Top 10 laptop Bildschirm Erweiterung 14 Zoll – Elektronik & Foto: Produkte mit Umwelt-Label

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ELECROW

#ad

Kompatibilní s více systémy a notebooky 13", 16,5", rozšíření obrazovky notebooku 14" CrowView FHD 1920 x 1080 Mini monitor, ELECROW Přenosný monitor

#ad
ELECROW #ad - Kabelová přípojka pro rozšíření notebooku monitoru. Rozšíření obrazovky notebooku s flexibilní osou otáčení a nastavitelným, výsuvným stojanem, vhodné pro 13"-16, 5" laptop. Díky praktickému mechanickému upnutí lze přenosný monitor CrowView snadno připevnit na notebooky různých velikostí.

4. Více režimů použití a více směrů obrazovky: přenosný monitor crowview nabízí tři režimy použití rozšířená plocha, zrcadlový monitor a nezávislý monitor a dvě směry obrazovky formát na šířku a na výšku, aby vyhovoval vašim potřebám. Připojte crowview k notebooku pomocí jediného kabelu typu C a vychutnejte si atraktivní zážitek ze plug-and-play. 1. I když už sedíte u počítače, můžete obrazovku sejmout a umístit ji na stůl nebo kdekoli chcete.

Mini monitor s širokou kompatibilitou: crowview je kompatibilní nejen se systémy jako Windows, Mac, Linux, ale podporuje také Switch, Chrome a Android, Sony PS4/PS5 a Xbox, aby vám poskytl vynikající herní zážitek. Otočení obrazovky o 360 stupňů – tento prodlužovací kabel obrazovky notebooku se dodává se samolepicím stojanem otočným o 360 stupňů.
ZnačkaELECROW #ad
VýrobceELECROW #ad
Výška13.78
Délka0.79
Šířka7.09

2. KEFEYA

#ad

14" FHD 1080p HDR displej laptop rozšíření, KEFEYA Přenosný monitor pro notebook, kompatibilní s 13"-17,3" Mac Windows Chrome

#ad
KEFEYA #ad - Změňte svůj zážitek ze sledování s kefeya monitor ještě dnes! Ergonomický design s nastavitelným stojanem a tenkým designem tohoto přenosného monitoru zůstanete produktivní i na cestách. Upravte jas, kontrast a teplotu barev pro optimální komfort a vizuální jasnost.

Pokud si nejste jisti, neváhejte nás kontaktovat. Přípojka usb-c musí mít funkce přenosu videa i dat. Tento přenosný monitor není určen pro čip M1/M2 Macbbok. Vylepšený zážitek ze sledovánívylepšená pracovní stanice kefeya s větší 14palcovou obrazovkou, nižší hmotností a kompatibilitou s většími notebooky. Je kompatibilní s různými zařízeními, což z něj dělá perfektní druhou obrazovku pro váš laptop nebo univerzální rozšíření obrazovky notebooku. Iroká kompatibilita připojte tento přenosný monitor bez problémů na svůj laptop a rozšiřte plochu obrazovky.

Profitujte z funkcí šetrných k očím, abyste snížili namáhání očí při delším používání. Přizpůsobitelná nastavenípřizpůsobte si zážitek ze sledování pomocí přizpůsobitelného nastavení vašim preferencím. Postavte jej v dokonalém úhlu a jednoduše jej vezměte s sebou, kamkoli potřebujete druhou obrazovku. Sdílejte svou obrazovku s ostatními, aniž byste ohrozili kvalitu obrazu nebo přesnost barev.
ZnačkaKEFEYA #ad
VýrobceKEFEYA #ad
Výška1.5
Délka13.9
Šířka8.15

3. Teamgee

#ad

Teamgee Přenosný monitor pro notebook, obrazovka pro 13''-17'' Mac Windows Chrome, USB-C a HDMI, 14" FHD Portable Monitor

#ad
Teamgee #ad - Zaručujeme jednoletou záruku. Velká 14palcová obrazovka: ponořte se do prostorného zážitku ze sledování s velkorysým 14palcovým displejem přenosného monitoru Teamgee, který zajišťuje lepší viditelnost a produktivitu. Fhd displej: vychutnejte si dech beroucí obrázky s full hd displejem našeho přenosného monitoru, který poskytuje zářivé barvy a ostré detaily pro působivý zážitek ze sledování.

