5
Číslo dílu8813
Modelka38813

6. Technoline

#ad

černý, 79 x 79 x 30 mm, Technoline Rádiobudík WT 260

#ad
Technoline #ad - Rádiové hodiny dcf-77 s možností manuálního nastavení. Zobrazení data, zobrazení dne v týdnu v 7 jazycích. Alarm s opakovaným buzením, podsvícení. Zobrazení času 12/24 h. Vnitřní teplota ve °C/°F.
ZnačkaTechnoline #ad
VýrobceTechnoline #ad
Výška3.11
Délka3.11
Hmotnost0.26
Šířka1.18
Číslo díluWT 260
ModelkaWT 260
Záruka2 roky výrobce.

7. DOOMAY

#ad

Noční stolek – hodiny napájené bateriemi s nastavitelným objemem LCD displeje, DOOMAY Digitální budík, snooze a víkendový režim pro ložnici, cestování, psací stůl

#ad
DOOMAY #ad - Snadná obsluha a provoz na baterie: jednotlivá tlačítka pro nastavení času, pár nových aaa baterií může vydržet asi půl roku. Eye-protection lcd displej digitální hodiny: lcd displej od eye-protection velikost: 8, které musí chránit zrak v ložnici, kancelářský stůl, ložní prádlo, perfektní digitální hodiny pro děti, studenty nebo jiné osoby, pracovna, 2 * 4, 4 cm s vysokým průhledným krytem pro jasné číslice a neoslňující, ložnice nebo na jiných místech.

Pak můžete stisknout libovolné tlačítko na zadní straně a alarm vypnout. Víkendový režim umožňuje budíku odložit budík pouze od pondělí do pátku, takže vás o víkendu neruší. Použijte vysoce kvalitní ABS materiály pro kompaktní a elegantní vzhled. 2 objemové zrcadlo alarmu a podsvícení: nízká 70 db nebo vysoká 85 db, pomocí kterého lze zobrazit čas v noci; zobrazení času, 2 objemová zrcátka alarmu pro nastavení potřeb různých osob; nejjednodušší dotyk na horní straně hodinek pro aktivaci pohodlného 5sekundového podsvícení, podpora 12 hodin a 24 hodin.

Upozornění: pokud displej bliká 8888, je také čas vyměnit baterie. A symbol nízkého stavu baterie, který vám připomene, teplotní jednotky a víkendového režimu atd. Data, super jednoduché operace; napájení 2 x aaa bateriemi včetně, že jste vyměnili baterie, času alarmu, když je proud nízký. Režim snooze a týdenní režim: když se alarm zhasne, stačí se dotknout nahoře v hodinkách a aktivovat funkci snooze pro aktivaci dalších 9 minut spánku. Jiná tlačítka na zadní straně s označeným symbolem lze velmi jednoduše nastavit.
ZnačkaDOOMAY #ad
VýrobceDOOMAY #ad
Výška2.72
Délka4.29
Hmotnost0.04
Šířka1.5
Číslo dílu5293UK
Modelka5293UK

8. TFA Dostmann

#ad

S podsvícením, s budíkem se 2 časy buzení, dny v týdnu, TFA Dostmann Digitální rádiové nástěnné hodiny, s ukazatelem teploty, černé, 20 x 13 cm, stolní hodiny, velký displej, 60.2557.01, datum

#ad
TFA Dostmann #ad - Ukazatel teploty: díky zabudovanému teploměru a vlhkoměru můžete zajistit příjemné klima v obytných a pracovních prostorách, pro kontrolu klimatu v místnosti, důležité při úspoře energie a při prevenci plísní.

Další funkce: digitální rádiové hodiny jsou tiché a kromě toho mají 2 budicí alarmy, víkend, nastavitelný rytmus buzení denně, pracovní den, funkce snooze a podsvícení. Velký displej: displej můžete bez problémů odečítat již z velké vzdálenosti a hodí se tak perfektně do vstupní nebo přijímací oblasti, čekárny a kanceláře. Digitální hodiny: na displeji se zobrazí čas, datum, den v týdnu, vnitřní teplota, vlhkost vzduchu a funkce alarmu.

