Top 9 Rocket Siebträgermaschine – Spařovací jednotky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Rocket

#ad

Rocket Appartamento měď | Kompaktní pákový espresovač – dvoukruhový s spařovací jednotkou E61

#ad
Rocket #ad - Rozměry: 247 mm Š x 425 mm h x 360 mm v vč. Vybaveno tlakovým tlakem mater, manometrem pro ukazatel tlaku v kotli a režimem Eco pro automatické vypnutí po 1, 5 h.

Přístroj je dvoukruhový s spařovací skupinou e61. Objem bojleru = 1, ohřívač šálků = ano, hmotnost = 21 kg, 8 litru. Výkon = 1200 w, pid = ne, max. Railing. Tlak čerpadla = 15 bar, nádrž na vodu = 1, 8 litru bez indikátoru hladiny. Napětí 230 v, počet spařovacích skupin = 1, EU Schuko zástrčka. Nejmenší kávovar na espresso značky rocket přesvědčí svým jedinečným, klasickým designem a vybavením bez kompromisů. Krásný design v kombinaci s čistým zpracováním a prémiové technické komponenty uvnitř zajišťují perfektní a nekomplikovaný vstup do světa pákových sítek.
ZnačkaRocket #ad
VýrobceRocket #ad
Výška15.75
Délka19.69
Hmotnost61.73
Šířka23.62
Číslo díluRE501A1C11
ModelkaRE501A1C11
ZárukaZáruka výrobce.

2. MHW-3BOMBER

#ad

MHW-3BOMBER 58,5 mm sítko na espresso puk kov kávový filtr opakovaně použitelný filtr na espresso 58 mm páka 0,8 mm tloušťka FG5590

#ad
MHW-3BOMBER #ad - Vynikající řemeslné umění: tloušťka tohoto pukového sítka činí 0, takže si nemusíte dělat starosti, že budete muset záměrně snížit množství prášku. Vždy se zaměřujeme na vytváření nejlepších zkušeností pro naše zákazníky. Záruka značky – ať už jste milovníkem kávy nebo profesionální barista, mhw-3bomber je vynikající volbou pro prémiovou kvalitu a zaručí dobrou uživatelskou zkušenost příslušenství Barista.

Pokud máte dotazy nebo připomínky, obraťte se prosím jednoduše na zákaznický servis pro výměnu nebo vrácení peněz, budeme vám z celého srdce včas sloužit. Opakovaně použitelný kávový filtr: 58, zdravé a bezpečné, 5 mm kovový filtr na espresso je kompatibilní s 58mm sítkem. Pokud se ve vaší spařovací hlavě nachází šroub, 8 mm. A je z ušlechtilé oceli 304, pokud se po každém použití čistí, lze jej používat dlouhou dobu.

Zlepšete rovnoměrnost extrakce. Udržujte spařovací hlavu čistou: sítko na espresso puck efektivně odděluje mletou kávu od spařovací hlavy, jemný prášek nelze skrýt, takže zůstane čistá. Istí se snadněji než většina ostatních sítek na trhu, a životnost lze prodloužit. Dvouvrstvé filtrační sítko: filtrační sítko má velikost ok 11848, přesnost filtrace činí 0, 18 mm. Je tenčí než normální sítka na espresso, nedoporučujeme používat pukové sítko.
ZnačkaMHW-3BOMBER #ad
VýrobceMHW-3BOMBER #ad
Číslo díluFG55#DE1
ModelkaFG55#DE1

3. Wuni

#ad

Wuni Příslušenství Barista – magnetický kávový průvodce – pákový pákový doplněk pro perfektní kávu s 25 specialitami, bílá barva, espresso a kávu – dekorace do kavárny – dárek pro pákový kávovar

#ad
Wuni #ad - Díky lepicím etiketám lze příslušenství pro páku navíc připevnit na každý kapslový stroj, podstroj, plně automatické nebo jiné kávovary. Objevte nové recepty na kávu a zdokonalte své baristické schopnosti.

Atraktivní vzhled se navíc hodí do každého kávového baru. Kávový gadget – tento magnetický kávový průvodce není jen perfektním příslušenstvím pro baristy, ale také vynikající domácí kancelář, který vám pomůže osladit vaše přestávky na kávu. Rozmanité kávové recepty – s 25 různými kávovými specialitami nabízí toto příslušenství Barista vše pro zvýšení vašeho požitku z kávy.

