Top 10 WELDINGER ME 130 mini Flux Fülldraht Schweißgerät – Vybavení pro MIG svařování

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. WELDINGER

#ad

WELDINGER ME 130 mini Flux svářečka plnicího drátu + 1 kg plnicího drátu + plynová tryska + proudové trysky MMA Lift-WIG odnímatelná hadicová sada 5 let záruka

#ad
WELDINGER #ad - Snadná obsluha, vhodné pro nogas-mag, mma a lift-wig svařování konstrukční oceli a nerezové oceli, vysoká doba zapnutí díky chlazení ventilátoru. Praktické držadlo, weldinger 5letá záruka podle § 5+6 záručních podmínek, mobilní použití v dílně, na zahradě a na stavbě, rozměry Šxvxh 230 x 270 x 390 mm, další informace: klikněte na jméno prodejce a poté na Všeobecné obchodní podmínky a pomoc!.

Rychlá výměna koleček přes velkou boční přihrádku, celková hmotnost pouze 7, vhodná pro 1 kg drátěných koleček D100, 5 kg. Mag hořák mb 150 a zemnicí kabel jsou odnímatelné, včetně kabelu držáku elektrod. Weldinger me 130 mini flux, 6 – 1, 4 proudovými tryskami 0, 8 mm, plnicí drát/mma svařovací invertor v sadě s cívkou plnicího drátu 0, 0 mm a plnicím drátem plynová tryska.
ZnačkaWELDINGER #ad
VýrobceDINGER Germany GmbH #ad
Výška1
Délka1
Hmotnost16.53
Šířka1
Číslo dílu6677
Modelka6677

2. WELDINGER

#ad

WELDINGER Svařovací drát z ušlechtilé oceli V2A 0,8 mm 1,0 kg svářecí příslušenství MIG/MAG

#ad
WELDINGER #ad - Výhodný svařovací drát s vynikajícím poměrem cena-výkon. Pozor plagiátorství: weldinger prémiový svařovací drát obdržíte exkluzivně u HausundWerkwerk24!4316. Weldinger svařovací drát z ušlechtilé oceli v2a 308L 0, 8 mm na 1kg malé roli D100 Drátový ektode pro svařování nerezavých, austenitických chrom-niklových ocelí. Vynikající výsledky svařování při svařování MIG nerezové oceli 1.
ZnačkaWELDINGER #ad
VýrobceDINGER Germany GmbH #ad

3. WELDINGER

#ad

Akční sada svařovací drátky Weldinger M 130 mini FLUX + stavebnice vánoční stromek

#ad
WELDINGER #ad - Praktická rukojeť, mobilní použití v dílně, na zahradě a na stavbě, rozměry š x v x h 185 x 250 x 350 mm. Pevně instalovaný hořák mb 150, pevně namontovaný kabelový kabel, vhodné pro svařování stavebních oceli NoGas-MAG.

Rychlá výměna rolí přes velkou boční přihrádku, vhodná pro 1 kg drátěných koleček D100, celková hmotnost pouze 6 kg. Uživatelsky přívětivé ovládání jedním tlačítkem, dlouhá doba zapnutí díky chlazení ventilátorem, 8 mm, proudová tryska, se 2 válečky plnicího drátu 0, 6/0, hubice na plnicí drát. Weldinger m 130 mini flux svařovací invertor s plnicím drátem + 9dílná sada stavebnicových stromků z oceli pro samosvařování.
ZnačkaWELDINGER #ad
VýrobceDINGER Germany GmbH #ad

4. WELDINGER

#ad

Akční sada Weldinger EW 140 mini svařovací invertor MMA/WIG automatická helma sortiment elektrod struskové kladivo rukavice 5 let záruka

#ad
WELDINGER #ad - 3, 25 x 350 mm, 5x350 mm. Sortiment univerzálních elektrod v rutilovém obalu, 30 ks. Weldinger 5letá záruka podle § 5+6 záručních podmínek, testované na škodlivé látky z plné/štípené kůže, další informace: klikněte na jméno prodejce a poté na Všeobecné obchodní podmínky a pomoc! Okamžitě zatemňující solární automatická svařovací helma AH 50 eco s plynule nastavitelnými stupni tmy DIN 9-13.

Ultrakompaktní elektrodový svařovací invertor weldinger ew 140 mini s funkcí wig, vrd, svařuje elektrody do průřezu 3, nejlepší výsledky svařování u oceli a ušlechtilé oceli, Hot Start a Antistick! Výkon až 140 a, 25 mm. Kladivo na strusku s pružinovou rukojetí, s ochranou proti tepu na vnitřní straně. 2, 0 x 300 mm, 60 ks. 2, 20 ks.
ZnačkaWELDINGER #ad
VýrobceDINGER Germany GmbH #ad

5. VECTOR WELDING

#ad

Svářečka MIG 130 A, VECTOR WELDING, sada plnicího drátu, svářečka IGBT Interver s funkcí svařování elektrodami, svářečka pro začátečníky

#ad
VECTOR WELDING #ad - Rozsah dodávky: mig 130a je dodáván s rozsáhlým rozsahem dodávky, co potřebujete pro své svařovací projekty. A nejlepší na tom je, který funguje bez plynu, ideální pro celou řadu svařovacích aplikací, že si nemusíte dělat starosti s nákupem nebo skladováním plynových lahví. Bezpečnostní funkce: svářečka je vybavena integrovanou ochranou proti přehřátí, která zajišťuje dodatečnou bezpečnost během provozu a zaručuje dlouhou životnost.

