Top 9 Kostüm Kinder – Zmenšená modelová motorová vozidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Simba

#ad

Policejní základní sada, pistole, radiostanice, složka, od 3 let, značka, pouta, Simba 108102669

#ad
Simba #ad - Pro chlapce a dívky, malé a velké. Děti by se měly bavit a podporovat. Sada obsahuje policejní značku, rádio, pistoli, sešit na poznámky a pouta. Vhodné pro děti od 3 let. Simba - zábava ze hry silná slona! jádrem vývoje produktu je nadšení dětí. S policejní základní sadou simba Toys jdou malí pořádkovníci nyní na lov zločinců.
ZnačkaSimba #ad
VýrobceSimba Toys #ad
Výška9.45
Délka11.89
Hmotnost0.28
Šířka1.42
Číslo dílu108102669
Modelka108102669
Záruka2 roky

2. LONNEY

#ad

2 ks, vesta pro lepší viditelnost ve dne i v noci, reflexní vesta pro děti + 2 ks bezpečnostní vesta pro dospělé, výstražná vesta do auta, neonově žlutá, LONNEY Výstražné vesty

#ad
LONNEY #ad - Bezpečnost a ochrana: díky fluorescenčnímu, vysoce reflexnímu neonově žlutému materiálu a dvěma silným 360 odrazkám je zaručena optimální viditelnost ve dne, v noci i za soumraku. Díky nejnovějšímu předpisu 2022 projdete se světelnými vestami bez starostí každou kontrolu a poruchu v celé EU.

Nepostradatelné do auta: optimální sada výstražných vest pro rodinu! Řidiči, kteří nosí vestu po nehodě nebo nehodě, jsou zřetelně viditelní pro provoz. VarovÁnÍ podle en iso: naše výstražné vesty samozřejmě odpovídají aktuální německé a evropské normě pro výstražné vesty v osobním vozidle/autě.

Používejte naše bezpečnostní vesty kdykoli a kdekoli ve svém autě / vozidle a jste vždy na bezpečné straně. Vyhněte se pokutám: bezpečnostní vesty v autě jsou povinné po 35h stvzo. Mnohostranně použitelné: 2 ks reflexní vesta pro děti + 2 ks dospělí – ať už na stavbě, při práci, při jízdě na koni nebo na kole – ochranná vesta je použitelná všude a má univerzální velikost.
ZnačkaLONNEY #ad
VýrobceLONNEY #ad
Číslo díluLO-2
ModelkaLO-2
ZárukaNe

3. Hoiloie

#ad

Prodyšná a univerzální velikost, lehká výstražná vesta dětská reflexní vesta, bezpečnostní vesta pro děti, na sport a bezpečnost dětí,, ideální do školy, Hoiloie 2 kusy výstražná vesta pro děti

#ad
Hoiloie #ad - Vysoká viditelnost: bezpečnostní vesta pro děti se skládá z vysoce kvalitních reflexních proužků s viditelností až 350 m. Rozvíjí samostatnost dítěte. 4 reflexní proužky na přední a zadní straně dětské výstražné vesty zajišťují 360° ochranu bezpečnosti vašeho dítěte.

Vysoce kvalitní materiály, bezpečnostní kontrola: dětská výstražná vesta se skládá ze 100% kvalitního polyesterového vlákna s rovnoměrně tkaným povrchem s malými otvory, pratelná a testovaná na bezpečnost, velmi prodyšná a lehká, noste se s důvěrou. Téma dinosaurů: vítejte ve světě dinosaurů, bezpečnostní vesta pro děti s roztomilými potisky dinosaurů, nechte své děti hrát si s dinosaury.