Ideální dárek – toto magnetické příslušenství baristy je perfektním dárkem pro muže a ženy, kteří milují kávu. Kvalita a design – vyrobeno značkou wuni, tento kávový průvodce ručí za kvalitu a dlouhou životnost. Tip: dárková sada z kávových zrn & Coffee Guide nadchne milovníky kávy. Magnetická a flexibilní – kávový průvodce je magnetický a drží na každém pákovém stroji.
ZnačkaWuni #ad
VýrobceWuni #ad
Výška0.02
Délka8.27
Šířka5.83

4. Crealutionz

#ad

Pěchovadla a příslušenství baristy v černé barvě nástěnný držák pro příslušenství ke kávě, Crealutionz Flate® Barista regál na páky

#ad
Crealutionz #ad - Lky, nádoby na kávová zrna, ručníky nebo konvičky na mléko. Regál pro příslušenství baristy: vysoce kvalitní prášková nástěnná police vyrobená v evropě se třemi držáky pro páku a tamper, dvěma odkládacími plochami pro příslušenství kávy a závěsným zařízením na ručníky a konvice.

Eureka, ecm, breville, profitec, lelit, Elektra, DeLonghi, Rocket, Sage, Quickmill a mnoho dalších. K dostání v barvách černá, bílá a oranžová. Design a zpracování: zažijte perfektní souhru elegantního designu a kvalitního zpracování. Včetně magnetické dřevěné lišty a montážní sady.

Držák pro páku a tampér: díky třem držákům speciálně upraveným pro páky sítka a tamper uložíte své příslušenství Barista prakticky a stylově na jednom místě. Zázrak místa: dvě odkládací plochy a přídavné závěsné zařízení navíc nabízí dostatek místa pro např. Kompatibilita: regál je vhodný pro všechny běžné modely sít a pěchovadel jako např.
ZnačkaCrealutionz #ad
Výrobcemaxsquare GmbH #ad
Výška20.87
Délka4.72
Hmotnost6.5
Šířka11.81
Číslo díluMokkaButler
ModelkaFLATE
Záruka2 roky záruka výrobce.

5. roastmarket

#ad

ROASTMARKET Prémiové odvápňovací kávovary – pro plně automatické kávovary, pákové kávovary, kávovary na překapávanou kávu atd. – vhodné pro všechny běžné značky

#ad
roastmarket #ad - Univerzální odvápňovač: vhodný pro všechny běžné typy strojů a značky: bez ohledu na to, zda pákový kávovar, kávovar na překapávanou kávu, kávovar na espresso, kapsle nebo kapsle: odvápňovač roastmarket Premium je vhodný pro všechny běžné výrobce a typy strojů.

5 aplikací: s jednou lahví můžete přístroj odvápnit až 5krát. To šetří peníze a šetří životní prostředí. Veganské & bez mikroplastů: vyrobeno v německu podle nejpřísnějších standardů kvality a zabaleno v recyklované PET láhvi. Vysoce účinné a šetrné odvápnění: po doporučeném dávkování a dodržování návodu k obsluze výrobce budou zbytky vodního kamene trvale a šetrně odstraněny z kávovaru. 500ml tekutý odvápňovač: pravidelně odvápňujte svůj kávovar, abyste zvýšili funkčnost a dlouhou životnost.
Značkaroastmarket #ad
Výrobceroastmarket #ad
Výška8.46
Délka1.97
Šířka2.76

6. ragazzino The Barista Company

#ad

Ragazzino nádoba na kávu | zásuvka na vaření espressa pro nosič sítka | odložovací box s vyjímatelnou odkapávací tyčí | 280 x 180 x 64 mm ušlechtilá ocel knock-box

#ad
ragazzino The Barista Company #ad - Kromě toho umožňuje protiskluzová vrstva efektivní poklepání. Díky nerezovému zpracování zůstává zásuvka Sudová dlouho vaším společníkem Barista. Od založení v roce 2021 je naše nároky na vývoj profesionálního příslušenství pro baristy.

Nejvyšší kvalita baristy – odkapávací miska je vyrobena z nejkvalitnější kartáčované ušlechtilé oceli. Nádržka na klepání je s velikostí 280 x 180 x 64 mm perfektně vhodná pro domácí baristy. Tím je zaručeno optimální tlumení hluku. Stabilní – do zásuvky jsou namontovány přídavné gumové nožky, které umožňují bezpečné klepání. Ragazzino team – tvým nákupem podpoříš náš malý start-up z darmstadtu.