Rádiové hodiny: zobrazení času díky rádiovému přenosu a přesnějšímu rádiovému hodinovému mechanismu, tímto není nutné jednoduché a jasné nástěnné hodiny nikdy měnit, vhodné k zavěšení nebo postavení jako stolní hodiny. Zobrazení dne v týdnu jsou k dispozici v 7 jazycích.
ZnačkaTFA Dostmann #ad
VýrobceTFA Dostmann #ad
Výška5.12
Délka8.11
Hmotnost0.87
Šířka1.18
Číslo dílu60.2557
Modelka60.2557.01

9. TFA Dostmann

#ad

S baterií, TFA Dostmann Digitální rádiový budík BOXX2, 60.2562.01, s dnem v týdnu, monitorování klimatu v místnosti, D 138 x Š 52 x V 72 mm, německý displej, 2 časy buzení, černý

#ad
TFA Dostmann #ad - Akumulátor: rádiový budík nepotřebuje žádné baterie, takže lze boxx flexibilně postavit, ale integrovaný akumulátor lze nabíjet pomocí mikro USB kabelu součástí dodávky, pomocí přepínače On/Off lze přístroj vypnout.

Rádiový budík: rádiové hodiny přijímají signál dcf 77, volitelně lze nastavit také časové pásmo +12/-12 h, díky tomu jsou hodiny vždy přesné na sekundu, zobrazí se datum a dnešní den v týdnu bude barevně označen. Vnitřní klima: budík monitoruje klima v místnosti a měří aktuální vnitřní teplotu a vlhkost vzduchu, obzvláště důležité pro ložnici, optimální teplota je 16 až 19 stupňů a vlhkost vzduchu 40 až 60 %.

Asy alarmu: digitální budík se dvěma hodinami alarmu pro každý den v týdnu jednotlivě aktivovatelný a přehledně nastavitelný, navíc lze nastavit individuální funkci snooze na 5, 10 nebo 15 minut. Německý displej: digitální německý displej s datem volitelně s rokem, kalendářním týdnem nebo sekundami, k tomu s LED podsvícením se světelným senzorem.
ZnačkaTFA Dostmann #ad
VýrobceTFA Dostmann #ad
Výška2.83
Délka5.43
Hmotnost0.45
Šířka2.05
Číslo dílu60.2562.01
Modelka60.2562.01
Záruka2 roky výrobce.

10. Braun

#ad

Braun Digitální budík s ukazatelem data, rychlým nastavením a nabobtnajícím pípnutím alarmu v černé barvě, negativním LCD displejem, model BC10B., měsíce a teploty

#ad
Braun #ad - Rozměry: šířka 13, 5 cm x výška 7, 5 cm x hloubka 4, 5 cm. Provoz na baterie – tento budík potřebuje k provozu 2 aa baterie. Ty však nejsou součástí dodávky.

Funkce nepřetržitého podsvícení osvětluje displej při nepříznivých světelných podmínkách. Informační displej – negativní lcd zobrazuje čas, datum, měsíc a teplotu ve celsia °c nebo fahrenheit°f. Crescendo alarm – zvuk alarmu je stále častější a hlasitější, pokud alarm nevypnete. Kontrast digitálního displeje se při různých světelných podmínkách liší. Světlo zůstává po manuální aktivaci po dobu deseti sekund zapnuté. Funkce odložení/podsvícení – interval pro funkci odloženého buzení je pět minut. Formát 12 hodin nebo 24 hodin. Pro optimální výkon funkcí času a alarmu používejte pouze nové alkalické baterie.
ZnačkaBraun #ad
VýrobceBraun #ad
Výška2.95
Délka1.77
Hmotnost0.35
Šířka5.31
Číslo díluBC10B
ModelkaBC10B