Top 10 VGCUB Carry on Backpack – Příruční zavazadla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SZLX

#ad

školní taška, příruční zavazadlo, Fit 14 palců, přihrádka na boty, C4-béžová malá, SZLX Velký cestovní batoh, laptop s USB nabíjecí přípojkou, ležérní batoh na denní den, dámský batoh, vodotěsný outdoorový sportovní batoh, turistický batoh, Passend für 14-Zoll-Laptops

#ad
SZLX #ad - Velký cestovní batoh pro dámy tento batoh je vyroben z vodotěsného odolného polyesteru, nabízí lehké nošení a posílení síly, odlehčuje vašim ramenům a udržuje při nošení po dlouhou dobu chladný a je houževnatý, dobrou propustnost vzduchu a odvod tepla se dvěma polstrovanými ramenními popruhy, pevný a nevybledne.

Samostatný design přihrádky na boty & mokrá hlavní přihrádka x 2, materiál vám pomůže oddělit suché a mokré předměty. Usb nabíjecí přípojka s integrovanou nabíjecí přípojkou můžete svůj telefon nabíjet kdykoli a kdekoliv. Pokud máte mokré oblečení nebo ručník, přihrádka na laptop x 2 vhodná pro tablet 13" nebo 14" notebook a mnoho dalších kapes pro různé účely, můžete je vložit do mokrého sáčku.

Multifunkční batoh odolný proti krádeži na zadní straně tašky se nachází kapsa na zip, což je bezpečné proti krádeži a praktické. Multifunkční batohy na denní batohy: lze použít různými způsoby jako každodenní batoh, prostorné tašky na univerzitní knihy, ve které lze uložit cennosti jako mobilní telefony a iPady, profesionální batoh na notebook nebo pro každodenní použití všude na víkendové výlety, příležitostně. Prostorný vnější rozměry: Š*d*v50 cm * 32 cm * 22 cm.
ZnačkaSZLX #ad
Výška16.93
Délka11.81
Hmotnost2.2
Šířka7.87
Modelka5162

2. SEAFEW

#ad

Ležérní, turistický batoh, Příruční zavazadlo batoh 40x20x25 pro Ryanair cestovní ruksak vodotěsný pod sedadlem Easyjet příruční zavazadlo 45X36X20 batoh do letadla cestovní taška, týdenní taška

#ad
SEAFEW #ad - A je tuhý, odolného polyesteru, pevný a nevybledne. Mokrá taška vám pomůže oddělit suché a mokré předměty. Je také praktické rychle a snadno uspořádat své věci jako oblečení, knihy, pořadače atd. Velký batoh pro 15, 5"*12. 9"; hmotnost: 2, 9" *11, 2 lb / 1 kg. Pokud máte mokré oblečení nebo ručník, přihrádka na laptop x 1 x 1 cm malá velikost pro 14palcový laptop, můžete je uložit do mokré tašky.

Velikost batohu malý batoh na 14palcový notebook velikost: 43 cm * 30 cm * 20 cm/16, 6palcový notebook velikost: 47cm*31cm*22cm/18, 8" *7. Multifunkční casual daypacksmultifunkční daypacks: hybridní batoh/casual daypacks/cestovní batoh/batoh na laptop. Samostatná přihrádka na boty vám pomůže nosit a uchovávat boty lépe v cestovní tašce. Velký cestovní batoh pro ženy tento cestovní batoh je vyroben z vodotěsného, nabízí snadné nošení a zesílení síly, dobré propustnosti vzduchu a odvádění tepla se dvěma polstrovanými ramenními popruhy, odlehčuje vašim ramenům a při nošení zůstává dlouho chladný.

Batoh s kapsou na mokré nošení a samostatnou přihrádkou na boty batoh na laptop s hlavní přihrádkou x3, velká velikost pro 15, 6palcový notebook a mnoho dalších kapes pro různé účely. Může sloužit jako každodenní batoh, profesionální batoh na notebook nebo každodenní použití všude na víkendové výlety, prostorná taška na knihy na vysoké školy, příležitostně.180° otevření: hlavní přihrádku cestovního batohu lze otevřít jako kufr o 180°, ručníky, takže můžete rychle projít bezpečností letiště.
ZnačkaSEAFEW #ad
VýrobceSEAFEW #ad
Výška9.84
Délka15.75
Hmotnost2.2
Šířka7.87

3. VGCUB

#ad

VGCUB Carry on Backpack,Large Travel Backpack for Women Men Airline Approved Gym Backpack Waterproof Business Laptop Daypack,Beige Large

#ad
VGCUB #ad - Wie nasse Kleidung oder Handtücher. Mit usb-ladeanschluss: usb-schnittstelle, so dass dieser usb-rucksack Ihnen eine bequemere Möglichkeit bietet, großer Komfort zum Aufladen Ihrer elektronischen Geräte über den Anschluss Ihrer eigenen Powerbank, Ihr Telefon auf Reisen aufzuladen. Verstellbare atmungsaktive schultergurte: die robusten gepolsterten gurte und das rückenteil des Laptop-Rucksacks sorgen für ein stabiles und bequemes Gehen.