Snadné oblékání a svlékání: reflexní vesta pro děti je koncipována pro děti, volný design, neruší zip, mohou to udělat samy Vaše děti.2dílná sada výstražné vesty pro děti: 360° reflexní bezpečnostní vesta pro děti 3–12 let, skateboardu a jiných sportech, při jízdě na kole, optimální viditelnost pro děti na cestě do školy a ze školy, díky čemuž jsou děti lépe vidět a jsou bezpečnější.
ZnačkaHoiloie #ad
VýrobceHoiloie #ad
Číslo dílu‎Kinder Warnwesten 01

4. PAMIYO

#ad

PAMIYO Výstražná vesta pro děti 2 ks, reflexní vesta s výstražnou vestou na kolo dítě 3-12 let vesta neonově žlutá reflexní pro lepší viditelnost v silničním provozu s módním motivem úsměvu

#ad
PAMIYO #ad - Silné bundy v zimě nejsou díky širokému střihu žádný problém. Bezpečnost a ochrana: balení 2 ks výstražné vesty. Prodyšnost, vyblednutí, komfort, nemačká se a nepříjemný zápach. Bezpečnostní vesty si jednoduše oblékněte přes běžné oblečení.

Velikost 2 až 12 let. Standardní velikost evropské bezpečnostní vesty. Vesty se snadno přetáhnou a nemají žádný otravný zip. Zaručuje viditelnost až 300 m. Vysoká viditelnost: 2 reflexní proužky, světelná vesta je vybavena dvěma příčnými světelnými proužky na břiše/zádech a dvěma podélně ležícími proužky na ramenou. Ideální za všech světelných podmínek pro cyklisty, školní výlety a školní cesty.

2 kusy reflexních výstražných vest: ideální za všech světelných podmínek pro cyklisty, školáky, turisty. Lze prát na 40 °C. Univerzální velikost: naše výstražná vesta je neprůhledná. Zajišťuje optimální viditelnost ve tmě / za šera, snižuje riziko úrazu na cestě do školy a do školky. Lehký a pohodlný: materiál je z extra lehkého hmotnost pouze 60 g, prodyšného polyesteru.
ZnačkaPAMIYO #ad
Výrobcepamiyo #ad
Číslo dílu0408
ZárukaČ

5. Rolly Toys

#ad

Rolly toys | rollySafety vest | Výstražná vesta pro děti | Oranžová | 558698

#ad
Rolly Toys #ad - Rolly toys hračky jsou již při výrobě testovány z hlediska kvality a funkčnosti. Reflexní prvky zajišťují dodatečnou ochranu ve tmě. Vysoce kvalitní bezpečnostní vesta pro děti. Vesta v jednotné velikosti je vhodná pro chlapce a dívky.
ZnačkaRolly Toys #ad
VýrobceRolly Toys #ad
Výška0.39
Délka18.11
Hmotnost0.11
Šířka16.93
Číslo dílu558698
Modelka558698
Zárukabez záruky výrobce

6. WELLXUNK

#ad

Bezpečnostní vesta, vesta pro případ nehody, 3-12 let pro chlapce a dívky, pro sport a silniční provoz, neonově žlutá reflexní, WELLXUNK 2 ks výstražná vesta dětská bezpečnostní vesta

#ad
WELLXUNK #ad - Bezpečnost a ochrana: balení 2 ks výstražné vesty. Mnohostranně použitelný: dobrá viditelnost ve dne díky fluorescenčnímu polyesteru a v noci díky retro reflexním pruhům. Idiči pozná možné překážky nebo osoby díky těmto reflexním bodům mnohonásobně rychleji.

Povrch je vyroben z vysoce kvalitního, neprůhledného, fluorescenčního polyesteru. Zajišťuje optimální viditelnost ve tmě / soumraku, snižuje riziko nehody na cestě do školy a školky. Máte-li dotazy, kontaktujte nás kdykoliv. Zejména v silničním provozu. Výstražná vesta děti: po obdržení našich produktů se můžete kdykoliv vrátit a vyměnit.