Pokud máte jakékoliv obavy, napište nám prosím zprávu. Upozornění: kontaktní údaje zákaznického servisu se nacházejí na povrchu krabičky. Přizpůsobitelná nastavení: s přizpůsobitelným nastavením můžete přizpůsobit jas, kontrast a teplotu barev vašim osobním preferencím a optimalizovat tak zážitek ze sledování. Zákaznický servis: teamgee nabízí zákaznický servis 24/7 pro všechny naše produkty.

Budeme se s vámi co nejrychleji spojit. Iroká kompatibilita: bezproblémové připojení k vašemu notebooku, přepínači, pc, což z něj dělá perfektní přenosný monitor pro notebooky a nabízí všestranné řešení druhé obrazovky pro větší efektivitu a multitasking. Zažijte konzistentní a přesné barvy z každého úhlu s technologií ips širokoúhlého náhledu našeho přenosného monitoru, která zajišťuje živý a jasný obraz i při bočním prohlížení.
ZnačkaTeamgee #ad
VýrobceTEAMGEE #ad
Výška1.5
Délka13.9
Šířka8.15

4. Teamgee

#ad

Wins, 14" FHD Laptop Monitor rozšíření, Dex PC s 13"-17" obrazovkami, Teamgee Přenosný monitor pro notebook, Plug and Play displej pro Mac, Android

#ad
Teamgee #ad - Perfektní pro videokonference, kancelářské prezentace, domácí práce nebo služební cesty. Komplexní zákaznická podpora: teamgee se snaží poskytovat komplexní servis a nabízí jednoletou záruku na všechny naše produkty. Přenosný design pro jednoduché použití: kromě nastavitelného zabudovaného stojanu a elastického upevňovacího rámu, teamgee mobilní monitor je dodáván také s horním držákem a gumovými rohožemi s ochranou laptopu.

Pro větší pohodlí je každá obrazovka vybavena tlačítkem all-in-One pro více funkcí a podporuje otáčení o 0 – 180 ° pro snadné složení. Toto trojité rozšíření notebooku umožňuje současně pracovat na různých úkolech a zvýšit produktivitu až o 300 %. Pokud jde o konektivitu, linux, mac ne pro m1, m3, jednoduše Plug and Play, Android, je kompatibilní s řadou zařízení jako Windows, Dex a Switch. Pracujte s 300% účinností: teamgee nový 14palcový přenosný monitor podporuje režim expanze a režim pro rozšíření vašeho notebooku na synchronizaci a diferenciaci na více obrazovkách.

Pomocí multifunkčního tlačítka můžete individuálně přizpůsobit nastavení zobrazení. Lepší zobrazení na 14" obrazovce: s jasem 300 nit, rozlišením 1080 x 1920 a kontrastním poměrem 1000:1 byl tento fhd ips displej vylepšen na větší 14" velikost s menším poškozením zářením a nabízí vám větší zorné pole, 72% NTSC barevným prostorem, realistické vizuální efekty a pohodlnější zážitek ze zobrazení. Nabídneme vám řešení do 24 hodin! Uložte jej do dodané úložné tašky a vezměte si ji všude s sebou.
ZnačkaTeamgee #ad
VýrobceTeamgee #ad
Výška3.41
Délka15.35
Šířka9.61

5. SMISEACOW

#ad

Rozšíření obrazovky notebooku pro 13"-17,3" laptop/mobilní telefon/PC/Xbox/PS/Switch/MacBook, 14palcový FHD 1080P IPS přenosný monitor, SMISEACOW Přenosný monitor pro notebook

#ad
SMISEACOW #ad - Vysoce kvalitní materiály se 100% Qc. Newest přenosný monitor pro laptop nový 14palcový přenosný monitor kwumsy podporuje mirror mode/extension mode/landsape and portrét mode pro rozšíření vašeho notebooku na synchronizaci s více obrazovkami a diferenciaci. Každou obrazovku lze sklopit o 0–180°, můžete nastavit svůj preferovaný pracovní úhel, také ve veřejných prostorách můžete chránit soukromí své obrazovky.