40 l. Frontfach das vordere fach mit verschiedenen taschen kann verwendet werden, Stifte, um Notizbücher, das für die meisten 15-Zoll-Laptops passt und sich nahe an Ihrem Rücken befindet. Mit trolleyhülle und diebstahlschutztascheeine trolleyhülle auf der rückseite ermöglicht es, für freihändigen Transport, den Reiserucksack am Griff eines Handgepäcks zu befestigen, einfacheres Tragen. Mit einer versteckten anti-diebstahl-Tasche auf der Rückseite schützen Sie Ihre wertvollen Gegenstände vor Dieben.

Die vordere nasstasche des flugzugelassenen wasserdichten Reiserucksacks mit hochdichtem wasserdichtem Material kann Ihnen helfen, um die Schuhe getrennt und alles andere sauber zu halten. Großer rucksack mit mehreren fächern: der reiserucksack mit vielen fächern fasst ca. Zwei belüftungslöcher im Schuhfach, trockene Gegenstände von nassen Gegenständen zu trennen. Ein abnehmbarer brustgurt, der seine beiden Schultergurte verbindet, das dazu beiträgt, sowie ein belüftetes Rückenteil aus Air-Mesh-Material, Rückenschweiß zu minimieren. Dieser artikel ist nicht für Personen ab 12 Jahren geeignet.
ZnačkaVGCUB #ad
Výška1
Délka1
Šířka1
Modelka51620301

4. Lumesner

#ad

Lumesner Handgepäck-Rucksack mit 4 Packwürfeln; 40L Reiserucksack für Männer und Frauen; Flug Genehmigt Daypack für Reisen Weekender; Große Laptop Rucksack für 17 Zoll Damen Herren

#ad
Lumesner #ad - Verfügt über einen usb-anschluss, dass er über stundenlanges Tragen äußerst bequem ist. Für wertsachen eignet sich eine diebstahlsichere Rückentasche. Der handgepäckrucksack passt in standardhandgepäckgröße über den kopf und unter den Sitz und ist ideal für Männer, Outfits, erhalten Sie mehr Stauraum und können problemlos Packwürfel, Make-up-Tasche, Frauen, Wochenendreisende oder Gelegenheitsurlauber.

Es gibt auch eine Schuhtasche. Ausgestattet mit einem verstellbaren brustgurt, belüftete Polsterung und verstellbare und atmungsaktive Träger, sorgt er für ein besseres Tragegefühl. Mittlerer würfel für hemden, als Wochenendrucksack, als Reisetasche für persönliche Gegenstände oder als Reisetasche. Großer würfel für pullover, jacken, shorts. Er verfügt über eine mehrteilige, sodass Sie Ihr Telefon unterwegs aufladen können. Grosse kapazitÄt und erweiterbar: dieser extra große reiserucksack mit erweiterbarer funktion bietet ihnen mehr packkapazität von bis zu 40 l.

Ein tolles geschenk für männer und Frauen, wasserabweisendem Polyester und kratzfestem Material, Weihnachts- und andere Feiertagsgeschenke. FÜr reisen entwickelt: der gepäckrucksack ist so konstruiert, die das gewicht auf ihren schultern entlasten. Der robuste doppelreißverschluss aus Metall und die verbesserten verstärkten Nähte sorgen für eine längere Lebensdauer. Mit einem fassungsvermögen von 40 litern und stauraum für 17-Zoll-Laptops bietet es reichlich Platz und hat dennoch die perfekte Größe für einen Handgepäckrucksack.
ZnačkaLumesner #ad
VýrobceLumesner #ad
Výška20
Délka14
Hmotnost3.3
Šířka7
Číslo dílu001#
Modelka001#

5. SZLX

#ad

školní taška, SZLX Velký cestovní batoh, A9 olivově zelená malá, nepromokavý outdoorový sportovní batoh, dámský, ležérní batoh na denní nošení, přihrádka na boty, Passend für 14-Zoll-Laptops, vhodná pro 14palcový notebook s USB nabíjecí přípojkou, turistický batoh, příruční zavazadlo

#ad
SZLX #ad - Multifunkční batoh bezpečný proti krádeži na zadní straně tašky se nachází kapsa na zip, ve které lze uložit cennosti jako mobilní telefony a ipad, což je bezpečné proti krádeži a praktické. Usb nabíjecí přípojka s integrovanou nabíjecí přípojkou můžete telefon kdykoli a kdekoli nabít.

