Top 8 Dünger Yucca Palme – Hnojiva na stromy a keře

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Compo

#ad

COMPO hnojivo pro zelené rostliny a palmy, 1 litr, tekuté květinové hnojivo s ideální kombinací živin pro všechny zelené rostliny

#ad
Compo #ad - Pro zdravé rostliny: vysoce kvalitní, použitelné v pokoji, minerální hnojivo pro zelené rostliny a palmy, na balkóně a terase. Optimální zásobování živinami: zásobuje pokojové rostliny důležitými hlavními a stopovými živinami, stimuluje růst kořenů, s extra draslíkem a železem pro zelené listy a odolnost.

Rozsah dodávky: 1 x compo hnojivo pro zelené rostliny a palmy, speciální tekuté hnojivo, 1 litr, výr. č. Jednoduché použití díky praktické dávkovací pomůckě: hnojivo pro pokojové rostliny přidejte do vody na zalévání a zalévejte jako obvykle. Compo - záruka kvality pro zdravý růst rostlin: vybrané suroviny podle originální receptury Compo, přísná kontrola kvality vlastními laboratořemi a nezávislými institucemi.
ZnačkaCompo #ad
VýrobceCOMPO #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost2.65
Šířka0
Číslo dílu14441
Modelka14441

2. GREEN24

#ad

Prémiové tekuté hnojivo z profesionální řady, Yukkapalmen hnojivo Yucca hnojit palmové lilie

#ad
GREEN24 #ad - Velmi snadné použití, dávkování se provádí přes uzavírací víčko. Tekutý koncentrát hnojiva pro palmy yukka v kbelíku a záhonu. V závislosti na druhu a stavu rostlin stačí 250 ml koncentrátu hnojiva na 60 – 125 litrů hotového tekutého hnojiva! Na každém hnojivu se nachází podrobný návod. Obsah 250 ml. Nové hnojivo high tech. Yucca nazývaná také palmová lilie. Velmi vydatný a velmi efektivní koncentrát hnojiva. Rychlá dostupnost pro rostliny díky nejefektivnějším komplexním sloučeninám. Npk hnojivo pro Yukka bot.
ZnačkaGREEN24 #ad
VýrobceGREEN24 #ad
Číslo díluYUA50N60K40

3. Seramis

#ad

500 ml – rostlinné hnojivo pro optimální růst, Seramis Vitální výživa pro zelené rostliny a palmy, tekuté hnojivo s praktickou dávkovací pomůckou

#ad
Seramis #ad - Hnojivo lze použít při každém nebo druhém zalévání. Extra plus dusíku v npk hnojivu zajišťuje silný a zdravý růst. Seramis nabízí rozsáhlý sortiment vysoce kvalitních ošetřujících a živinových roztoků, které jsou speciálně přizpůsobeny individuálním potřebám různých květin a rostlin.

Jednoduché hnojení – pro optimální výsledek přidejte 5 ml tekutého hnojiva pro pokojové rostliny a palmy do 1 l vody. Ideální zásobování živinami – palmové hnojivo přesvědčí vyváženou živinovou recepturou. Tekuté květinové hnojivo se stopovými živinami má chlorid.

730413. Rozsah dodávky a upozornění – vitální výživa seramis pro zelené rostliny a palmy v 500ml lahvičce s dávkovacím uzávěrem. č. Optimální vlastnosti – tekuté hnojivo pro zelené rostliny pro pravidelné, šetrné zavlažování zásobuje rostlinu všemi důležitými hlavními a stopovými prvky.
ZnačkaSeramis #ad
VýrobceSeramis #ad
Výška8.23
Délka2.48
Hmotnost1.1
Šířka2.48
Číslo dílu4008429046810
Modelka730413

4. Mairol

#ad

Mairol Palmové a Yucca hnojivo Palmen Boost Liquid 1 000 ml

#ad
Mairol #ad - Mairol turbo aktivní efekt: Vybrané chelátované stopové prvky jsou rostlině ihned k dispozici. Vysoká výtěžnost: 1 litr palmového a Yucca hnojiva vystačí na 500 l vody na zalévání. Kvalitně vybrané suroviny. Pro zdravý růst a odolnost. Vhodné pro listové hnojení.
ZnačkaMairol #ad
VýrobceMairol GmbH #ad
Výška7.87
Délka3.15
Hmotnost2.54
Šířka5.12
Číslo dílu49145