Vysoká barevná škála snižuje barevné odchylky a podporuje vaše výtvory. Kompatibilita pokud jde o konektivitu, je kompatibilní s celou řadou zařízení jako windows, android, chrome, linux, dex a Switch. Kompatibilita monitor notebooku je kompatibilní s windows windows, chrome, ce, android, dex a switch. Není zapotřebí žádný ovladač. Fcc, linux, certifikace Rohs. Pokud má váš notebook port typu c s plnou funkcí, mac pouze pro M1 Max & M1 Pro, stačí jediný kabel USB-C na USB-C.

Není nutné stahování ovladačů, mac pouze pro m1 max & m1 Pro, je zapotřebí pouze kabel typu c pro perfektní realizaci audio a video přenosu a napájení. Snadné použití přenosný monitor pro notebook je vybaven funkcí plug and play, není nutné stahovat žádné ovladače. Ať už jste student nebo profesionál, ať už jste uvnitř nebo venku, přenosný monitor od Kwumsy zlepšuje efektivitu vaší práce až o 200 %.
ZnačkaSMISEACOW #ad
VýrobceSMISEACOW #ad
Výška2.99
Délka15.35
Šířka9.57

6. Bunosdias

#ad

Plug & Play bez ovladačů kompatibilní s Windows/Mac/Linux pro 13'-17,3" maximální šířka 405 mm typ C/HDMI, Kwumsy přenosný monitor pro laptop 14 palců FHD 1080p Dual Triple Screen Extender

#ad
Bunosdias #ad - Přenosný monitor pro plug a přehrávání 14palcový duální trojitý přenosný monitor pro notebook je kompatibilní s většinou operačních systémů, včetně mac, linux, windows, android. Přátelské tipy m1&m2&m2 pro chip macbook/surface nepodporují dvě rozšířené obrazovky, znamená to, ️musíte zvolit uživatelem definovaný hdmi na typ c.

Pokud si nejste jisti, nebo zjistíte, že váš laptop má 2 usb-c přípojky nebo 1 usb-c port a minimálně 1 hdmi přípojku ️type-C musí podporovat jak napájení, že příslušenství chybí, zda je kompatibilní s našimi produkty, nabízíme zákaznický servis 24/7, obraťte se na nás. Přenosný a snadno použitelný 14palcový přenosný monitor pro notebook nejprve se ujistěte, tak i přenos videa. Stabilní a rozšířitelný stojanpřenosný monitor kwumsy s2, maximální šířka 405 mm notebooků velikost displeje: délka 14 x šířka 8, 14 palců / tloušťka cca 0, jednoduchý design. Dd1 dpodporuje přenos videa, výborně se hodí jako druhý monitor a zvyšuje vaši produktivitu.

14palcový přenosný monitor pro laptop14palcový přenosný monitor pro notebook je multifunkční plug and play, není nutný žádný ovladač ️ každý displej má 3 rozhraní, s full hd 1080p ips displejem, přenosný a skládací duální trojitý monitor, 14palcový přenosný monitor má 2 x plně funkční typ C displej a napájení 2 v 1. Připevněte horní držák na horní stranu obrazovky počítače a lze jej snadno upevnit, aniž by spadl. Vyhněte se zbytečným problémům. Jsme také nabízíme kabel usb-c na usb-c/usb-c/usb-A/USB-C na HDMI pouze pro videosignál.
ZnačkaBunosdias #ad
VýrobceJCCD #ad
Výška0.59
Délka11.22
Šířka7.28

7. Teamgee

#ad

Teamgee Přenosný monitor, Wins, Plug a Play FHD displej pro laptop Mac, Dex PC, Android, rozšíření 14" notebooku monitor

#ad
Teamgee #ad - Jednoduše jej otevřete a zavřete. Pokud si nejste jisti, kontaktujte nás prosím přímo s modelem Vašeho notebooku. Lze bez problémů používat i notebook s tenkou nebo malou obrazovkou. Nová konstrukce: přenosný monitor teamgee pro notebook má stojan sklopný o 90 stupňů, který umožňuje stabilitu a snadné skladování a skládání.