Ať už chcete svařovat plnicím drátem nebo elektrodami, což vám nabízí ještě větší flexibilitu a všestrannost ve vašich svařovacích projektech. Balení obsahuje: 1 x vypalovačka plnicího drátu ak-14 s 1, 5m kabelem, 1 x držák elektrody s 3m kabelem, 1 x svařovací štít, který obsahuje vše, 0 mm, 1 x zemnicí kleště s 3m kabelem, 1kg role plnicího drátu NoGas 1, 1 x kartáč na kladivo. Ať už pracujete doma ve své garáži, mig 130 je vždy s sebou a připraven, v dílně nebo na staveništi, když ho potřebujete.

Přenosný: svářečka plnicího drátu mig 130 je nejen výkonná, ale také lehká a přenosná. Držák elektrod s 3 m dlouhým kabelem je součástí dodávky, protože svařování elektrodami je často považováno za jednodušší a přístupnější. Díky tomu je atraktivní i pro začátečníky, MIG 130A je vybaven pro obojí. Vysoký výkon: tento kompaktní a výkonný svařovací přístroj, zejména pro svařování tenkých plechů, nabízí výkon 130 a, což z něj dělá vynikající volbu pro začátečníky i profesionály.
ZnačkaVECTOR WELDING #ad
Výrobce‎‎VECTOR WELDING TECHNOLOGY GmbH #ad
Výška6.69
Délka13.39
Hmotnost8.82
Šířka5.51
Číslo díluM2130BSET2
ModelkaMIG130

6. HITBOX

#ad

HITBOX Přenosný plnící drát bez plynu, Mig-Balner & 0,8 mm svařovací drát, MIG MAG, ocelárna, digitální svářečka MIG 3 v 1 s pravým plnicím drátem 130 A/s plnícím drátem, ARC MMA, Lift TIG

#ad
HITBOX #ad - Náš 24hodinový online zákaznický servis vám pomůže jej vyřešit. Její světelný oblouk je hladký, že hořák MIG není odnímatelný. Hbm 1200 má nastavitelnou rychlost podávání drátu a nastavení výkonu, takže vám zajistí slušnou práci. Je vhodný pro uhlíkovou ocel, 8 / φ0, který je dobrým pomocníkem při bezvzduchovém svařování.

Kupte si jednoduše svářečky HDTV s důvěrou! Vynikající svařovací vlastnosti : panel svářečky plnicího drátu se snadněji ovládá. 3 v 1 svářečka plnicího drátu: plnicí drát svářečka má tři funkce jako mma, tig. Pokud máte jakýkoliv problém při používání tohoto přístroje, neváhejte nás kontaktovat poprvé. 3 lamelová okna a ventilátory ochlazují svářečku během práce a prodlužují životnost HBM1200 Lze použít ruční svařování 6013, 6/0, 9 / φ1, 8 mm.

Overlord safety protectionhitbox ochranný svářečka na svařování plynem je zabudována do ochrany proti přehřátí a nadproudu. Vezměte prosím na vědomí, můžete jej přizpůsobit své aplikaci. 2 roky wranntysvařovací zařízení hitbox hbm1200 nabízí dobrou záruku. Tip: každý byl testován a je normální, mIG, že kontaktní špička vykazuje černé popáleniny. Svařovací drát: invertor svářečka je vybavena závitovým pohonem 0, také 7018.
ZnačkaHITBOX #ad
VýrobceHITBOX #ad
Výška14.57
Délka16.93
Hmotnost5
Šířka7.87
Číslo díluHBM1200
ModelkaHBM1200

7. STAHLWERK

#ad

MIG MAG, Lift TIG, STAHLWERK MIG MAG 160 M IGBT svářečka plně synergická kombinovaná zařízení 5 v 1 s pravými 160 ampéry a 2 kolečky pohonu/plnicího drátu, ARC MMA

#ad
STAHLWERK #ad - 7letá záruka dle § 6 záručních podmínek, další informace: klikněte na jméno prodejce a tam na Všeobecné obchodní podmínky a pomoc. Plně synergické zařízení: přes nastavený svařovací proud se automaticky přizpůsobí napětí voltů a také podávání drátu.

Co2 plyny. Argonem nebo aktivními MAG, např. Díky tomu je přístroj velmi snadno ovladatelný, zejména pro začátečníky. Lze jej svařovat inaktivními/inertními mig, např. P>. P>mig/mag - svařování kovem ochranným plynem se stejnosměrným proudem dc. Testování výrobků, zkušební svařování, zkušební řezání na místě – přesvědčte se sami o naší vysoké kvalitě a jedinečném zákaznickém servisu.