Velký cestovní batoh pro dámy tento batoh je vyroben z vodotěsného odolného polyesteru, dobrá propustnost vzduchu a odvod tepla se dvěma polstrovanými ramenními popruhy, nabízí snadné nošení a zesílení, a je pevný, odlehčuje vaše ramena a udržuje při nošení v chladu po dlouhou dobu, pevný a nevybledne. Prostornývnější rozměry: Š*D*V50cm*32cm*22cm. Pokud máte mokré oblečení nebo ručník, resp. Multifunkční denní batohy: lze použít různými způsoby jako každodenní batoh, profesionální batoh na notebook nebo pro každodenní použití kdekoliv pro víkendové výlety, prostorné tašky na studentské knihy, příležitostné použití.

Oddělená přihrádka na boty & mokrá kapsa hlavní přihrádka × 2, materiál vám může pomoci oddělit suché a mokré předměty. 14"notebook a mnoho dalších kapes pro různé účely, přihrádka na laptop × 2 vhodná pro 13" tablet, můžete je vložit do mokrého sáčku.
ZnačkaSZLX #ad
Výška17.72
Délka9.84
Hmotnost2.2
Šířka7.87
Modelka1637

6. Osprey

#ad

černý, Osprey Unisex – Transporter 40 Duffel Bag, O/S

#ad
Osprey #ad - Odpovídá maximální velikosti příručního zavazadla EU. Přezky vhodné pro rukavice. Průhledná přihrádka na adresu. Snadno přístupná přihrádka na kapaliny/příslušenství.
ZnačkaOsprey #ad
VýrobceBlack #ad
Výška9
Délka21.5
Hmotnost2.44
Šířka14
Číslo dílu10003344
Modelka10003344
ZárukaBez záruky

7. Johnny Urban

#ad

Béžová, Johnny Urban Dámský batoh – Hailey – batoh pro ženy – elegantní denní batoh s přihrádkou na laptop 14 palců pro univerzální business školu – moderní městské batohy – vodoodpudivý

#ad
Johnny Urban #ad - Sleek series: jednoduchý a moderní design série Sleek upoutá pozornost. Skrytá vnější kapsa na zadní straně tašky batohu lze použít pro bezpečné uložení cenností. Hladký a matný materiál propůjčuje batohu obzvlášť elegantní vzhled.

Tak má batoh pro ženy příjemný komfort při nošení. Polstrovaná přihrádka na notebook: velká hlavní přihrádka nabízí polstrovanou přihrádku na notebook do velikosti 14 palců a malou kapsu na zip. Praktické přihrádky: elegantní batoh pro dámy nabízí dostatek místa a různé přihrádky.

Rozměry a hmotnost: 36 x 25 x 13 cm, hmotnost: 625 g, objem: 13, 5 l - Batoh splňuje požadavky na příruční zavazadlo v letadle. Vysoký komfort při nošení: zadní díl a ramenní popruhy tašky jsou polstrované prodyšnou síťovinou. Smartphone, laptop, klíče a peněženka jsou bezpečně uloženy a jsou vždy po ruce.
ZnačkaJohnny Urban #ad
VýrobceJohnny Urban #ad
Výška13.78
Délka5.12
Hmotnost1.38
Šířka10.24
Číslo díluJOHN00403
ModelkaJOHN00403

8. LOVEVOOK

#ad

30l příruční zavazadlo batoh Business batoh pánský batoh na laptop 15,6" cestovní batoh, LOVEVOOK Příruční zavazadlo do letadla, černý, cestovní ruksak

#ad
LOVEVOOK #ad - 3 úložné kapsy: samostatná kapsa na boty, taška na šaty se síťovinou, taška na praní. Je také nejlepším společníkem pro víkendy, fitness. Udržujte své zavazadlo uspořádané. 3 možnosti nošení a 3 individuální kapsy: použití jako cestovní batoh, batoh nebo taška na přenášení.

Splňte všechny potřeby obchodních cestujících, cestování, dojíždějících a outdoorových nadšenců. Je také praktické rychle a snadno uspořádat své věci jako oblečení, pořadače atd. Se dvěma úchyty nahoře a na straně kabelky cabin Bag ji lze nosit vertikálně nebo horizontálně. Splňuje požadavky na velikost příručního zavazadla mnoha leteckých společností, Lufthansa a dalších. Ochranné pouzdro proti krádeži na zadní straně.