Roztažitelná do 14, 7''. Nabídneme vám řešení do 24 hodin. S vhodnými funkcemi může tento přenosný monitor jak zvýšit produktivitu, 72% NTSC, tak zlepšit zážitek ze zábavy. Zůstává bezproblémová se dvěma velkými 14palcovými obrazovkami, aniž by docházelo k dodatečnému zatížení notebooku. Aktualizovaný rám je nerozbitný a má gumové podložky pro ochranu přístroje.

Vynikající zobrazení: tenký design, jas 300 nitů a kontrastní poměr 1000:1 vám umožní vychutnat si vynikající jasnost obrazovky IPS v rozlišení Full HD 1920 x 1080 na 14" monitoru. Vyžaduje 2 plné fearture usb-c nebo 1 plný fearture USB-C plus 1 HDMI nebo 2 HDMI plus 2 USB-A na vašem notebooku. Není nutné stahování ovladačů. Max. Kompatibilita s kompatibilitou s notebookem: tento přenosný monitor je plug and play.
ZnačkaTeamgee #ad
VýrobceTeamgee #ad
Výška0.39
Délka9.84
Šířka11.81

8. ARZOPA

#ad

100% SRGB IPS externí mobilní obrazovka s HDMI/typ C/USB-C, pro laptop/PC/Mac/PS5/Xbox/telefon stříbrný 14, ARZOPA Přenosný monitor, 1920 x 1080 Full HD, 14palcový přenosný monitor

#ad
ARZOPA #ad - Když je přenosný monitor připojen k napájení, může tedy váš počítač nebo smartphone napájet ve stejné době, což je velmi pohodlné. Without type, minidp a usB typu C, XBOX, switch atd. Plug and play: a1 gamut slim laptop monitor pro 3capable pc / laptop thunderbolt, můžete jej připojit pomocí kabelu typu C k typu C přímo poskytnout video, nemusíte stahovat jakoukoli aplikaci, audio a výkon.

Kompatibilní s různými zařízeními: arzopa přenosný monitor je vybaven standardními porty hd, mac, PS3/PS4/PS5, pc, easily connect laptop, které mohou splňovat vaše potřeby k připojení různých zařízení bez použití adaptérů. Monitor měří 14 palců, weighs 1 pound net and the case weighs 0, 5 liber je lehký a snadno se přenáší. Upgradovaná konfigurace a filtr modrého světla bez blikání: vestavěný duální stereo reproduktory poskytují loud a pohlcující 360stupňový zvuk s hlubokými a přesnými basy; blikající podsvícení a filtr modrého světla minimalizují oči během práce a hraní her.

Stabilní a přenosný: přenosný monitor je dodáván s pevným stojanem, který udržuje stabilní monitor a umožňuje pohodlnější používání. Fhd 1920 × 1080 ips obrazovka: arzopa přenosný monitor uses ips panel s rozlišením full hd o velikosti 1920 × 1080 pixelů, ideal for multimedia, poměr kontrastu 1000:1, video design, poskytuje přesné a živé obrazy. Hdr and scene mode support excellent mainstream transmission allows you to enjoy an unprecedented real gaming experience, obnovovací rychlost 60 Hz, plný úhel 178°, reklama, gaming and more.
ZnačkaARZOPA #ad
VýrobceARZOPA #ad
Výška19.29
Délka8.27
Šířka14.96
Číslo dílu750219208086
ModelkaA1 GAMUT SLIM
Záruka1 rok

9. SOOMFON

#ad

Funguje s notebooky 15"-17" pro Windows a Mac, SOOMFON 14palcový trojitý monitor obrazovky, externí přenosný monitor pro laptop Full HD 1080p IPS panel, jednovodičová přípojka, rozšíření obrazovky

#ad
SOOMFON #ad - Pro perfektní přenos dat, audio a video a napájení je nutný pouze kabel typu C. Vynikající kvalita obrazu 14" prodlužovací kabel pro laptop má dva ips panely 1080p. Triple laptop monitor disponuje filtrem modrého světla a technologií Anti-Glare, zatímco jas a hlasitost reproduktoru lze přizpůsobit. Produktivita a efektivita o 300 % připevněte přenosný monitor na svůj laptop a získáte dvě další obrazovky pro vaši každodenní práci, což vám opravdu zjednodušuje práci, umožňuje vám jednoduché multitasking.