P>. Plyn a svařovací drát pocházejí z hlavy hořáku a umožňují provádět svářečské práce pouze jednou rukou. P>kombinovaný přístroj 5 v 1 – svařování mig/mag, plnicí drát, lift TIG & MMA je možné až do 160 A.
ZnačkaSTAHLWERK #ad
VýrobceSTAHLWERK #ad
Výška10.24
Délka12.6
Hmotnost9.92
Šířka5.51
Číslo dílu1782-amazon

8. IPOTOOLS

#ad

IPOTOOLS Plnicí drát FLUX-135 bez plynu – 135 A Flux Invertor Svařovací stroj bez plynu pro svářečku Plnicí drát 0,8 mm nebo 1,0 mm s MMA/IGBT / 230 V / 7 let záruka

#ad
IPOTOOLS #ad - Díky své moderní technologii igbt nabízí vysoký výkon a dobu zapnutí, perfektní pro všechny svařovací úkoly. Efektivní svařování plněným drátem: toto zařízení revoluční svařování plnicího drátu umožňuje jemné a odolné svary, 8 mm nebo 1, aniž by potřeboval dodatečný ochranný plyn. Zaručená kvalita s iphony: důvěřujte osvědčené kvalitě ipotools, předního výrobce svařovacích zařízení.

Se 7letou zárukou na svářečku mig mag mig 160ers si zajistíte produkt, který stanoví standardy spolehlivosti a spokojenosti zákazníků. Pro svářečku lze použít váleček plnicího drátu s průměrem role 100 mm a průměrem drátu 0, 0 mm. Pro podrobné záruční podmínky klikněte jednoduše na název prodejce "Ipotools" a přejděte na "Obchodní podmínky a pomoc", kde najdete všechny informace transparentní a uživatelsky přívětivé. Svařovací stroj 3 v 1: ipotools flux-135 je inovativní plnicí drát 3 v 1 bez plynu, který se ideálně hodí pro svařování plnicího drátu se synergickou funkcí a svařování elektrodami do 135 A.

2metrový balíček hadic a 3 metry dlouhé držáky elektrod a zemnicí kabely nabízejí maximální volnost pohybu a pracovní komfort. Jednoduché nastavení svařovacího proudu a rychlosti posuvu drátu je ideální pro kutily a profesionály. Mobilita a pohodlí: s hmotností pouhých 3, 98 kg a praktickým držadlem se dá flux-135 snadno přepravovat. Digitální displej: flux-135 vybavený přehledným ovládacím panelem a přesným digitálním displejem, umožňuje úplnou kontrolu nad procesem svařování.
ZnačkaIPOTOOLS #ad
VýrobceIPOTOOLS #ad
Výška12.6
Délka16.14
Šířka11.42
Číslo díluFLUX-135
ModelkaIPOTOOLS FLUX-135

9. WELDINGER

#ad

WELDINGER EW 181w Elektrodový svařovací invertor VRD Lift-WIG Option180 A 5letá záruka

#ad
WELDINGER #ad - Svařovací přístroj s mobilním použitím, 9 kg, hmotnost pouze 3, s volitelným hořákem lze rychle přestavět na provoz WIG. Weldinger 5letá záruka podle § 5+6 záručních podmínek, další informace: klikněte na jméno prodejce a poté na Všeobecné obchodní podmínky a pomoc.

Svařuje elektrody o průměru 1, 5 – 5, 0 mm, svařitelné jsou konstrukční ocel, ušlechtilá ocel a pozinkovaná ocel. Elektrodový svařovací invertor weldinger EW 181w eco se svařovacím proudem MMA, WIG a 180 A. Se 4m elektrodovým kabelem a 4m zemním kabelem a praktickými pomocnými funkcemi Hotstart, Arc Force a Antistick. Nejnovější invertorová technika s dlouhou životností díky zabudovanému ventilátoru, vysoká bezpečnost uživatele díky VRD.
ZnačkaWELDINGER #ad
VýrobceDINGER Germany GmbH #ad
Číslo dílu6181-4
Modelka6181-4

10. NTG

#ad

NTG MIG-180mini invertorový svářečka MIG MAG – svářečka s ochranným plynem se 180 ampéry vhodné také pro flux/plnicí drát a elektrody/e-ruka/digitální displej/IGBT / 230 V

#ad
NTG #ad - Plynule regulovatelný posuv drátu, vhodný pro 1 kg drátěné cívky. 2 x svařovací drát ochranný plyn er70s-6 sg3 Ø 0, 8 mm s100/D100 role 1 kg – NTG helma SGZ. 2010 s filtrem LY200H. Plnicí drát mig/mag/elektrodový svařovací invertor ntg 180 mini – sada vč. Dodávka s vysoce kvalitním pevným balíčkem hadic a 2metrovým zemním kabelem a 2m držákem elektrod a plynovou hadicí s rychlospojkou. Rychlé připojení plynové hadice a jednoduché přepólování hořáku na přední straně. Umožňuje konstantní rychlost posuvu drátu a rovnoměrné svary.
ZnačkaNTG #ad
VýrobceNTG #ad