Velká kapacita a více kapes: objem velkého batohu je 23 l – 30 l. K velkým přihrádkám patří mokré a suché oddělené kapsy a viditelné síťové kapsy se zipem. Samostatná, polstrovaná přihrádka na počítač pro až 15, 6" notebooky. Upozornění: před cestou se u své letecké společnosti zeptejte na přesné omezení velikosti a poplatky. Hmotnost: 1, wizz air, Ryanair, včetně easyjet, 4 kg. Rozšiřitelný příruční zavazadlo do letadla: velikost: 47 cm x 31 cm x 16 cm.
ZnačkaLOVEVOOK #ad
VýrobceYIEN #ad
Výška18.5
Délka6.3
Hmotnost3.09
Šířka12.2
Číslo díluAMOVO
Modelkabackpack

9. LOVEVOOK

#ad

Pánský sportovní batoh, LOVEVOOK Cestovní ruksak, rozšířitelné příruční zavazadlo, dámský, příruční zavazadlo do letadla, batoh do letadla, velký batoh na laptop pro 17 palců, dámský, 35 l – 40 l

#ad
LOVEVOOK #ad - Do malé toaletní tašky se vejdou toaletní potřeby jako kosmetika a pleťová voda a do přihrádky na boty se vejdou 1 nebo 2 páry bot. Tento cestovní batoh je zesílený přezkami po celém obvodu a je robustní a trvanlivý a vhodný pro cestování, kempování, víkendové výlety atd.

3 přihrádky na organizéry a 1 přihrádka na boty největší kapsa je vhodná na svetry, kalhoty atd. Tak můžete své oděvy skladovat řádně a uklizeně. Velikosti schválené leteckými společnostmi velikost cestovního batohu lze rozšířit a může být z 36 x 51 x 18 cm 35 l na 51 x 36 x 23 cm 42 l. Příruční zavazadlo se dá rozložit jako kufr o 180°, wizz Air, Ryanair před rozšířením batohu, takže se rychle dostanete přes bezpečnostní kontrolu. Splňuje požadavky na příruční zavazadlo easyjet, Lufthansa, Více atd.

Upozornění: před cestou se prosím informujte o přesných omezeních velikosti vaší letecké společnosti. Velká kapacita a více kapes přední kapsa má přihrádku na počítač pro 17" kalkulačku a místo pro tužky, knihy a jiné předměty. Do středně velkých sáčků se vejdou košile, šortky atd. Zadní stranu lze pomocí popruhů na zavazadla připevnit na kufr, takže ji lze použít také jako cestovní tašku. Pokud máte dotazy k kvalitě, má dlouhou životnost a je odolná proti roztržení.
ZnačkaLOVEVOOK #ad
VýrobceLOVEVOOK #ad
Výška20.08
Délka14.17
Hmotnost4.28
Šířka7.09

10. tomtoc

#ad

Tomtoc 40l cestovní batoh, TSA přátelský příruční zavazadlo cestovní batoh pro laptop 15,6-17", schválený k letu, palubní zavazadlo, vodoodpudivý batoh do kabiny na cesty, víkendový výlet

#ad
tomtoc #ad - Dlouhá životnost a ekologické kvalitní zipy ykk hladce kloužou a nabízejí dlouhodobou kvalitu. Rozumné uložení do hlavní přihrádky se dostanete přes přední kapsu pro rychlý přístup, aby se usnadnilo zabalení a vybalování. Velikost: 52 x 33 x 23 cm. Dobré pro životní prostředí a přírodu! tomtoc poskytuje na své výrobky 1letou záruku od data nákupu na vady materiálu a zpracování, vždy přátelský zákaznický servis.

Velký a prostorný objem: 40 l. Vhodné pro tsa a schváleno k letu přihrádka na laptop lze otevřít pro bezpečnostní skenování o 90° – 180° a můžete se rychle a snadno dostat přes bezpečnostní kontroly na letišti. Technická přihrádka nabízí místo pro až 17" notebook a 12, abyste na cestách snadno dosáhli svých cestovních potřeb. Nastavitelný hrudní popruh pro přesunutí hmotnosti z vašich ramen.

Látka je robustní a z odolného recyklovaného materiálu, který se vyrábí z použitých plastových lahví a sáčků. Vnější rozměry příručního zavazadla odpovídají požadavkům na příruční zavazadla většiny leteckých společností. Dvě rukojeti, jedna nahoře a jedna na straně pro mnohostranné nošení. Batoh má mnoho praktických a uspořádaných přihrádek na oblečení, dokumenty, tablet a drobnosti. Cestovní batoh lze zavěsit na kufr pomocí popruhu na kolečkách na zadní straně.
Značkatomtoc #ad
Výrobcetomtoc #ad
Výška20.47
Délka9.06
Hmotnost2.65
Šířka13.39
Číslo díluA82-F01D-DE
ModelkaA82-F01D