5. GREEN24

#ad

Palmové hnojivo Profi Linie hnojivo pro palmy kořenové hnojivo + listové hnojivo High Tech

#ad
GREEN24 #ad - V závislosti na druhu rostlin a stavu je 250 ml koncentrátu hnojiva dostatečné pro 60 – 125 litrů hotového tekutého hnojiva! Na každém hnojivu se nachází podrobný návod. Velmi vydatný a velmi účinný koncentrát hnojiva. Nové hnojivo s vysokým výkonem. Rychlá dostupnost pro rostlinu díky nejefektivnějším komplexním sloučeninám. Optimální absorpce živin přes kořeny nebo také listovou hmotu. Velmi snadno se aplikuje, dávkování se provádí přes uzavírací víčko. Obsah 250 ml.
ZnačkaGREEN24 #ad
VýrobceGREEN24 #ad
Číslo díluPAA00N50K50

6. Konfitee

#ad

Konfitee Palmové hnojivo Flora Boost 500 ml I až na 100 l zalévací vody I Posilovač rostlin pro všechny druhy palem I tekuté hnojivo pro listy a kořeny I 100% přírodní rostlinné hnojivo

#ad
Konfitee #ad - Jednoduché použití – naše palmové hnojivo flora boost se vstřebává přes kořeny & přes palmové listy a lze jej jednoduše použít zaléváním nebo postřikem stříkací láhví. Mimořádně všestranný – posilující prostředek na rostliny lze použít pro všechny druhy palem v přírodě, zimní zahradě a v bytě i pro Trachycarpus fortunei.

Velmi vydatné – 500 ml tekutého hnojiva vystačí na až 100 l vody na zalévání a lze jej zcela jednoduše dávkovat pomocí praktického uzávěru – každé 4 týdny 4 uzávěry na 5 l. Etrná k životnímu prostředí – hnojiva od flora boost nemají při správném použití žádný vliv na podzemní vodu nebo přírodní rovnováhu a zejména na zdraví lidí a zvířat.

Extrémně účinné – hnojivo na palmy posiluje a podporuje tvorbu kořenů a díky vylepšenému vstřebávání živin zajišťuje zvýšené vypouštění palmových listů a šťavnatě zelené barvy.
ZnačkaKonfitee #ad
VýrobceKonfitee #ad

7. Substral

#ad

60 kusů, Substral Hnojivé tyčinky pro zelené rostliny s železo-plus a dlouhodobým účinkem 2 měsíce

#ad
Substral #ad - Npk mg hnojivo s formaldehydovou močovinou, 10-7-9-2, se stopovými živinami, chloridarm. Praktické hnojiva s železným plusem pro všechny zelené rostliny, spolehlivé a jednoduché zásobování rostlinou živinami po dobu až 2 měsíců. Osvědčené železo plus zabraňuje nedostatku železa a tím i zežloutnutí listů. Substral hůlky na hnojivo se zelenými rostlinami s vitálním aktivem obsahují kombinaci cenných živin a důležitých stopových prvků. Substral vita+plus posiluje rostliny a zajišťuje nádherný růst a hlubokou zeleň listů.
ZnačkaSubstral #ad
VýrobceSubstral #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.04
Šířka0
Číslo dílu7317
Modelka7317

8. Purgrün

#ad

Purgrün Yucca hnojivo 1 litr

#ad
Purgrün #ad - Posiluje odolnost Yuccas v domě a na zahradě. Minerální tekuté hnojivo 10+4+6. Podporuje růst rostlin díky vysokému obsahu dusíku. Tekuté hnojivo. Se všemi důležitými hlavními a stopovými živinami.
ZnačkaPurgrün #ad
VýrobceGarten.schule GmbH #ad
Hmotnost2.6
Číslo dílu80524