Nabízí bohaté vizuální potěšení a vynikající kvalitu obrazu ve Full HD, protože tento rozšířený přenosný laptop monitor má velmi jasný vstup. Prodlužovač monitoru notebooku má 2 přípojky typu C jedno pro všechny funkce a jedno pouze pro napájení. Prodloužení monitoru notebooku se dodává s kompletním příslušenstvím, pouzdro *1, ochranné krytky *6, kapsa *1, 2 USB A na USB-C kabel *1, čtečka karet *1, včetně USB-C kabelu *1, uživatelská kniha *1.

Už nemusíte přepínat mezi webovými stránkami a aplikacemi na svém notebooku, třikrát zvýší vaši produktivitu a výrazně snižuje míru chyb. Nákupy bez starostí pokud máte obavy ohledně produktů nebo služeb, které potřebujete pro použití, usb-c otg kabel *1, tf karta ovladač součástí dodávky *1, můžete nás kdykoliv kontaktovat a my vám problém rychle vyřešíme. Připojením síťového zdroje PD lze monitor a notebook současně napájet proudem. Kromě toho je prodlužovací kabel pro laptop vybaven nastavitelnými držáky na zadní straně rámu, takže můžete obrazovku bez problémů sdílet s ostatními.
ZnačkaSOOMFON #ad
VýrobceSOOMFON #ad
Výška12.01
Délka4.53
Šířka16.93

10. Prechen

#ad

Telefon, 14palcový přenosný monitor dotyková obrazovka, IPS 1920 x 1200 HDMI USBC externí přenosná dotyková obrazovka pro laptop, 100% sRGB, Mac Xbox, 400 cd/m², HDR, PC, Kickstand a reproduktor

#ad
Prechen #ad - Kompaktní a lehký design se hodí na cesty, do kanceláře nebo pro zábavu. Rozlišení 1920 × 1200 a technologie hdr: 14palcový ips dotykový displej s 10bodovou dotykovou funkcí a rozlišením 1920 × 1200 poměr stran 16:10 nabízí výjimečný vizuální zážitek. Technologie hdr rendering zajišťuje velmi ostré obrazy.

Všestranná rozhraní a integrovaný reproduktor: vybaveno plně funkčními rozhraními hdmi/usb/usb-c nutná podpora USB-C 3. 1, jednoduché připojení k počítačům, hracím zařízením a jiným externím zařízením. Podporuje různé režimy zobrazení, jako je zrcadlení, rozšíření a rozdělení. 100% srgb a jas 400 cd/m²: sekundární monitor usb-c zajišťuje přesné a živé barevné zobrazení, které nabízí lepší vizuální efekty a efektivitu práce. Dva zabudované reproduktory zajišťují kvalitní audio efekty. Nastavitelný stojan a několik režimů zobrazení: přenosný dotykový monitor se stojanem nastavitelným o 90° umožňuje snadné nastavení úhlu a výšky pro optimální zážitek ze sledování.

Iroká kompatibilita a přenosný design: přenosný 14palcový dotykový monitor je kompatibilní s různými zařízeními, včetně počítačových her, a nabízí vynikající kvalitu obrazu v různých scénářích. Ať už při grafickém designu, zpracování fotografií nebo při sledování obsahu HDR High Dynamic Range – tento typ displeje nabízí vynikající vizuální zážitek.
ZnačkaPrechen #ad
VýrobceShenzhen Kenowa Electronics Co., LTD #ad
Výška9.06
Délka0.59
Šířka13.78