Tiché rozevření – klepací tyč je opatřena gumovou vrstvou. Lukas, niklas a vincent si přejí nádherný požitek z kávy! Ciao Ragazzi! Také klepací tyč lze vyjmout pro čištění. Dodatečné větrací otvory umožňují delší skladování kávových puků. Hygienický – pomocí zásuvky na odvar lze nosič síta rychle a snadno čistit.
Značkaragazzino The Barista Company #ad
Výrobce3Ragazzi UG (haftungsbeschränkt) #ad
Výška2.76
Délka11.02
Hmotnost3.48
Šířka7.48
Číslo díluB09NL8L136
ModelkaB09NL8L136

7. Coyooco

#ad

Coyooco Ručník Barista 3 v 1 | pro všechny kroky čištění pákového stroje | příslušenství k espresu | made in germany

#ad
Coyooco #ad - Protože pouze v uklizeném a čistém koutě baristy vzniká perfektní espresso. Ať už k čištění stroje, páky, mléka nebo prstů. Coyooco kvalita: všechny naše nástroje barista vyvíjíme 100% sami a přitom záměrně spolupracujeme s malými podniky, abychom pro vás na pákovém stroji vytvořili citelnou přidanou hodnotu.

Dná hromada klapek: pomocí poutka na rohu lze hadřík barista připevnit na každý pákový stroj. Utěrka na všechno: inovativní hadřík barista je vhodný pro všechny kroky čištění pákového stroje. Perfektní design: s rozměry 45 × 45 cm má tato baristická osuška perfektní velikost pro všechny kroky čištění pákového stroje a díky modernímu, jednoduchému designu se hodí do každého baristského koutu.

Rohy s funkcí: díky dvouvrstvému zpracování jednoho rohu patří popáleniny na koštěpě mléka a zbytky mleté kávy na rukou díky jinému rohu, od nynějška minulosti.
ZnačkaCoyooco #ad
VýrobceCoyooco #ad
Výška17.72
Délka17.72
Hmotnost0.28
Šířka17.72

8. AMZCHEF

#ad

51 mm | odnímatelná nádržka na vodu 1,3 l | kávovar na espresso, AMZCHEF Espresso kávovar s napěňovačem mléka | pákový kávovar 20 v 1 s pákou 2 v 1, dotykový LCD displej

#ad
AMZCHEF #ad - Sítostroj s tlakem 20 barů zajišťuje nejlepší chuťovou extrakci a nabízí stabilní tlak pro bohatší oleje. Pěnění od Mil. Ať už doma nebo v kanceláři, cappuccina, s kávovarem AMZCHEF Coffee & espresso si můžete vychutnat espresso, latte a další. Jediným stisknutím tlačítka můžete přepínat mezi jednoduchými, dvojitými a manuálními možnostmi spaření.

Vylepšete chuť a snadno vytvářejte Latte Art jako barista. Topný systém s dvojitým kotlem – pákový kávovar amzchef cm1666 espresso používá topný systém s dvojitým bojlerem, je druhý kotel připraven k napařování, což výrazně zlepšuje účinnost párovacího stroje na kávu, že jej lze zahřát v kratší době než běžný kávovar, a pokud jste hotovi s funkcí kávy, což znamená, takže už nemusíte čekat navíc. Profesionální tlakový systém 20 bar– poloautomatický kávovar na espresso amzchef má profesionální 20bar pumpu a výkonný motor 1350 w. Inteligentní lcd ovládací panel – tento kávovar se sítkem je vybaven inteligentním lcd ovládacím panelem, se kterým můžete snadno sledovat pracovní stav kávovaru espresso.

Dodávané příslušenství: kávovar na espresso, páka se 2 filtry na jeden šálek a dva šálky, odnímatelná nádrž na vodu, odměrka a uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit. Odnímatelná nádrž na vodu a odkapávací miska dělají z čištění hračku. Espresso kávovar s napěňovačem mléka– sítko na espreso amzchef se dodává s napěňovačem mléka, který disponuje silnou parní tyčinkou a dokáže vytvořit krémovou a sametovou mléčnou texturu mikropěny.
ZnačkaAMZCHEF #ad
VýrobceAMZCHEF #ad
Výška12.13
Délka12.99
Hmotnost8.53
Šířka6.5
ModelkaCE-CM1666

9. BILT

#ad

Intank filtrační vak nebo SCA.R 90, Systemunabhaengig

#ad
BILT #ad - Oscar vytváří jsou ion výměna na cca 6 měsíců, poté by měl vyměnit, protože to pryskyřice na účinnost ztrácí. Oscar by měla být v každé domácnosti zařízení s vodní nádrže použít, protože voda Enthaertet bevor es v oběhu přístroje. Usazenin a verkalkungen treten tak již není na. Jiné odvápnění prostředků v tekuté podobě nebo tablety tvar, dostat se svými přísadami přímo do zařízení a odstranění tam teprve kA.
ZnačkaBILT #ad
VýrobceBILT #ad
Výška1.26
Délka4.25
Šířka4.8
Číslo dílu3010202_SML
Modelka3010202_SML