Jsme kdykoli online. Protože viditelnost je důležitá: zejména v chladných ročních obdobích v zimním období je ráno a večer brzy tma, viditelnost je velmi důležitá. Vhodné pro jízdu na kole, sport, silniční provoz a také na cestu do školy. Kvalitní: reflexní dětské výstražné vesty, dětské ochranné vesty mají 2 reflexní proužky vpředu/vzadu a 2 další proužky na ramenou.
ZnačkaWELLXUNK #ad
VýrobceWELLXUNK #ad
Číslo dílu001
Záruka1

7. Cerlingwee

#ad

Kempování, vhodná pro děti 100-140 cm oranžová, dětská outdoorová dobrodružná vesta sada klobouků pratelný dobrodružný kostým pro turistiku, Dětská objevitelská vesta sada klobouků, divočinu

#ad
Cerlingwee #ad - Hezký klobouk nejen odvádí slunce, ale široká krempa také zabraňuje tomu, aby se bltter dostal do hlavy dětí a pomáhá chránit krk a obličej před letním sluncem. 4 kapsy: naše dětská dobrodružná vesta má 4 univerzální kapsy pro uložení dalších potřeb a hraček, na nošení dlouhých brýlí, pozorovacích knih ptáků, jmenovek, lup a dalších.

Měkká a šetrná k pokožce: dobrodružná vesta a klobouk jsou vyrobeny z vysoce kvalitní látky, bez objemnosti, velmi příjemné na nošení, měkké a šetrné k pokožce, snadno se udržují a lze je prát v pračce, odolné, konfekční zelená: cca 47 × 37 cm. Je to také skvělý kostým pro děti na hraní. Sun protective hat: dětská outdoorová adventní vesta sada klobouků se dodává se skládacím kloboukem s širokou krempou.

Rozmanité možnosti použití: objevovací sada se perfektně hodí pro kempování, turistiku nebo poznávání lesů ve vlastní zahradě. Báječný dárek k narozeninám pro děti od 39, 4 do 55, zářivými barvami a krásným, 1 cm velké. Vynikající zpracování: naše sada outdoorových adventních vest pro děti se vyrábí s exkluzivním zpracováním, láskou k detailu, praktickým vzhledem.
ZnačkaCerlingwee #ad
VýrobceCerlingwee #ad
Číslo díluCerlingweevwsktxnqa1-12
ModelkaCerlingweevwsktxnqa1-12

8. Hoxy Heads

#ad

Doplněk helmy s tygřími trubkami pro připevnění na lyžařské a motocyklové přilby pro dospělé a děti

#ad
Hoxy Heads #ad - Sada obsahuje: 2 uši + 1 ocas z měkkého plyše. Rozsah dodávky: 1 sada tygřích trubek. Model: Tygr. V blistru.
ZnačkaHoxy Heads #ad
Hmotnost0.09

9. Xionghonglong

#ad

Výstražná vesta pro děti, bezpečnostní vesta pro děti, pro bezpečnost dětí – lze prát, výstražná vesta, Lehké výstražné vesty pro děti, reflexní vesta pro děti, 2 ks bezpečnostní vesta pro děti

#ad
Xionghonglong #ad - Lze prát v pračce. Můžete je sdílet se svými přáteli nebo jim darovat. Pak získáte to nejlepší požehnání. Každodenní použití: vhodné pro outdoorové sporty jako jízda na kole, outdoorové aktivity, bruslení, jogging, procházky se psem, plánování školní hlídky, procházky, nejlepší dárek pro děti – postaráme se o naše děti.

Vysoká viditelnost a 360° pokrytí: tuto reflexní bezpečnostní vestu lze za všech povětrnostních podmínek vidět z 300 m nebo více. Reflexní signální vesta je prodyšná, aby byl zajištěn příjemný pocit při nošení. Při jízdě na kole nebo běhání v noci nebo při špatných světelných podmínkách získáte 360° ochranu! absolutně bezpečné: vaše dítě si může bezpečně hrát, v noci nebo při nehodě na silnici, ať už při běhu, jízdě na kolečkových bruslích, můžete ho poprvé najít a chránit.

V zimě nebude ani v noci chladno. Balení a prodejna: prodáváme v jednom balení po 2 kusech. Můžete jej nosit i přes svetr nebo bundu. Prodyšné a přenosné: bezpečnostní vesta 40 g/kus. Nejlepší dětské bezpečnostní oblečení. Postaráte se o ně.
ZnačkaXionghonglong #ad
VýrobceXionghonglong #ad
Číslo dílu2